Silver.Lelum.pl > Ryszard Kotys

Ryszard Kotys

Ryszard Kotys, żona
27.01.2024 11:53 Rozkochał w sobie 24-latkę. Mało kto wiedział o miłosnych wojażach Ryszarda Kotysa, ich historia odbiera mowę

Ryszard Kotys był cenionym polskim aktorem, któremu mimo wielu wybitnych ról największą popularność przyniosła rola Mariana Paździocha z kultowego serialu “Świat według Kiepskich”. Wraz ze swoją ekranową partnerką, Renatą Pałys, rozśmieszali do łez całą Polskę. Jednak Krzysztof Kotys był niezwykle barwną postacią nie tylko na ekranie, ale również i na co dzień. O szczegółach jego życia prywatnego krąży wiele zaskakujących historii, jak choćby ta, w jaki sposób związał się ze swoją o 26 lat młodszą żoną, Kamilą Sammler.

Ryszard Kotys
28.01.2023 18:52 Tak wyglądały ostatnie lata Ryszarda Kotysa. „Jestem po prostu przerażony”

Ryszard Kotys zmarł w nocy z 27 na 28 stycznia 2021 roku w wieku 88 lat. Przez ostatnie lata zmagał się z poważną chorobą, która utrudniała mu normalne funkcjonowanie. Aktor przed śmiercią nie miał łatwego życia. Pierwsze problemy zdrowotne artysty pojawiły się już w 2017 roku. Ryszard zachorował wówczas na zapalenie płuc, a następnie borykał się z powikłaniami. Niestety później było tylko gorzej.

Ryszard Kotys
26.09.2022 11:52 Renata Pałys wyjawiła, jaki naprawdę był Ryszard Kotys. Na jego pogrzebie było tylko kilka osób

Od czasu śmierci odtwórcy roli Mariana Paździocha w kultowym serialu „Świat według Kiepskich” minęło około półtora roku. Jego serialowa żona — Renata Pałys zdradziła, jakim człowiekiem tak naprawdę był wcielający się w tę postać Ryszard Kotys. Gwiazda zdradziła, czego nie zdążył zrobić przed śmiercią. Pogrzeb aktora odbył się w charakterze świeckim w obecności tylko kilku osób. Ryszard Kotys był jednym z najsłynniejszych polskich aktorów, który pojawiał się w takich produkcjach, jak „Och, Karol”, „1944”, „Kogel mogel” czy „Pokolenie” Andrzeja Wajdy. Największą popularność zyskał jednak dzięki roli w uwielbianym przez Polaków serialu Polsatu „Świat według Kiepskich”. Niestety, w styczniu 2021 roku zdiagnozowano u niego COVID-19 i natychmiast przewieziono go do szpitala w Poznaniu. Tam zmarł w nocy z 27 na 28 stycznia. Miał 88 lat. Współpracę z wybitnym artystą wspomniała odtwórczyni roli jego serialowej żony – Renata Pałys, która, jak sama przyznaje, miała możliwość poznać aktora jeszcze przed zagraniem w kultowej komedii.

Ryszard Kotys
23.10.2021 16:13 Ryszarda Kotysa z żoną dzieliła duża różnica wieku. Wiemy, kim jest kobieta

Ryszard Kotys odszedł 27 stycznia 2021 roku. Niezapomniany odtwórca dziesiątek ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych (w tym tej najbardziej znanej – Mariana Paździocha w kultowym „Świecie według Kiepskich”) pod koniec życia zmagał się z wieloma schorzeniami, do końca opiekowała się nim jednak ukochana żona, z którą przeżył blisko 40 lat. Niewielu wie jednak, że Kamila Sammler również trudni się aktorstwem. Dodatkowo zaś, parę dzieliła spora różnica wieku.

Ryszard Kotys
13.10.2021 12:28 Grób Ryszarda Kotysa kilka miesięcy po śmierci aktora. Dookoła pełno zieleni

Od śmierci Ryszarda Kotysa – odtwórcy niezapomnianych ról w dziesiątkach polskich filmów i seriali, w ostatnich latach życia znanego głównie z kreowania postaci Paździocha w „Świecie według Kiepskich” – minęło już ponad 8 miesięcy. Teraz grób aktora zmienił się nie do poznania.

Ryszard Kotys
04.02.2021 08:19 Pogrzeb Ryszarda Kotysa. Na jaw wyszły szczegóły, pojawiło się zaledwie kilka osób, nie było też księdza

Ryszard Kotys zmarł 28 stycznia. Jak donosi Fakt, uwielbiany przez wszystkich aktor został już pochowany na cmentarzu w Lusowie w Wielkopolsce. Okazuje się, że pogrzeb był nieco inny, ponieważ nie było mszy, a na uroczystości pojawiło się zaledwie kilka osób. Tabloid donosi, że pochówek Ryszarda Kotysa był świeki. W związku z tym nie było również księdza.

Świat według Kiepskich
30.01.2021 11:12 Renata Pałys ujawniła, co powiedział jej Ryszard Kotys. Serca fanów ,,Świata według Kiepskich” rozbite w drobny pył

Ryszard Kotys zmarł 28 stycznia po ciężkiej chorobie, miał 88 lat. Wiadomość o śmierci aktora znanego z serialu Świat według Kiepskich poruszyła fanów. W rozmowie z Polsat News Renata Pałys ujawniła, co usłyszała od swojego kolegi. Te słowa wywołują łzy. Aktorzy Świata według Kiepskich żegnają Ryszarda Kotysa i przy okazji zdradzają wiele tajemnic, o których wcześniej nie wspominali. To, co Renata Pałys usłyszała od zmarłego aktora, na długo zapadło jej w pamięci.

Świat według Kiepskich
29.01.2021 17:35 Renata Pałys opowiedziała, co działo się przed śmiercią Ryszarda Kotysa

Wczoraj polskie media obiegła druzgocąca wiadomość, że Ryszard Kotys, znany m.in. z roli Mariana Paździocha z serialu Świat według Kiepskich nie żyje. Jego serialowa małżonka Renata Pałys w rozmowie z Wirtualną Polską zdradziła, co się działo przed śmiercią aktora. Okazało się, że trafił do szpitala zakażony koronawirusem. Ryszard Kotys i Renata Pałys stanowili serialowe małżeństwo od samego początku istnienia Świata według Kiepskich. Można tym samym zaliczyć ich do najwytrwalszych i najbardziej znanych małżeństw na polskich ekranach.

29.01.2021 11:20 Andrzej Grabowski jest poruszony śmiercią Ryszarda Kotysa. Dodał krótki i wymowny wpis

Andrzej Grabowski wraz z Ryszardem Kotysem przez lata tworzyli duet, który bawił, ale też zmuszał do refleksji miliony Polaków, oglądających niezwykle popularny serial emitowany przez telewizję Polsat pod tytułem „Świat według Kiepskich”. Grabowski wcielał się w rolę Ferdynanda Kiepskiego, Kotys odgrywał kultowego Paździocha. Niestety dnia 28 stycznia 2021 roku Ryszard odszedł w wieku 88 lat, pozostawiając nam wspaniałe wspomnienia i bogaty dorobek artystyczny. Andrzej Grabowski bardzo przeżył śmierć Kotysa. Opublikował krótki, lecz bardzo wymowny wpis, w którym żegna przyjaciela z planu.

Ryszard Kotys
28.01.2021 16:29 Ryszard Kotys tuż przed śmiercią trafił do szpitala. Serialowa żona zdradziła kulisy, ogromna tragedia

W czwartek 28 stycznia w wieku 88 lat zmarł Ryszard Kotys, znany głównie z roli Mariana Paździocha w serialu Świat według Kiepskich. Tuż przed śmiercią aktor trafił do szpitala. Jego serialowa żona, w którą wcieliła się Renata Pałys, zdradziła kulisy. Prywatnie byli bardzo dobrymi przyjaciółmi. W ostatnich latach media bardzo dużo pisały o stanie zdrowia aktora. Ryszard Kotys dwa lata temu zmagał się z zapaleniem płuc, co Renata Pałys również skomentowała. W ostatnim tygodniu artysta trafił do szpitala, gdzie zmarł w nocy, 28 stycznia.

Ryszard Kotys
28.01.2021 13:46 Ryszard Kotys był przerażony swoim stanem zdrowia. „Czuję potworny strach” – mówił, aktor zmarł w wieku 88 lat

Dziś rano do mediów trafiła wiadomość, że w wieku 88 lat zmarł legendarny polski aktor Ryszard Kotys. Fani mogą kojarzyć go przede wszystkim z roli Mariana Paździocha w serialu Świat według Kiepskich. Artysta od dłuższego czasu skarżył się na zły stan zdrowia – Czuję potworny strach – mówił w wywiadzie dla Faktu. Ryszard Kotys na zawsze wpisał się w karty historii polskiej sceny teatralnej oraz filmowej. Niestety od jakiegoś czasu zły stan zdrowia nie pozwalał mu na regularne występy przed kamerą, a pandemia koronawirusa całkowicie to wstrzymała. Już nigdy nie będzie nam dane ujrzeć go w telewizyjnych nowościach.

ryszard kotys
16.12.2019 18:34 Ryszard Kotys zmaga się z poważną chorobą. Z dnia na dzień czuje się coraz gorzej

Ryszard Kotys wszystkim nam jest doskonale znany ze swojej roli w kultowym serialu Świat według Kiepskich. Niestety, uwielbiany przez publiczność artysta wraz z wiekiem czuje się coraz gorzej. Pojawiają się nawet plotki dotyczącego tego, że mężczyzna może zniknąć z serialu. Kto mógłby go zastąpić? Uzdolniony aktor filmowy i teatralny, Ryszard Kotys jest najlepiej wszystkim znany ze Świata według Kiepskich, gdzie odgrywa rolę sprytnego i uszczypliwego sąsiada głównego bohatera, Mariana Paździocha. Jednakże prawie 90-letni mężczyzna zaczyna odczuwać coraz poważniejsze problemy ze zdrowiem. Dlatego też coraz częściej mówi się o tym, że zniknie z serialu.

Ryszard Kotys
15.05.2018 18:07 Paździoch z Kiepskich przechodzi piekło. Straszna choroba zaatakowała jego mózg

Ryszard Kotys ma 85 lat i przeżywa ogromny dramat. Straszliwa choroba bardzo utrudnia życie popularnemu aktorowi, znanego przede wszystkim z serialu „Świat według Kiepskich”. Aktor ostatnio mocno podupadł na zdrowiu Wcielający się w postać Mariana Paździocha artysta cierpi na okropne schorzenie. Opowiedział o nim w szczerym wywiadzie, który przeraził fanów popularnego aktora.