Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Caitlyn Jenner przyłapana na lotnisku! Ma partnerkę młodszą o pół wieku?
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 21.03.2024 14:21

Caitlyn Jenner przyłapana na lotnisku! Ma partnerkę młodszą o pół wieku?

Caitlyn Jenner z przyjaciółką
SAUL LOEB/AFP/East News

Fotoreporterom udało się sfotografować Caitlyn Jenner, która jakiś czas temu całkowicie zniknęła ze świata show biznesu. 74-letnia amerykańska celebrytka przyłapana została na lotnisku w Los Angeles ze swoją przyjaciółką i menadżerką. Czy gwiazdę łączy coś z młodszą o 46 lat kobietą?
 

Coming aut Caitlyn Jenner. Przyznała, że jest osobą transpłciowa

Caitlyn Jenner wcześniej znana była jako Williams Bruce Jenner. Swoją karierę rozpoczęła od sportu, skupiając się przede wszystkim na lekkoatletyce i trenując dziesięciobój. Brała udział w igrzyskach olimpijskich, a na panamskich igrzyskach udało jej się nawet pobić rekord świata!

Jednak prawdziwą sławę zyskała dopiero po latach. W 1991 roku wzięła bowiem ślub z Kristen „Kris” Mary Houghton Kardashian (z którą doczekała się dwóch córek), a następnie, właśnie u boku Kris, pojawiła się w popularnym reality show z udziałem Kardiashianów. 

Prawdziwe zainteresowanie wzbudziła jednak dopiero w 2015 roku kiedy to przyznała się, że jest osobą transpłciową i w wieku 64 lat rozpoczęła proces zmiany płci. 
 

Grażyna Szapołowska wyjawiła, jak żegnała się z mamą. Coś zmieniło ją na zawsze Bolesne wyznanie Ewy Szykulskiej. "Czuję się stara i mało potrzebna"

Zapomniana Caitlyn Jenner widziana na lotnisku z młodszą przyjaciółką

Jakiś czas temu media zapomniały o Caitlyn, a i ona niespecjalnie naciskała na to, by wzbudzać zainteresowanie opinii publicznej. Teraz, paparazzi przyłapali ją na lotnisku w Los Angeles, na którym znalazła się wraz ze swoją dużo młodszą przyjaciółką -  Sophia Hutchins to również menadżerka Caitlyn, a nieoficjalnie mówi się także, że kobiety są... partnerkami. 

Mimo że kobiety mieszkają razem, to nie potwierdziły oficjalnie, że łączy je jakieś romantyczne uczucie. Zarzekają się, że traktują się jak rodzinę, a ich relacje są wyłącznie przyjacielskie. 


 

Kobieta-trans to nie kobieta? Jasne stanowisko Caitlny Jenner

Przyznanie się do swojej transpłciowości to zaledwie początek tego co czekało Caitlny. W 2023 roku kobieta, udzielając wywiadu dla brytyjskiego programu "The Dinosaur Hour" stwierdziła, że uważa się za osobę "trans" a nie kobietę.

Dodała także, że kobiety trans nie powinny brać udziału w sportach kobiecych.