Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Cezary Pazura kupił luksusowe auto. Cena zwala z nóg!
Sara Karmańska
Sara Karmańska 12.04.2024 17:00

Cezary Pazura kupił luksusowe auto. Cena zwala z nóg!

Cezary Pazura
Fot. KAPiF

Cezary Pazura cieszy się dużą popularnością i z tego względu nie może narzekać na brak zatrudnienia i ofert współpracy. Aktor chwali się swoim barwnym życiem w mediach społecznościowych. Niedawno zdecydował się na kupno luksusowego auta, którym pochwalił się w sieci. Cena zapiera dech w piersiach. 

Cezary pazura może się pochwalić bogata filmografią

Cezary Pazura może poszczycić się tytułem jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdor zasłynął między innymi swoja rolą Czarka w serialu “13 posterunek”, za którą pokochały go rzeszę Polaków. Na swoim koncie aktor ma jednak znacznie bogatszą filmografię, w której udowodnił, że świetnie radzi sobie nie tylko z tematami komediowymi, ale również dramatami

Do największych hitów, w których miał okazję wystąpić, można zaliczyć między innymi filmy takie jak: “Kiler”, “Chłopaki nie płaczą, “Nic śmiesznego”, “Psy”, “Tato”, “Sztos” czy “Kariera Nikosia Dyzmy”. W ostatnim czasie aktora można było zobaczyć między innymi w filmach “Fuks 2” czy “Powstaniec 1863”, jak również w programie rozrywkowym “LOL: Kto się śmieje ostatni”.

Karol Strasburger bez ogródek o swojej emeryturze. Taka "jakby jej nie było" Maryla Rodowicz chwali się córką. Ma nietypową pasję, "to taka magia"

Cezary Pazura zapozował z nowym autem

Cezary Pazura jest także jednym z aktorów, którzy aktywnie działają w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim codziennym życiem. Jakiś czas temu aktor pochwalił się współpracą z katowickim salonem porsche. Już wówczas ogłoszono, że aktor i jego żona postawili na model z ciekawą konfiguracją. Aktor postanowił wzbogacić swój garaż o elektryczny pojazd, a konkretnie porsche Taycan GTS.

Cezary Pazura już od pewnego czasu może cieszyć się nowym nabytkiem. W niedawnym poście opublikowanym w mediach społecznościowych gwiazdor zaprezentował się z nim na iście wiosennym zdjęciu, na którym na pierwszym planie widać magnolie w pełnym rozkwicie. Sam aktor wyraźnie korzysta z dobrej pogody, opierając się o auto w krótkich spodenkach i t-shircie z krótkim rękawkiem. 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Dowbor pokazała, co zrobił dla niej tata. Znalazła to po jego śmierci

Ile kosztuje obecne auto Cezarego Pazury?

Zainteresowanych z pewnością ciekawi, ile właściwie kosztuje maszyna, w której posiadanie wszedł Cezary Pazura. Jak się okazuje, cena takiego pojazdu może zaskoczyć. Ten konkretny model kosztuje bowiem aż 580 tysięcy złotych

Nie jest to jednak pierwsze porsche, w którego posiadanie wszedł aktor. Kilka lat temu aktor chwalił się w mediach społecznościowych innym modelem – Porsche Macan – który w zależności od wyposażenia był wyceniany na 266-417 tysięcy złotych. Jeszcze wcześniej z kolei aktor jeździł modelem porsche Carrera 4S

Cezary Pazura, fot. KAPiF 1 (2).jpg
Fot. KAPiF
Cezary Pazura, fot. KAPiF 2 (2).jpg
Fot. KAPiF