Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Córka polskiego miliardera robi karierę za granicą. Zaśpiewała z samym Andreą Boccellim
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 21.07.2019 12:35

Córka polskiego miliardera robi karierę za granicą. Zaśpiewała z samym Andreą Boccellim

córka
fot. instagram.com/therealauroragram

Córka jednego z najbogatszych Polaków jest utalentowaną śpiewaczką. Zaśpiewała z samym Andreą Boccellim! Rozchwytywana i uwielbiana, musiała ciężko pracować, by osiągnąć to, co ma. Dodatkowo niedawno rozpoczęła karierę aktorską. Jakie utwory znajdują się w jej repertuarze? Niewiele osób porwałoby się na coś tak ambitnego!

Niektóre dzieci milionerów i miliarderów wolą spędzać dni na beztroskiej zabawie, korzystaniu z życia pełnymi garściami oraz podróżach, a od ciężkiej pracy trzymają się jak najdalej. Inne od najmłodszych lat wyrażają zainteresowanie działalnością swoich rodzin, a kiedy osiągają pełnoletniość, szybko lądują na kierowniczych stanowiskach. Wyjątkiem jest pewna córka polskiego inwestora giełdowego. Mimo że mogłaby spędzać czas na wiecznych wakacjach, ona wolała rozpocząć karierę artystyczną. Sama zapracowała na sukces — tego, co osiągnęła, nie dałyby jej ani pieniądze ojca, ani znane nazwisko. Dziś występuje w największych światowych stolicach. Zdradzamy, czym dokładnie się zajmuje!

Co robi córka polskiego miliardera?

Joanna Jakubas, córka Zbigniewa Jakubasa, jest znaną śpiewaczką sopranową, która regularnie występuje w operach na całym świecie. Młoda kobieta była jedną z bohaterek książki Jacka Chodorowskiego, zatytułowanej Śpiewacy. Tam opowiedziała o powodach, dlaczego zdecydowała się właśnie na śpiew operowy. Artystka nie ma zamiaru ograniczać się tylko do jednego gatunku!

— Wybieram utwory operowe, ponieważ podobają mi się, uważam, że są wspaniałe, czuję je i potrafię dobrze wykonać, ale nie wykluczam, że kiedyś zaśpiewam coś zupełnie innego. Nie boję się wyzwań — czytamy w książce Śpiewacy.

Joanna Jakubas to absolwentka jednej z najbardziej znanych szkół muzycznych na świecie. Córka miliardera studiowała w londyńskiej Royal College of Music, a swoją edukację uzupełniała w Nowym Jorku. W 2013 roku jej talent został dostrzeżony przez niewidomego tenora, który miał na koncie między innymi współpracę z Celine Dion. Andrea Bocelli zaproponował Jakubas, żeby zaśpiewali w duecie, a Polka chętnie się zgodziła.

Co ciekawe, Joanna Jakubas zajmuje się nie tylko muzyką. Córka miliardera ma na koncie również kilka ról — mogliśmy podziwiać ją m.in. w filmach Kamienie na szaniec, Randka w ciemno oraz Psie serce.

Kim jest Zbigniewa Jakubas?

Zbigniew Jakubas jest jednym z najbogatszych Polaków. To znany inwestor giełdowy, którego majątek — według ustaleń portalu finanse.wp.pl — w 2017 roku wynosił aż 1,437 miliardów złotych.

Córka miliardera przyszła na świat ze związku Zbigniewa i Ewy Jakubasów. Jak czytamy na finanse.wp.pl, mężczyzna nie jest stereotypowym miliarderem, którego jedyny cel to zdobywanie jeszcze większej ilości pieniędzy. Mężczyzna stara się w miarę możliwości wspierać polski rynek, a w codziennym życiu kieruje się zasadami praktyki feng shui.

Słyszeliście wcześniej o Joannie Jakubas? Córka miliardera to naprawdę fenomenalna artystka!

ZOBACZ ZDJĘCIA JOANNY JAKUBAS:

córka

Joanna Jakubas jest światowej sławy śpiewaczką operowa.

córka

Córka miliardera ukończyła prestiżową uczelnię w Londynie.

córka

Joanna Jakubas to córka jednego z najbogatszych Polaków.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Popek kiedyś. Dziennikarka TVP od zawsze zachwycała urodą
  2. Sukienki na plażę. Najmodniejsze i najwygodniejsze fasony na letni wypoczynek nad morzem
  3. Julia Wieniawa stanęła w obronie społeczności LGBT. „Co za obrzydlistwo”
  4. Paznokcie z kwiatami idealne na lato. 6 wzorów, które pokochasz
  5. Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Wcześniej miał spotykać się z Kingą Dudą

źródła: plotek.pl, finanse.wp.pl