Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Gwiazdy wspierają 97-letnią influencerkę. Poruszające komentarze
Łukasz Jadaś
Łukasz Jadaś 07.04.2024 10:59

Gwiazdy wspierają 97-letnią influencerkę. Poruszające komentarze

Anna Kusiak
Fot. KAPiF

Pani Anna zaczęła podbijać internet po 90-tce. Dziś ma 97 lat i jest jedną z największych gwiazd polskiego Instagrama. Obserwuje ją ponad 100 tysięcy osób. Ostatnio pani Anna trafiła do szpitala, co bardzo zaniepokoiło jej fanów. Rodzina podzieliła się najnowszymi wieściami o stanie jej zdrowia.

Pani Anna zapewnia: życie zaczyna się po 90-tce

Anna Kusiak prowadzi konto "Życie zaczyna się po 90-tce". Najstarsza influencerka na świecie codziennie pokazuje, że media społecznościowe są dla osób w każdym wieku. Zaraża swoich fanów pogodą ducha, optymizmem oraz wielką otwartością na świat i ludzi. Takiego podejścia do życia może pozazdrościć jej wiele młodszych osób.

IMG_1360.jpg
Fot. Instagram/@zycie_zaczyna_sie_po_90

Pani Anna zaczęła prowadzić swojego Instagrama w wieku 92 lat. Przeprowadziła się wtedy do Wielkiej Brytanii, do swojej córki. Jej fotografie i relacje z codziennego życia szybko podbiły serca fanów. Obserwatorzy pani Anny najbardziej doceniają jej szczerość. 97-latka opowiada o swoim zdrowiu, angażuje się w kwestie społeczne, pisze zabawne i rozrywkowe wpisy.

Od kilku dni pani Anna nie zamieszczała na Instagramie żadnych wiadomości, co bardzo zaniepokoiło jej fanów. Teraz głos zabrała rodzina influencerki. Co dzieje się u pani Anny?

97-letnia influencerka w szpitalu

Zmartwieni fani pani Anny pytali w komentarzach, co dzieje się z ich ulubioną influencerką. Okazało się, że 97-latka przebywa obecnie w szpitalu. Trafiła tam podczas Wielkanocy. Komunikat o jej stanie zdrowia zamieściła rodzina.

Zapalenie płuc postanowiło nie odpuszczać i ponownie zaatakowało Anię ze zmasowaną siłą... Nie jest dobrze w tej chwili, ale Ania walczy! Wprawia w zdumienie lekarzy i pielęgniarzy, którzy podkreślają, że mimo przeciwności i choroby, Ania jest silna, nie poddaje się i walczy! - napisała na Instagramie córka pani Anny.

Dobra wiadomość jest taka, że pani Anna nie cierpi i nic ją nie boli. Wszystkie parametry są dobre. Medycy czuwają głównie nad saturacją - pani Anna ma cały czas podawany tlen i trzeba pilnować takiej pozycji ciała, w której jej płuca mogą pracować bez przeszkód.

Gwiazdy wspierają autorkę "Życie zaczyna się po 90-tce"

Wpis rodziny pani Anny wywołał ogromne poruszenie wśród jej fanów i przyjaciół. W komentarzach pojawiło się mnóstwo słów wsparcia. Zdrowiem pani Anny przejęło się także wiele znanych gwiazd. Na wpis zareagowały m.in. Lara Gessler, Agata Młynarska, Anna Jurksztowicz, Katarzyna Zielińska, Magdalena Schejbal czy posłanka Pola Matysiak.

"Kciuki największe i najsilniejsze" - napisała dziennikarka Beata Sadowska. W takim samym tonie utrzymano setki innych komentarzy. Pani Anna dostaje życzenia powrotu do zdrowia i tysiące serduszek. Na duże wsparcie może liczyć także córka pani Anny. "Pani Iwonko - to dla Pani trudny czas. Dużo sił i wiary, że się Ani uda. Ściskam mocno, jest Pani wspaniałą córką" - napisała jedna z fanek.