Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Katarzyna Grochola zdradziła tytuł nowej powieści. Co wiemy o książce?
Sara Karmańska
Sara Karmańska 05.05.2024 15:07

Katarzyna Grochola zdradziła tytuł nowej powieści. Co wiemy o książce?

Katarzyna Grochola
Fot. KAPiF

Już wkrótce w księgarniach pojawi się nowa powieść Katarzyny Grocholi. Autorka potwierdziła już tytuł oraz ujawniła datę premiery. Co wiemy o kolejnej książce autorki głośnych bestsellerów?

Katarzyna Grochola walczyła z nowotworem

Przypomnijmy, że pisarka ma za sobą wyjątkowo trudny rok. Katarzyna Grochola przeszła dwie operacje z powodu choroby nowotworowej. Choć, jak twierdzi, najgorsze jest już za nią, to wciąż jest pod stałą opieką lekarzy. 

Jak zdradziła w jednym z wywiadów, po usłyszeniu diagnozy nie bała się o swoje życie, a zamiast tego skupiła się na przyziemnych rzeczach – ustaleniu testamentu, spotkaniu z córką czy oddaniu najnowszej książki do wydawnictwa. 

Katarzyna Grochola (3).jpg
Fot. KAPiF
Ten "komplement" o wieku słyszymy często. Paulina Holtz zabrała głos Natalia Kukulska nagrała wzruszający teledysk dla córki. Podróż do przeszłości

Nowa książka Katarzyny Grocholi: nadchodzi premiera

Katarzyna Grochola to jedna z najbardziej poczytnych i rozpoznawalnych polskich pisarek. Jej książki sprzedały się w nakładzie ponad 4 mln egzemplarzy. Największą popularnością wciąż cieszy się obyczajowa powieść “Nigdy w życiu”, która doczekała się głośnej i wręcz kultowej dziś ekranizacji z Danutą Stenką w roli głównej.

Nowa książka Katarzyny Grocholi ma się ukazać już 3 lipca. Jak zdradziła pisarka, powieść zatytułowana będzie “Wyluzuj, kobieto”. Fabuła ma skupiać się na relacji nadopiekuńczej matki z dorosłym synem.

Jest to moja pierwsza od paru lat lekka książka. Bardzo jestem ciekawa, czy ktoś mnie jeszcze pamięta taką “lekką”, a nie “złośliwą” – powiedziała pisarka dziennikarce “Pudelka”. 

Katarzyna Grochola (4).jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Piaseczny zdradził wspaniałą nowinę. Jesienią spełni wielkie marzenie

Fani zachwyceni tytułem nadchodzącej książki

Autorka rzuciła także nieco światła na swoją nową powieść w rozmowie z Mariuszem Szczygłem w programie “Rozmowy (nie)wygodne” na antenie stacji TVP Info.  Katarzyna Grochola zdradziła, że książka trafiła już do druku.

Do wydawnictwa posłałam książkę pod tytułem “Wyluzuj”, skończoną we wrześniu (…). Jest o tym, jak w jednej rodzinie mogą istnieć różne poglądy. Syn dorósł i chce być już samodzielny, a ma dopiero 26 lat – ujawniła pisarka.

Katarzyna Grochola potwierdziła także tytuł nowej książki na swoim instagramowym profilu. Zapowiedź wywołała wielkie poruszenie wśród jej fanów:

  • Bardzo dziś potrzebowałam tych słów. Serdeczności dla pani.
  • Idealny. Wszyscy powinniśmy wyluzować. Przydałoby się to nam.
  • Zapowiada się obiecująco po takim tytule – czytamy w komentarzach.
Katarzyna Grochola
Fot. KAPiF