Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Andrzej Piaseczny zdradził wspaniałą nowinę. Jesienią spełni wielkie marzenie
Łukasz Jadaś
Łukasz Jadaś 29.04.2024 13:01

Andrzej Piaseczny zdradził wspaniałą nowinę. Jesienią spełni wielkie marzenie

Andrzej Piaseczny
Fot. KAPiF

Andrzej Piaseczny podzielił się z fanami wspaniałą wiadomością. Piosenkarz już najbliższej jesieni spełni swoje wielkie osobiste i artystyczne marzenie. Okazuje się, że Piasek został w niezwykły sposób doceniony przez wielką międzynarodową gwiazdę. Fani zareagowali z wielkim entuzjazmem!

Andrzej Piaseczny zagra z wymarzonym zespołem

Andrzej Piaseczny ujawnił, że już jesienią tego roku zagra wspólny koncert z wielką międzynarodową muzyczną gwiazdą z lat 90. Chodzi o zespół Take That - słynny boysband, który wraca na sceny i w październiku przyjedzie na specjalny występ do Łodzi.
 

Kilkanaście piosenek Take That potrafiłbym zaśpiewać od deski do deski. Kilka lat temu zespół wrócił na scenę, początkowo jedynie w Wielkiej Brytanii. Dowiedziałem się o tym będąc na Wyspach u rodziny. Nie miałem wtedy szans pójść na koncert, ale pomyślałem sobie, że kiedyś byłaby to dla mnie fantastyczna przygoda. No i proszę, tak się właśnie stanie!  – mówi Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny podkreślił, że zawsze pociągały go taneczne rytmy i melodyjne piosenki tego zespołu. Gdy on na początku lat 90. stawiał na scenach pierwsze kroki, Take That święcił już wielkie triumfy. Teraz polski piosenkarz będzie mógł dołączyć do nich na scenie.

Projekt bez nazwy - 2024-04-29T125859.841.jpg
Fot. KAPiF
Mirosław Zbrojewicz otwarcie o swojej emeryturze. "W Warszawie bym nie wyżył" W "The Traitors" łamie stereotypy o wieku. 60-latka ma nietypową pasję

Andrzej Piaseczny będzie bawił się na Take That

Andrzej Piaseczny zapowiedział, że na koncercie pojawi się w podwójnej roli. Najpierw wystąpi jako support przed koncertem Take That, a potem sam będzie bawił się wśród publiczności

Czy artyści przygotują fanom niespodziankę i wykonają jedną z piosenek Take That wspólnie? Tego dziś nie można potwierdzić, ale wiemy, że takie kooperacje podczas koncertów międzynarodowych gwiazd nie należą dziś do rzadkości.

Take_That_(3604459101).jpg
Fot. Wikimedia Commons/vagueonthehow

Koncert Take That, na którym wystąpi Andrzej Piaseczny, odbędzie się 13 października w Atlas Arenie w Łodzi. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 2 maja o godzinie 10:00, a sprzedaż ogólna - 3 maja, również o 10:00.

Take That: wielka gwiazda lat dziewięćdziesiątych

Zespół Take That powstał w 1990 roku w Manchesterze w odpowiedzi na ogromną popularność amerykańskiego boysbandu New Kids on the Block. W pierwszych latach działalności w Take That występował charyzmatyczny Robbie Wiliams. Ma na swoim koncie ponad 50 milionów sprzedanych płyt z wielkimi przebojami, rozpoznawalnymi na całym świecie, m.in. „Back for Good” „Patience”, „Shine”, „How Deep Is Your Love?” „The Flood” i wiele innych.

Take That znani są z ogromnych produkcji i niesamowitych występów na żywo. Najnowsza trasa „This Life on Tour”, z którą przyjadą do Polski, ma zapierać dech w piersiach. Artyści chodzą ponad głowami publiczności po trapie rozciągniętym na dwóch przeciwległych końcach hali, na scenie pojawiają się zapadnie, ruchome podesty i rozsuwane schody, a w tle i po bokach – ogromne ekrany, na których wyświetlane są dynamiczne wizualizacje.