Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Odkryła, co jej mąż ukrywał przez ostatnie 1,5 roku. Był to cios prosto w serce
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 02.02.2020 15:12

Odkryła, co jej mąż ukrywał przez ostatnie 1,5 roku. Był to cios prosto w serce

kochanek
Fot. pixabay.com Baruska

Kobieta odkryła, co jej mąż ukrywał przez ostatnie 1,5 roku. Prawda, które przypadkiem wyszła na jaw, rozdarła jej serce na milion kawałków. Okazuje się, że zupełnie nie znała mężczyzny, z którym przed laty przysięgała sobie miłość do grobowej deski. Zastanawiałaś się kiedyś, czy mąż zasługuje na drugą szansę? W tym przypadku odpowiedź nasuwa się sama.

Kobieta przez długie lata wiodła życie szczęśliwej żony i spełnionej matki. Jedno zdjęcie, dokładnie tyle wystarczyło, aby jej cały dotychczasowe życie, plany i nadzieje na przyszłość, legły w gruzach. Prawda, którą poznała przeszła jej najśmielsze oczekiwania. Mężczyzna, który jeszcze chwilę temu był dla niej całym światem, okazał się zwykłym kłamcą i oszustem. Tego zdecydowanie nie mogła mu puścić płazem.

Kobieta odkryła szokującą prawdę

Żona swoim druzgocącym odkryciem postanowiła podzielić się z redakcją Lelum.pl. Słowa, które zawarła kobieta w anonimowym wyznaniu, mocno nami wstrząsnęły. Okazało się przez ostatnie 1,5 roku była perfidnie oszukiwania i manipulowana, a mężczyzna, z którym przed laty stanęła na ślubnym kobiercu, nie miał pojęcia, czym jest dotrzymanie przysięgi małżeńskiej.

-Zupełnie przez przypadek dowiedziałam się, że mój ukochany mąż mnie zdradza. Mieszkam w niewielkim miasteczku i nie chce iść do psychologa ani specjalisty. Najzwyczajniej w świecie się boję, że to wszystko wyjdzie na jaw, a nas zaczną wytykać palcami na ulicy- napisała tajemniczo kobieta.

W połowie zeszłego roku zaczęła podejrzewać, że jej ukochany ma romans. Nadgodziny, późne powroty do domu i ciągłe chowanie telefonu, żeby tylko nie widziała, jak z kimś pisze… były dla niej dość jednoznaczne.

Prawda okazała się druzgococą

Jak sama przyznaje, pewnego dnia po prostu nie wytrzymała i zapytała go, czy oprócz niej, jest jeszcze ktoś w jego życiu. Wtedy oczywiście wszystkiego zaprzeczył.

– Kiedy wyszedł do sklepu, o dziwo zapomniał o swoim nieodłącznym atrybucie- telefonie. Pewnie się domyślacie, co zrobiłam. Natychmiast go przechwyciłam i dokładnie przejrzałam jego zawartość. To było jak cios prosto w serce- napisała kobieta.

Początkowo znalazła tylko jedno zdjęcie, które mogłoby świadczyć o niewierności ukochanego. Po chwili szperania natrafiła na znacznie więcej. Tak jak przeczuwała, jej mąż miał romans, ale był takim tchórzem, że nigdy nie potrafił się do tego przyznać.

-Jego kochanka jest o 16 lat młodsza ode mnie i zaledwie 7 od naszej córki. Spakowałam jego rzeczy i wystawiłam za drzwi. Skoro tak mu z nami źle, niech zamieszka u swojej cizi, z którą zabawiał się od 1,5 roku- spuentowała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobieta

Kobita odkryła prawdę o swoim mężu.

Kobieta

Kochanka była niewiele starsza od ich córki.

Kobieta

Zupełnie nie znała swojego męża.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zioła, które zapewnią dobry nastrój. Zdecydowanie warto po nie sięgać
  2. Pilne doniesienia z okolic Wuhan. Uderzył kolejny śmiertelny wirus, źródło w mięsie drobiowym
  3. Zrobiła chleb z sekretnego przepisu. Rodzina nie chce już jeść żadnego innego
  4. Horoskop na luty. 12 niezwykłych przepowiedni, które powiedzą ci prawdę
  5. Gwiazda Polsatu miała wypadek. Chciała tylko pomóc potrzebującym, teraz cierpi
  6. Z trumny dochodziły dziwne dźwięki, wtedy dokonano odkrycia. Kobieta urodziła dziecko w grobie