Silver.Lelum.pl > Pielęgnacja i uroda > Kobiety w Dubaju pokochały jej projekty. Zdradziła nam, jak odjąć sobie lat
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 14.05.2024 12:11

Kobiety w Dubaju pokochały jej projekty. Zdradziła nam, jak odjąć sobie lat

Dorota Goldpoint
Fot. KAPiF

Dorota Goldpoint to niekwestionowana osobistość w świecie mody, która wszystkie możliwe trendy ma w małym palcu. Wie, w jaki sposób ubrać się na każdą okazję. W końcu zajmuje się kreacjami Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy. Dorota postanowiła w trakcie rozmowy ze mną dla portalu Lelum Silver zdradzić, jakie według niej będą trendy w modzie w trakcie sezonu wiosennego i letniego. Koniecznie sprawdźcie już teraz!

Dorota Goldpoint: kim jest projektantka?

O Dorocie Golpoint nie znajdziemy dużo informacji w sieci, jeżeli chodzi o jej życie prywatne. Jest to osoba, która ciężką pracą otworzyła butik w Warszawie, a także jej kreację zaczęły od lat podbijać Zjednoczone Emiraty Arabskie. Kobiety w Dubaju oszalały na punkcie jej projektów.

Goldpoint dodatkowo założyła fundację “Serce nie ma zmarszczek”, która ma na celu walkę z dyskryminacją płciową i wiekową. Wśród ambasadorek są aktorki: Joanna Kurowska, Alicja Węgorzewska czy Katarzyna Żak.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Na zmarszczki działa jak najdroższy krem. W PRL był w każdej kosmetyczce

Dorota Goldpoint
Fot. AKPA, Dorota Goldpoint
Trenuj jogę i zmniejsz uciążliwe objawy menopauzy. Ćwiczenia dla każdej kobiety Nie kupiła drogiego prezentu na komunię. Rodzina nie chce jej znać

Dorota Goldpoint ubiera Pierwszą Damę Agatę Dudę

Dorota Goldpoint to niekwestionowany autorytet w świecie mody. Pierwszą Damę Agatę Dudę ubiera już od lat. Bardzo dobrze wie, jakie Pani Prezydentowa lubi kreację:

Pani Agata Duda lubi minimalizm, czyste geometryczne formy asymetrie, żywe kolory, lubi kontrasty, szczególnie biało-czarne, ale również chętnie sięga po nowoczesne monochromatyczne stylizacje. Żona prezydenta Dudy jest wysoka i szczupła, świetnie wygląda w garniturach, i często je wybiera - mówi mi Dorota Goldpoint.

A jakie według Doroty są trendy w modzie w sezonie wiosenno-letnim?

KAPIF_1000pix_K1054156F.jpeg
Fot. KAPIF, Agata Kornhauser-Duda

Dorota Goldpoint: "Króluje róża"

Dorota Goldpoint to ikona stylu i mody. Projektuje i ubiera największe gwiazdy z Polski i świata. Na swoim koncie nie ma ani jednej chybionej stylizacji. W związku z tym w trakcie rozmowy z Dorotą zapytałem, jakie trendy będą królowały w sezonie wiosennym i letnim 2024.

Trendy tegorocznej wiosny i lata są bardzo różnorodne, modne staje się to, w czym pięknie wyglądamy i świetnie się czujemy. Na pewno mamy triumfalny powrót elegancji i kobiecości. Sukienki podkreślające sylwetkę, monochromatyczny jeans, cały czas przeźroczystości i cięcia odsłaniające ciało - mówi mi pewna siebie Goldpoint.

A co z kolorami? Czy ciemne barwy powrócą do mody?

Kolorem sezonu jest brzoskwinia, ale jest dużo pięknej zieleni, która podobnie jak granat dobrze wygląda na dojrzałych paniach, odejmując im lat. Ja w tym sezonie postawiłam na niebieski/królewski, który bardzo ożywia i dodaje blasku prawie każdej kobiecie, bez względu na wiek i typ urody - odpowiada na moje pytanie Dorota.

Co ze wzorami? Kółka, paski, czy jednak prostota?

W tym sezonie króluje róża, którą ja wkomponowałam w sukienki i żakiety. Piękny kobiecy akcent, który może mocno urozmaicić prostą stylizację. Fantazjujmy drogie Panie, i poszukujmy swojego indywidualnego, niepowtarzalnego stylu. Każda kobieta jest dziełem sztuki, potrzebujemy właściwej ramy/stylu aby podkreślić nasze piękno - stwierdziła na koniec rozmowy ze mną Dorota Goldpoint.

Dorota Goldpoint
Fot. AKPA, Dorota Goldpoint