Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Gwiazda „Koła Fortuny” topless! Pokazała odważne zdjęcie
Marta Kulik
Marta Kulik 21.07.2019 17:43

Gwiazda „Koła Fortuny” topless! Pokazała odważne zdjęcie

koło fortuny
Facebook/Koło Fortuny TVP

Koło fortuny: gwiazda programu pokazała bardzo odważne zdjęcia! Internauci nie mogą się nadziwić i zostawiają mnóstwo komentarzy. Wygląda nieziemsko? Fani są zachwyceni. Gdzie się tak rozebrała?

Koło fortuny: prowadząca odpoczywa na wakacjach, które z przyjemnością relacjonuje na Instagramie. Ciepły klimat sprawił, że postanowiła pokazać dużo więcej niż zwykle. Takich zdjęć nikt się nie spodziewał. Spodziewała się takiej reakcji?

Koło fortuny: Izabella Krzan na plaży

Izabella Krzan przebywa w słonecznej Hiszpanii. W mediach społecznościowych relacjonuje przebieg swoich wakacji. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, które sprawiły, że internauci nie mogli pozostać obojętni. Piękna Izabella ma na sobie tylko dół od bikini, a górę delikatnie zasłania dużym kapeluszem!

– Cytując nowego partnera w Kole Fortuny: Kobiety są gorące.

– Cudownie wyglądasz!

Fani nie mogli przestać komplementować młodej kobiety! Na Instagramie Izabella ma 125 tysięcy obserwujących, którzy chętnie komentują jej zdjęcia. Pod każdą fotografią prowadząca może znaleźć wiele przemiłych słów na swój temat!

Kim jest Izabella Krzan?

Izabella Krzan jest modelką, Miss Polonia 2016 i prezenterką telewizyjną. Urodziła się w 1995 roku, pochodzi z Olsztyna. Studiuje ekonomię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od 2017 wraz z Rafałem Brzozowskim prowadzi teleturniej Koło Fortuny, gdzie odwraca literki w hasłach. W związku ze zmianami w TVP jej nowym partnerem zostanie Norbi. Rafał Brzozowski zajmie jego miejsce w Jaka to melodia.

W młodości Izabella Krzan profesjonalnie trenowała taniec towarzyski i grała w siatkówkę. W 2017 była nominowana do nagrody w plebiscycie Gwiazdy Plejady w kategorii Debiut roku. W TVP zaczynała od reportaży dla Pytania na śniadanie, a dziś jest jedną z twarzy stacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA IZABELLI KRZAN:

koło fortuny

Izabella Krzan przebywa obecnie w Hiszpanii.

koło fortuny

Prezenterka pokazała odważne zdjęcia z urlopu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marcin Meller o swoim odejściu z „Dzień Dobry TVN”: „Od paru dni czuję się jak na własnym pogrzebie”
  2. Jak dziś wygląda Baby z „Dirty Dancing”? Operacje plastyczne zmieniły ją nie do poznania
  3. Jak kiedyś wyglądała Anna Popek? Dziennikarka TVP od zawsze zachwycała urodą
  4. Władimir Kliczko sam wychowuje córkę na Ukrainie. Matka nie widziała dziecka od lat
  5. Córka polskiego miliardera robi karierę za granicą. Zaśpiewała z samym Andreą Boccellim