Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Krzysztof Rutkowski zdradza sekrety fryzury. Myśli o zmianie?
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 20.04.2024 15:23

Krzysztof Rutkowski zdradza sekrety fryzury. Myśli o zmianie?

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPIF

Krzysztof Rutkowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych detektywów w Polsce. Furorę robi nie tylko ilością rozwiązanych spraw, ale także... nietypową fryzurą, która stała się jego znakiem rozpoznawczym. Teraz, Rutkowski zdradza jej fenomen!
 

Największe rozwiązane sprawy Krzysztofa Rutkowskiego

Krzysztof Rutkowski jest nie tylko jednym z najpopularniejszych, a zarazem najskuteczniejszych detektywów, ale sprawdził się także w roli polityka czy przedsiębiorcy. No i, co tu dużo mówić, określenie "celebryta" również pasuje do niego jak ulał! Mimo że Rutkowski skończył już 64 lata to wciąż aktywnie działa w branży detektywistycznej i może się pochwalić rozwiązaniem wielu głośnych spraw.

To właśnie on stoi za ujawnieniem kulis tajemniczego zaginięcia Madzi z Sosnowca i osób odpowiedzialnych za jej śmierć. To on rozbił działający przez lata gang sutenerów z Dąbrowic i odnalazł szantażystę, który przez 20 lat groził Edycie Górniak. To również Rutkowski pomógł odzyskać 8-latkę, którą ojciec wywiózł z Polski do Pakistanu, a sprawa stała się tym głośniejsza i bezprecedensowa, że był to pierwszy raz, gdy pakistańskie władze wydały dziecko kobiecie z Europy.

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPIF


 

Edyta Górniak opuszcza kraj na stałe. Wiemy, gdzie zamieszka Cezary Pazura kupił luksusowe auto. Cena zwala z nóg!

Fenomen fryzury Krzysztofa Rutkowskiego

Mimo licznych sukcesów, które Rutkowski odniósł w sferze detektywistycznej, to wiele osób kojarzy go przede wszystkim przez wyjątkową i oryginalną fryzurę. Nie da się ukryć, takich włosów nie ma nikt inny! Jak się jednak okazuje, ich przygotowanie wymaga sporego nakładu czasu i pracy, o czym detektyw powiedział w jednym z wywiadów.

Włosy układam 40 minut. Nie robię tego codziennie, ale jeśli się na nie decyduję, używam do tego sporo lakieru. Potrzebuję około 1/4 butelki. Ubolewam, że tego lakieru, który stosuję, nie można kupić stacjonarnie i dlatego muszę go zamawiać w sieci - powiedział.

To nie koniec, bo aby zachować włosy w jak najlepszej kondycji, detektyw raz dziesięć dni udaje się do oddalonego o 150 kilometrów fryzjera. Przy okazji, korzysta też z zabiegów na dłonie takich jak manicure i pedicure.

Krzysztof Rutkowski
fot. Telus/AKPA


 

Krzysztof Rutkowski zmieni fryzurę? Detektyw stawia sprawę jasno

Zapytany o ewentualną zmianę fryzury Krzysztof Rutkowski nie wahał się z odpowiedzią. Jak się okazuje, zastanawiał się nad tym, ale ostatecznie postanowił trzymać się obecnego wizerunku.

Zastanawiałem się nad tym, ale wychodzę z założenia, że jak coś jest dobre, to po co to zmieniać? W ostatnim czasie Maja proponowała mi fryzurę na wikinga, ale akurat jakoś mi to nie pasuje - skwitował.

Krzysztof Rutkowski w długich włosach "na wikinga" mógłby się jednak prezentować bardzo imponująco!

Krzysztof Rutkowski
fot. Niemiec/AKPA