Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Magda Gessler jest załamana. Gwiazda przeżyła gorzkie rozczarowanie po powrocie do restauracji, której pomogła
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 26.03.2021 23:10

Magda Gessler jest załamana. Gwiazda przeżyła gorzkie rozczarowanie po powrocie do restauracji, której pomogła

Magda Gessler
fot. screen z youtube.com TVN Style

Magda Gessler uratowała już niejedną polską restaurację. Niestety, tym razem coś poszło nie tak. Gwiazda przeżyła wielkie rozczarowanie.

Kuchenne rewolucje to program, który cieszy się ogromną popularnością już od wielu lat. Magda Gessler odmieniła losy wielu polskich restauracji. Miejsca, w których przeprowadzała rewolucje, dzisiaj cieszą się dużym uznaniem. Niestety są wyjątki.

Magda Gessler załamana po wizycie w jednej z restauracji

Magda Gessler wprowadza rewolucje nie tylko w restauracjach, ale także w życiu ich właścicieli. Zmienia nie tylko menu i wystrój restauracji, ale także sposób myślenia restauratorów. Sprawia, że praca w gastronomii staje się ich pasją. Nieraz udowodniła, że jest świetnym mediatorem i ma talent do rozwiązywania konfliktów, które często okazują się głównym powodem złego prosperowania restauracji.

Restauratorka po przeprowadzonej rewolucji wraca do każdej restauracji po jakiś czasie. Niestety, czasem okazuje się, że zaraz po jej wyjeździe wprowadzone przez nią zmiany zostają odrzucane.

Tak stało się w przypadku jednej z warszawskich restauracji. Magda Gessler przeżyła duże rozczarowanie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Okazało się, że zyski właścicieli w ogóle nie wzrosły, a goście wciąż omijają to miejsce szerokim łukiem.

Dlaczego rewolucja się nie udała?

Chodzi o restaurację, która znajduje się na warszawskiej Pradze. Nazywa się Na okrągło. Dzięki rewolucjom zmieniła nazwę na Caponata Siciliana.

Okazało się, że właściciele lokalu po skończonych rewolucjach przestali stosować się do rad słynnej restauratorki. Powrócili do swoich dawnych zasad, przez które odnieśli porażkę.

Przede wszystkim znacznie obniżyli jakość produktów i serwowanych dań. Nie przestrzegali receptur przygotowanych przez Gessler. Poza tym nie starali się w żaden sposób przyciągnąć potencjalnego klienta. Swoim nieprzyjaznym zachowaniem odstraszali przychodzących gości.

Jak widać, sama wizyta Magdy Gessler nie jest gwarantem udanej rewolucji. By ta się udała potrzeba dużego zaangażowania – nie tylko w trakcie nagrywania programu, ale szczególnie po jego zakończeniu.

Więcej zdjęć z Kuchennych rewolucji można zobaczyć na Instagramie.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com/ Kuchenne rewolucje