Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Magda Gessler niknie w oczach. 70-latka wreszcie wyjawiła, co jest przyczyną. “Najważniejszy jest spokój”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.12.2023 09:11

Magda Gessler niknie w oczach. 70-latka wreszcie wyjawiła, co jest przyczyną. “Najważniejszy jest spokój”

Magda Gessler
Magda Gessler zdradziła swoje sposoby na odchudzanie. Fot. KAPiF, Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler dzięki udziałowi w “Kuchennych rewolucjach” zyskała ogólnopolską popularność. Miliony osób kojarzą restauratorkę z charakterystycznym wizerunkiem, którego elementem jest m.in. burza blond loków, którą ma na głowie. Jednak w ostatnim czasie wygląd gwiazdy uległ zmianie. Magda Gessler zdziwiła swoich fanów nagłą utratą wagi. Okazuje się, zrzuciła wiele zbędnych kilogramów — jak tego dokonała?

Magda Gessler przeszła metamorfozę

Magda Gessler zasłużyła na miano niekwestionowanego autorytetu w dziedzinie gastronomii. Słynna restauratorka zdobyła popularność w kultowym programie “Kuchenne rewolucje”, na łamach którego dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem z restauracjami, które miały problem samodzielnie się utrzymać. Udział w programie "MasterChef" jako jurorka tylko umocnił pozycję Magdy Gessler, dzięki czemu stała się ona najsłynniejszą restauratorką w Polsce.

Wygląd gwiazdy od lat kojarzył się jej fanom z jednym, spójnym wizerunkiem. Niespodziewanie jego część uległa zmianie dzięki metamorfozie, którą w ostatnich miesiącach przeszła Magda Gessler. Podczas gdy na święta wiele osób obawia się przybrania na wadze, restauratorka zaprezentowała się swoim obserwatorom w mediach społecznościowych w zupełnie odmienionej formie. Trudno nie zauważyć, że gwiazda wręcz niknie w oczach. Ile oraz w jaki sposób schudła? Właśnie o tym opowiedziała.

Gruchnęła informacja o Magdzie Gessler. Prokuratura depcze jej po piętach. Swój wybryk zapamięta do końca życia Magda Gessler miała zapaść się pod ziemię... Nagle wszystko się odwróciło, "fanka" myślała, że ujdzie jej na sucho

Magda Gessler zaczęła niknąć w oczach

Magda Gessler od zawsze poświęca dużą uwagę temu, jak wygląda. Jako osoba z kręgów show-biznesu gwiazda nie może sobie pozwolić na odejście od wizerunku modnej, eleganckiej oraz podkreślającej swoje atuty mistrzyni kuchni. Choć restauratorka zawsze dbała o to, by wyglądać jak najlepiej, na przełomie bieżącego roku przeszła zaskakującą metamorfozę. Kilka miesięcy temu gruchnęły wieści, że udało jej się schudnąć ok. 15 kilogramów. Teraz Gessler powtórzyła swój wyczyn, kolejny raz zrzuciła wagę.

W najnowszym wywiadzie restauratorka przyznała, że schudła kolejne 10 kilo. Ten fakt nie uszedł uwadze fanów, którzy śledzą Magdę Gessler w mediach społecznościowych. Gwiazda regularnie udziela się na najpopularniejszych platformach, gdzie zaprezentowała internautom swój odmieniony wygląd. Teraz wyznała, w jaki sposób udało jej się schudnąć. Kluczem do wszystkiego jest “spokój”?

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler z prawomocnym wyrokiem sądu. Spotka ją kara, a przecież chciała dobrze

Magda Gessler zdradziła swoje sposoby na odchudzanie

Odmieniony wygląd Magdy Gessler rzuca się już na pierwszy rzut oka. Gwiazda od dawna wybiera zwiewne kreacje, które nie zdradzają jednoznacznie jej figury, jednak na najnowszych zdjęciach, które zamieściła w mediach społecznościowych, można zauważyć, że jej twarz nabrała ostrzejszych rysów. W rozmowie z “Super Expressem” restauratorka potwierdziła plotki o swojej metamorfozie. Zdradziła również, jak udało jej się osiągnąć tak spektakularny efekt:

Nigdy nie odchudzam się rygorystycznie. Nakazy i zakazy nie działają dobrze. Najważniejszy jest spokój, zaufanie sobie i zachowanie równowagi – twierdzi Magda Gessler.

70-letnia gwiazda zdradziła, jakich produktów nie może zabraknąć w jej codziennym jadłospisie. Dla fanów ciekawych tego, jak udało jej się zrzucić aż kilkanaście kilogramów, potwierdziła zasadę promowaną przez wszystkich dietetyków: jeść mniej, a regularnie.

Ja po prostu jem dużo warzyw, pomidory, pieczone ziemniaki, ryby… Ale chyba mój sposób na dietę cud to intensywna praca! Ciągle jestem w biegu, ale jednocześnie staram się nie zapominać o regularności w jedzeniu. Z tym że jem mniejsze porcje. To żadne odkrycie, ale działa! – podsumowała restauratorka.

źródło: se.pl