Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Magda Gessler pokazała, jak wygląda bez doczepów. Wstrząsający widok
Julia Bogucka
Julia Bogucka 10.02.2024 20:50

Magda Gessler pokazała, jak wygląda bez doczepów. Wstrząsający widok

Magda Gessler
TRICOLORS/East News, Instagram @magdagessler_official

Magdę Gessler zna chyba każdy w Polsce. Restauratorka jest właścicielką lub współwłaścicielką kilkunastu lokali w kraju, a jako osobowość medialna występuje w dwóch czołowych programach kulinarnych stacji TVN. Jej potrawami zajadają się setki osób, wykonane przez nią dania spożywał sam król Juan Carlos I. Gwiazda słynie ze swojego nietuzinkowego stylu i perfekcyjnej burzy blond loków okalających twarz. A wiecie, jak wygląda bez doczepianych włosów? 

Magda Gessler i jej pasja do kulinariów

Słynna polska restauratorka zdobyła szeroką popularność przede wszystkim dzięki prowadzeniu programu “Kuchenne Rewolucje”. Format zadebiutował na antenie TVN w 2010 roku i do tej pory doczekał się 27 sezonów. Magda Gessler, będąca jej główną postacią, charakteryzuje się silnym charakterem, ciętym językiem i wyjątkowym przywiązaniem do tradycyjnej kuchni. Od ośmiu lat restauratorka pełni też rolę jurorki w polskiej odsłonie programu “Masterchef”.

Jej pasja do kulinariów rozpoczęła się jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku, kiedy Magda Gessler zaczęła prowadzić w Madrycie firmę cateringową. Niedługo później wspięła się na wyżyny tej branży i przygotowywała dania dla hiszpańskiej rodziny królewskiej. Jest właścicielką lub współwłaścicielką kilkunastu restauracji, a jedną z najsłynniejszych jest “U Fukiera”, mieszcząca się na Rynku Starego Miasta w Warszawie. Olbrzymią popularność zyskała również cukiernia “Słodki Słony”, którą Magda Gessler prowadzi wraz ze swoją córką Larą.

Magda Gessler w żałobie. Druzgocące wieści nadeszły niespodziewanie Stewardessa ujawniła, jak zachowuje się Gessler na pokładzie

Magda Gessler ma charakterystyczny wizerunek

Uwagę z pewnością przykuwa wygląd restauratorki, który jest wyjątkowo oryginalny. Jej twarz okala burza blond loków, a z roku na rok zdaje się ich być coraz więcej. Magda Gessler często nosi kolorowe stroje, których nie powstydziłaby się żadna eksperymentująca z wizerunkiem osoba. Barwne stylizacje odejmują lat 70-latce, a elementy ubioru w stylu “oversize”, które są zresztą niezwykle modne w ostatnich latach, świetnie prezentują się na jej sylwetce.

Restauratorka przykuwa również wyjątkową uwagę do dodatków, a słowo umiar zdecydowanie wykreśliła ze swojego słownika. Uwielbia piórka, cekiny, chusty i frędzle. Choć niektórzy mogliby nie zrozumieć stylu Magdy Gessler, trzeba przyznać, że do jej barwnej i artystycznej osobowości pasują one jak ulał. No ale powiedzieć trzeba jedno — gdyby nie blond loki, Magda Gessler nie byłaby tą samą kobietą. Jej sekret tkwi w naturalnych doczepach.

ZOBACZ TEŻ: “Bezprecedensowy atak na mnie”. Magda Gessler rzuca gromami w Janusza Palikota. Takiej afery show-biznes dawno nie widział

Tak wygląda Magda Gessler bez doczepów

Jednak kiedy słońce zachodzi, a restauratorka opuszcza plan zdjęciowy, jej wygląd ulega zmianie. Podczas odpoczynku pozwala odpocząć swojej twarzy, ciału, a także głowie. Okazuje się, że kiedy zdejmuje doczepy, jej wizerunek prezentuje się zupełnie inaczej. Objętość fryzury, jak można się domyślić, radykalnie się zmniejsza, a puszczone luzem loki delikatnie się rozprostowują, zostając modnymi kalifornijskimi falami.

Spójrzcie tylko na te zdjęcia Magdy Gessler, gdy oddaje się odpoczynkowi w domu lub na egzotycznych wakacjach. Nie sposób nie dostrzec uśmiechu, który opuszcza jej twarz chyba tylko, gdy widzi kłopoty bohaterów “Kuchennych Rewolucji”. A fryzura? Kto by się nią na dłuższą metę przejmował? Jak myślicie, czy restauratorka traci na uroku bez swoich słynnych blond doczepianych loków?

madzia2.png
Źródło: Instagram @magdagessler_official
madzia1.png
Źródło: Instagram @magdagessler_official
madzia3.png
Źródło: Instagram @magdagessler_official