Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Magda Gessler w żałobie. Druzgocące wieści nadeszły niespodziewanie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 09.02.2024 15:38

Magda Gessler w żałobie. Druzgocące wieści nadeszły niespodziewanie

Magda Gessler
TRICOLORS/East News, CanvaPro

Słynna polska restauratorka nie ma ostatnio dobrego czasu. W ostatnich tygodniach media obiegł szokujący filmik, na którym Magda Gessler wypowiada się za pomocą wyjątkowo niewybrednych słów. Pogłoski głoszą, że może z tego tytułu ponieść konsekwencje. Dziś rano celebrytka poinformowała w mediach społecznościowych o olbrzymiej stracie. Serce pęka. 

Magda Gessler to słynna restauratorka

Magda Gessler zdobyła ogromną popularność w Polsce przede wszystkim ze względu na prowadzenie znanego programu emitowanego na antenie TVN. Mowa oczywiście o “Kuchennych rewolucjach”, formacie, w którym restauratorka podejmuje się pomocy w uratowaniu setek lokali w Polsce przed bankructwem. Jej działania często są niezwykle emocjonalne, a słynne rzucanie talerzami i cytaty Magdy Gessler, są bohaterami wielu memów. Pełni również rolę jurorki w “Masterchefie”.

Oprócz występów telewizyjnych, jest właścicielką lub współwłaścicielką kilkunastu restauracji w kraju, a jej pasja do kulinariów objawia się na każdym kroku. Jest zwolenniczką tradycyjnego podejścia do polskiej kuchni, a najlepszym tego przykładem jest umiejscowiony w Warszawie lokal “U Fukiera” prowadzony przez celebrytkę. Oprócz tego, wielką popularnością cieszy się cukiernia “Słodki słony”, której właścicielkami są Magda Gessler oraz jej córka Lara.

Stewardessa ujawniła, jak zachowuje się Gessler na pokładzie “Bezprecedensowy atak na mnie”. Magda Gessler rzuca gromami w Janusza Palikota. Takiej afery show-biznes dawno nie widział

Magda Gessler przeżywa złą passę

Wyjątkowy temperament, który objawia się u restauratorki, jest często szeroko komentowany w mediach. Wiąże się to z jej ciętym językiem i mocnymi opiniami. Jakiś czas temu Janusz Palikot udostępnił w sieci nagranie, na którym celebrytka korzysta z niewybrednego słownictwa. Film obiegł internet w ekspresowym tempie i wywołał olbrzymie emocje u jego odbiorców. Wiele osób negatywnie spojrzało na postać Magdy Gessler ze względu na język, którym się posługiwała.

Jak się okazało, na nagraniu uwieczniono prywatną sytuację, w której znajdowała się restauratorka i biznesmen Janusz Palikot, a sama zainteresowana nigdy nie wyraziła zgody na jego publikację. W jej mediach społecznościowych pojawiło się specjalnie przygotowane oświadczenie, w którym twierdzi, że były polityk próbuje dzięki tej aferze wypromować swoją książkę kosztem jej reputacji. Palikot zdecydował się na usunięcie nagrania, choć chodzą pogłoski, że Magda Gessler może odnieść z jego tytułu przykre konsekwencje.

ZOBACZ TEŻ: Wykupili restaurację Sylwii Peretti po rewolucjach Gessler. Zrobili w niej coś, co w końcu przyciąga ludzi

Magda Gessler pożegnała przyjaciela

Zła passa Magdy Gessler trwa jednak nadal. Dziś poinformowała ona na swoim Instagramie o odejściu jej wieloletniego przyjaciela Krzysztofa Zaparta

"Krzysztof Zapart R.I.P. Leć wysoko przyjacielu... bądź dla wszystkich drogowskazem... tam, gdzie wszyscy się spotkamy…"

- czytamy w poruszającym wpisie restauratorki.

Mężczyzna był pilotem balonowym i zginął na południu Gruzji podczas jednego z lotów, który miał przygotować go i jego współtowarzyszy do pobicia rekordu. Oprócz niego zginęły dwie inne osoby: Revaz Uturgauri, Prezes Federacji Balonowej Gruzji i operator filmowy Misho Bidzinashvili. O tragedii poinformował portal Balonowa Strona Nieba. Gruzińskie media podają, że środek transportu uderzył w linię wysokiego napięcia, co było bezpośrednią przyczyną śmiertelnego wypadku.