Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Stewardessa ujawniła, jak zachowuje się Gessler na pokładzie
Sara Karmańska
Sara Karmańska 04.02.2024 21:33

Stewardessa ujawniła, jak zachowuje się Gessler na pokładzie

Stewardessa ujawniła, jak wyglądają loty z Magdą Gessler na pokładzie, fot. KAPiF
Stewardessa ujawniła, jak wyglądają loty z Magdą Gessler na pokładzie, fot. KAPiF

Magda Gessler jest jedną z najbardziej charakterystycznych osobowości telewizyjnych. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” jest znana ze swojego wybuchowego temperamentu, ale prawdopodobnie mało kto wiedział, że słynna restauratorka wyrobiła sobie pewną renomę także w powietrzu. 

Stewardessa ujawniła, jak wyglądają loty z Magdą Gessler na pokładzie

Jak się okazuje, Magda Gessler jest osobowością znaną nie tylko na ziemi, ale także w powietrzu. Jak zdradziła „Plejadzie” jedna ze stewardess, której zdarzyło się latać z Magdą Gessler, telewizyjna gwiazda nazywana jest „legendą lotów do Toronto”. Jak zdradziła kobieta, po raz pierwszy spotkała gwiazdę w wyniku przegranego losowania. Jak się okazuje, zachowanie sławnej restauratorki w samolocie jest zadziwiające. 

Jak zdradziła stewardessa, Magda Gessler już od progu czuje się bardzo swobodnie i do wszystkich zwraca się na „ty”

Magda Gessler automatycznie przechodzi z załogą na ty. „Przynieś mi, zrób, powiedz” to dla niej standard. I testuje, na ile może sobie pozwolić.

Magda Gessler niknie w oczach. 70-latka wreszcie wyjawiła, co jest przyczyną. “Najważniejszy jest spokój” Gruchnęła informacja o Magdzie Gessler. Prokuratura depcze jej po piętach. Swój wybryk zapamięta do końca życia

Magda Gessler podniebną legendą

Stewardessa zdecydowała się także podzielić przykładem sytuacji, które przydarzyły jej się na pokładzie. Jak się okazuje, prowadząca program „Kuchenne rewolucje” nie należy do najłatwiejszych pasażerów, ponieważ potrafi prosić o rzeczy, których personel pokładowy nie może zrobić ze względów bezpieczeństwa. Jak ujawniła stewardessa, Magda Gessler potrafi także na przykład poprosić o coś, co nie należy do obowiązków obsługi pokładowej, jak choćby ściągnięcie jej bagażu z półki i znalezienie w walizce konkretnej rzeczy. 

W klasie biznes podczas boardingu podaje się welcome drinki: szampan, sok pomarańczowy lub woda. Magda odmawia. Kiedy samolot szykuje się do startu i sprawdzamy kabinę pod kątem bezpieczeństwa, mówi do mnie: „Teraz napiłabym się szampana”. Dokładnie tego samego, który przed chwilą był „niedobry”. Zasada jest taka, że w czasie startu i lądowania szkło nie może znajdować się w kabinie. I co zrobić? Jeśli nie podasz, może być niemiło. Jeśli podasz, możesz mieć problem. Osobiście wybieram święty spokój. (…)

ZOBACZ TEŻ: Magda Gessler z prawomocnym wyrokiem sądu. Spotka ją kara, a przecież chciała dobrze

Magda Gessler jest czarującą kobietą

Jak zauważa stewardess w rozmowie z „Plejadą, Magdzie Gessler nie można jednak odmówić uroku osobistego. Prowadząca „Kuchennych rewolucji” podczas lotu potrafi być naprawdę czarująca, a także zaskoczyć personel drobiazgami takimi jak pudełko kanapek z jednej ze swoich restauracji czy wynagrodzić wybraną osobę hojnym napiwkiem. Jak ujawniła kobieta, gdy Magda Gessler jest na pokładzie, jej współpasażerowie bez wątpienia nie mogą się nudzić

Jedną z najzabawniejszych historii jest opowieść o tym, jak podczas lotu na podłodze w łazience znalazł się jeden z bujnych kosmyków blondwłosej gwiazdy. Niepostrzeżenie przykleił się on do buta pasażera, który niczego nie świadomy, skorzystał z toalety i następnie przemaszerował przez kabinę, ciągnąc za sobą złoty pukiel. Mina Magdy Gessler była naprawdę bezcenna. Magda Gessler robi w samolocie mnóstwo zamieszania wokół siebie. Zdarza się, że zagraniczni pasażerowie pytają, kim jest ta kobieta. Polacy nie mają wątpliwości. Bo właśnie za to, jaka jest, kochają ją najmocniej.

Stewardessa ujawniła, jak wyglądają loty z Magdą Gessler na pokładzie, fot. KAPiF 2.jpg
Stewardessa ujawniła, jak wyglądają loty z Magdą Gessler na pokładzie, fot. KAPiF
Stewardessa ujawniła, jak wyglądają loty z Magdą Gessler na pokładzie, fot. KAPiF 1.jpg
Stewardessa ujawniła, jak wyglądają loty z Magdą Gessler na pokładzie, fot. KAPiF

Źródło: Plejada