Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Poruszający wpis Małgorzaty Kożuchowskiej. Gwiazda żegna Krzysztofa Kowalewskiego
Karol Osiński
Karol Osiński 07.02.2021 18:00

Poruszający wpis Małgorzaty Kożuchowskiej. Gwiazda żegna Krzysztofa Kowalewskiego

Małgorzata Kożuchowska
TRICOLORS/East News

Śmierć Krzysztofa Kowalewskiego wywołała niezwykłe poruszenie w sercach milionów Polaków. Wybitny aktor został pożegnany przez wielu znanych polskich artystów, którzy oddali hołd jego osobowości, a także twórczości. Wśród nich jest Małgorzata Kożuchowska, która opublikowała na Instagramie zdjęcie ze zmarłym aktorem, oraz dodała bardzo poruszający wpis.

Małgorzata Kożuchowska pożegnała Krzysztofa Kowalewskiego słowami, które potrafią rozbić serce na milion kawałków. W jednym z filmów aktorka miała przyjemność nawet wyjść za niego za mąż.

Małgorzata Kożuchowska pożegnała Krzysztofa Kowalewskiego

Śmierć Krzysztofa Kowalewskiego, jest niewątpliwie jedną z najgorszych informacji, jaka wypłynęła do polskich mediów w 2021 roku. Znany z wielu popularnych polskich produkcji aktor przyczynił się do rozwoju polskiej sceny teatralnej, a przez ponad 60. lat swojej kariery zawodowej miał przyjemność grać w niezliczonej liczbie filmów oraz seriali.

Niedługo po tym, jak Polacy dowiedzieli się o śmierci aktora, w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się wpisy pożegnalne, w których fani oraz koledzy i koleżanki po fachu oddawali hołd zmarłemu artyście. Wśród nich można znaleźć takie osoby jak: Cezary Pazura, Piotr Gąsowski, raper Peja, Jarosław Bieniuk, czy Małgorzata Kożuchowska.

Słowa ostatniej z wymienionych są szczególnie wzruszające. Jeszcze niedawno aktorka miała przyjemność występować u boku Krzysztofa Kowalewskiego na planie filmu Proceder, wspominającym życie i twórczość rapera Tomasza Chady. W filmie miała przyjemność nawet wyjść za niego za mąż, o czym wspomniała przy okazji swojego wpisu.

Krzysztof Kowalewski [tutaj trzy serduszka – przyp. red.]. Inteligencja. Poczucie humoru. Łagodność i bezpretensjonalność. Kilka razy miałam zaszczyt spotkać się z Krzysztofem na planie, a w filmie Proceder nawet wyjść za niego za mąż… Do zobaczenia w lepszym świecie Panie Krzysztofie – napisała Małgorzata Kożuchowska.

Artyści żegnają Krzysztofa Kowalewskiego

Krzysztof Kowalewski od zawsze kojarzony był głównie z rolami komediowymi, jednak sprawdzał się także w innych. Jego śmierć tylko udowodniła, jak wielkim poważaniem cieszył się wśród świata gwiazd i celebrytów. Wielu z nich pożegnało go w bardzo wzruszający sposób. Piotr Gąsowski zrobił to wręcz wyjątkowo.

I znowu odchodzi Człowiek mi bliski… wyjątkowo mi bliski… Krzysiu Kowalewski …wiem też, że wiele osób, czuje podobnie… Jak to?! To już Ciebie Krzysiu z nami nie będzie? […] Nie mam siły więcej pisać … ból czuję koszmarny … Będziemy przytulać i wspierać Twoją rodzinę, która, poniekąd jest też naszą rodziną… – napisał Piotr Gąsowski na swoim Instagramie.

Podobnie uczynił Cezary Pazura, który nie tylko oddał hołd zmarłemu aktorowi, ale także wspomniał wspólny pobyt na planach filmowych, za co mu serdecznie podziękował.

Żegnaj Mistrzu! Wszystkie spotkania z Tobą pamiętam i jestem szczęśliwcem, że mogłem z Tobą pracować. Dziękuję Krzysiu – pisze Cezary Pazura.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Kożuchowska pożegnała Krzysztofa Kowalewskiego wzruszającymi słowami.

Równie wzruszająco zrobił to Piotr Gąsowski, dla którego Krzysztof Kowalewski był bardzo bliskim przyjacielem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com