Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > „Mamo, przestań”. Syn próbował powstrzymać Magdę Gessler, zaczęła oblewać się winem w restauracji
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 09.04.2023 08:13

„Mamo, przestań”. Syn próbował powstrzymać Magdę Gessler, zaczęła oblewać się winem w restauracji

Magda Gessler
fot. instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler nieustannie zaskakuje swoich obserwatorów kolejnymi postami w mediach społecznościowych. Takiego nagrania nie spodziewał się jednak nikt. W Wielką Sobotę na Instagramie restauratorki pojawił się film, w którym wystąpiła wraz ze swoim synem.

Na krótkim nagraniu widzimy Magdę, ubraną całą na biało, która z uśmiechem na twarzy polewa się białym winem. Żeby tego było mało, stylizacja gwiazdy jest przybrudzona czerwonym winem, a restauratorka przy pomocy alkoholu próbuje zmyć z siebie plamy. Pomaga jej w tym wyjątkowo opanowany i cierpliwy syn.

Magda Gessler królową internetu

Magda Gessler to czołowa restauratorka w naszym kraju, której losy możemy śledzić nie tylko w telewizji, ale również w sieci. Gwiazda jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych i nie przestaje zaskakiwać kolejnymi postami, zdjęciami i nagraniami. 

Styl, w którym prowadzone są profile Magdy, jest nie do podrobienia. Warto podkreślić, że restauratorka samodzielnie prowadzi swoje sociale, dzięki czemu nie brakuje w nich autentyczności. Restauratorka dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami, relacjonuje podróże i informuje o ważnych wydarzeniach z życia. Każdy z jej postów spotyka się z masą komplementów, komentarzy i udostępnień, a internauci z niecierpliwością wyczekują kolejnych publikacji.

"Zwierzę, którego nazwa jest też nazwą przedmiotu". Strasburgera aż zatkało po odpowiedzi w "Familiadzie"

Magda Gessler oblewała się winem w restauracji

W Wielką Sobotę na Instagramie Magdy Gessler pojawiło się nietypowe nagranie, które wzbudziło w internautach niemałe emocje. Widzimy na nim restauratorkę, która wraz z synem przebywa w restauracji. Gwiazda ma na sobie biały komplet, a niemalże całe jej spodnie są ubrudzone czerwonym winem. 

Żeby tego było mało, syn Magdy - Tadeusz, próbuje wytrzeć spodnie swojej mamy. Ze stoickim spokojem, cierpliwie czyści kolejne fragmenty materiału, kiedy nieoczekiwanie Magda wylewa na siebie kolejny kieliszek wina.

"Mamo, przestań! To nic nie daje"

W dalszej części nagrania widzimy, jak Magda Gessler z uśmiechem na twarzy oblewa się kolejnym kieliszkiem wina, tym razem białego, żartując, że kontrastowy kolor zneutralizuje plamy na jej spodniach. 

Mamo, przestań! To nic nie daje, to nic nie schodzi — możemy usłyszeć z ust Tadeusz. 

Cała sytuacja wygląda bardzo zabawnie, a fani tłumnie zasypali swoją idolkę masą komplementów i komentarzy, doceniając tym samym poczucie humoru Magdy oraz cierpliwość Tadeusza.

Tadeusz oaza spokoju i dystansu.

— Przy kolorowej osobowości pani Magdy wcale nie zdziwiłabym się, gdyby pani Magda artystycznie polała też bluzkę w jakiś oryginalny wzór.

— Pani Magdo świetny tip, w mojej kuchni znany od dawna — komentują rozbawieni internauci. 

Nagranie z oblaną czerwonym winem Magdą Gessler zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

s.JPG
fot. instagram.com/magdagessler_official
ccc.JPG
fot. instagram.com/magdagessler_official
Magda Gessler.png
fot. KAPiF