Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Mąż dowiedział się, że żona zdradziła go 60 razy. Dał jej nauczkę, jakiej nie zapomni do końca życia
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 20.06.2020 23:56

Mąż dowiedział się, że żona zdradziła go 60 razy. Dał jej nauczkę, jakiej nie zapomni do końca życia

Małżeństwo
pixabay.com @efes

Mąż był bez pamięci zakochany w swojej żonie. Kobieta zdawała się odwzajemniać to wielkie uczucie. Parę jednak czekała rozłąka, ponieważ mężczyzna był wojskowym i wyjechał na misję. Niestety, podczas jego nieobecności partnerka dopuściła się zdrady. Jak się okazało, zdradziła swojego małżonka aż 60 razy. Gdy mężczyzna się dowiedział, o tym postanowił dać jej nauczkę.

Kobieta znalazła bardzo sprytny sposób, by móc spotykać się z innymi mężczyznami. Wykorzystała to, że jej mąż miał niebezpieczną pracę i pod pretekstem wielkiego stresu o ukochanego, udawała się na terapię, która miała pomóc jej uporać się z lękami. W rzeczywistości spotkała się z 60 mężczyznami.

Mąż był bez pamięci zakochany

Małżeństwo było bardzo zgodne i wszyscy sądzili, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Kobieta bardzo cierpiała z powodu trudnej pracy swojego ukochanego. Martwiła się, że jego życie jest w ciągłym niebezpieczeństwie. Tłumaczyła małżonkowi, że ma lęki i dręczące koszmary.

Nic dziwnego, że mężczyzna zgodził się na terapię, która pomagała jego żonie uporać się z chronicznym stresem. Jednak wyjazdy do psychologa były coraz częstsze, a spotkania coraz dłuższe. Dodatkowo, dla rozładowania stresu kobieta udawała się na zakupy, za miasto. Mężczyzna nie zauważył, że żona daje mu jasne sygnały, że coś może być nie tak.

  1. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci
  2. Rafał zamówił na wakacjach w Juracie obiad. Cena na paragonie za placki ziemniaczane poraża
  3. Martyna Wojciechowska ma pilny apel do fanów. Potrzebne wsparcie, każdy z nas może pomóc

Mąż dowiedział się o 60 zdradach żony

Pewnego dnia mężczyzna odebrał telefon od swojej teściowej, która miała pretensję, że ten sprowadza jej córkę na złą drogę. W pierwszej chwili mężczyzna poczuł się zdezorientowany, wkrótce dowiedział się prawdy. Znajomi i rodzina wyjawili mu, że jego żona była widziana z wieloma mężczyznami.

Żołnierz postanowił złożyć pozew o rozwód. W trakcie sprawy jego żona wypierała się wszystkiego. Dodatkowo okazało się, że jest w ciąży, a ojcem dziecka nie jest bynajmniej jej mąż. Gdy miała wskazać, z kim ma dziecko, zaczęła się wykręcać. W końcu przyznała się swojemu adwokatowi, że pod nieobecność męża przespała się z 60 mężczyznami.

Ostatecznie sąd stwierdził jej winę, a mąż zabrał wszystko – dom i cały dobytek. Mężczyzna udostępnił w internecie wizerunek żony, opisując jej historię, mszcząc się za wyrządzone krzywdy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Mężczyzna był przekonany, że jego żona nie radzi sobie z niebezpieczeństwem, jakie wiąże się z jego pracą. Swoją historią podzielił się mediach, udostępniając wizerunek żony.

mąż

Wizerunek kobiety wraz z jej niechlubną historią, znalazł się w internecie, to była największa kara za jej przewinienia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Widok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewał
  2. Wiadomość z Chin, jakiej nie spodziewał się nikt. Czy dokonali właśnie przełomu dla całego świata?
  3. Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał dziecko. Słowa internautów są bezlitosne, przykro patrzeć
  4. Lepiej nie spożywaj popularnych produktów z listy. GIS wycofał wszystkie z nich, mogą być bardzo groźne dla zdrowia
  5. Mężczyzna usłyszał rozpaczliwe piski dobiegające spod ziemi. Kiedy zaczął kopać, jego oczom ukazał się dramatyczny widok
  6. Zakradli się z kamerą do domu pogrzebowego. Gdy zobaczyli, co jest w środku, prawie rzucili się do ucieczki

źródło: webniusy.com

Tagi: Mąż zdrada