Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Michał Bajor ogłasza przerwę od śpiewania. Czeka na zabieg
Łukasz Jadaś
Łukasz Jadaś 19.06.2024 13:32

Michał Bajor ogłasza przerwę od śpiewania. Czeka na zabieg

Michał Bajor
Fot. Instagram/MichałBajor

Michał Bajor ogłosił, że po bardzo pracowitym roku udaje się na odpoczynek od śpiewania. Tym razem, jak zapowiedział artysta, letni urlop "nie będzie tak ulgowy", jak zazwyczaj. Piosenkarz ma przejść zabieg kolana, od którego - jak twierdzi - uciekał przez lata.

Michał Bajor: odpoczynek po ciężkiej pracy

Ostatnie miesiące były dla Michała Bajora niezwykle pracowite. Sezon obfitował w liczne koncerty na trasie "No, a ja?", a jego zwieńczeniem był niezapomniany i chwalony przez widzów recital pt. "Twoje serce do życia wystarczy" w Opolu z udziałem m.in. Alicji Majewskiej, Włodzimierza Korcza i Kayah.

Teraz piosenkarz ogłosił, że udaje się na trzymiesięczną przerwę od śpiewania. Nie będzie to jednak beztroski czas.

Oczywiście tego lata przyjdzie też dla mnie czas na lekki odpoczynek, niemniej nie obędzie się również bez artroskopii prawego kolana, od której uciekałem przez całe lata, ale już dłużej nie mogę - napisał Michał Bajor w mediach społecznościowych.

W związku z czekającym go zabiegiem, Michał Bajor ma zamiar ograniczyć aktywność w mediach społecznościowych aż do września.

Najzdrowszy chleb dla cukrzyków w Biedronce. Tylko trzy składniki Słońce świeci tu 100 dni w roku. Osobliwe polskie miasteczko przyciąga seniorów

Czym jest artroskopia kolana?

Informacja o zabiegu czekającym Michała Bajora zmartwiła jego fanów. Czym jest artroskopia kolana?

Artroskopia kolana to zabieg, który przynosi ulgę osobom skarżącym się na problemy ze stawami. Stosuje się go w wielu schorzeniach, takich jak:

  • uszkodzenia chrząstki stawowej,
  • uszkodzenia łąkotki,
  • problemy z więzadłami.

Artroskopia polega na wykonaniu niewielkiego nacięcia w kolanie oraz wprowadzeniu do stawu kolanowego specjalistycznego narzędzia. To kamera, która przekazuje obraz lekarzom i umożliwia im precyzyjne działania lecznicze.

Rehabilitacja po artroskopii kolana może potrwać od 2 tygodni do nawet 3 miesięcy. Wszystko zależy od rodzaju leczenia i od zdrowia danego pacjenta.

Michał Bajor pojawi się na koncercie Polsatu

Zanim Michał Bajor uda się na zabieg i zasłużony odpoczynek, fani będą mieli okazję zobaczyć go raz jeszcze w wyjątkowym repertuarze. Piosenkarz pojawi się na wyjątkowym koncercie w Toruniu. Będzie to specjalny koncert Włodzimierza Korcza.

W środku sierpnia będzie, rejestrowany przez Polsat, jubileusz Włodzimierza Korcza w teatrze toruńskim. Włodzimierz zaprosił również mnie, co cieszy. Mistrz kompozycji obchodzi 80 lat życia i wiele lat kariery muzycznej - ogłosił Michał Bajor.

Piosenkarz zapowiedział, że do częstszej aktywności w mediach społecznościowych ma wrócić we wrześniu. "Mistrzu pięknego lata, spokoju i zdrowia", "zdrowia Panie Michale, odpoczynku, mnóstwa weny i powrotu na koncerty po zasłużonym odpoczynku!" - pozdrawiają go fani na Instagramie.