Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Michał Wiśniewski przyspieszy rozwód? Wszystko dla nowej ukochanej
Marta Kulik
Marta Kulik 21.07.2019 16:24

Michał Wiśniewski przyspieszy rozwód? Wszystko dla nowej ukochanej

michał wiśniewski
youtube.com Plotek.pl

Michał Wiśniewski szybko pozbierał się po głośnym rozstaniu z Dominiką Tajner. Choć jeszcze niedawno mówiło się, że para ma szansę na wielki powrót, to teraz małżeństwo zdaje się przeszłością. Michał jest zakochany w nowej kobiecie i to dla niej chce przyspieszyć rozwód.

Michał Wiśniewski od niedawna związany jest z tajemniczą kobietą. Piosenkarz traktuje ten związek na tyle poważnie, że jak najszybciej chce pozamykać sprawy z przeszłości i na nowo układać życie z kolejną ukochaną. W planach ma wniosek do sądu, który ułatwi mu rozpoczęcie kolejnego etapu. Istnieje szansa, że rozwód uda się uzyskać na pierwszej rozprawie.

Michał Wiśniewski chce przyspieszyć rozwód

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli ślub w 2012 roku. Już niedługo to małżeństwo przejdzie do historii. W lutym tego roku muzyk złożył pozew rozwodowy. Był to prawdziwy cios dla jego żony, Dominiki Tajner, która długo miała nadzieję, że związek uda się jeszcze uratować. Michał miał jednak inne zdanie, nie dał przekonać się do kolejnej szansy i zaczął dopełniać wszelkich formalności związanych z zakończeniem małżeństwa.

Wygląda na to, że nowe wydarzenia w życiu Michała Wiśniewskiego sprawiły, że ten wyjątkowo szybko chce zapomnieć o byłej żonie i nie zamierza cierpliwie czekać na rozwód. Jak podaje fakt.pl, piosenkarz chce przyspieszyć bieg spraw i planuje zwrócić się do sądu o wyznaczenie terminu w najbliższym możliwym czasie. Powodem tego pośpiechu ma być jego nowa ukochana, Paulina.

Dlaczego Michał Wiśniewski się rozwodzi?

Michał Wiśniewski rozwodzi się, bo najprawdopodobniej bardzo dotknęły go plotki na temat romansu obecnej jeszcze żony, którego miała dopuścić się w trakcie Tańca z Gwiazdami. Kobieta szybko jednak zaprzeczyła tym doniesieniom. Jakiś czas temu Dominika Tajner wyprowadziła się z willi, którą zamieszkiwała razem z Michałem i usunęła tatuaż z jego imieniem. Nie minęło wiele czasu, a nowa partnerka muzyka nie tylko poznała jego dzieci, ale już miała wprowadzić się do jego domu.

Kim jest nowa partnerka Michała Wiśniewskiego? Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego ma na imię Paulina i jak czytamy na fakt.pl, pracuje jako sekretarka w jednej z firm architektonicznych w Warszawie. Piosenkarz miał poznać ją na jednym z portali randkowych. Paulina miała już dwóch mężów, a z każdym z nich ma dwójkę dzieci. To oznacza, że gdy Michała odwiedzą pociechy z poprzednich związków, w domu znajdzie się w sumie ośmioro dzieci.

ZOBACZ ZDJĘCIA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO:

Michał Wiśniewski

Małżeństwo Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner dobiega końca.

Michał Wiśniewski

Muzyk zamierza zwrócić się do sądu o wyznaczenie terminu, który pozwoli jak najszybciej zakończyć małżeństwo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marcin Meller o swoim odejściu z „Dzień Dobry TVN”: „Od paru dni czuję się jak na własnym pogrzebie”
  2. Jak dziś wygląda Baby z „Dirty Dancing”? Operacje plastyczne zmieniły ją nie do poznania
  3. Jak kiedyś wyglądała Anna Popek? Dziennikarka TVP od zawsze zachwycała urodą
  4. Władimir Kliczko sam wychowuje córkę na Ukrainie. Matka nie widziała dziecka od lat
  5. Córka polskiego miliardera robi karierę za granicą. Zaśpiewała z samym Andreą Boccellim