Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Nasz nowy dom. Ekipa Katarzyny Dowbor świętuje, dziecko jest już na świecie. „Urodził mi się 5. wnuk”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 06.07.2022 16:59

Nasz nowy dom. Ekipa Katarzyny Dowbor świętuje, dziecko jest już na świecie. „Urodził mi się 5. wnuk”

Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
fot. instagram.com/nasznowydom/kadr z programu „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor i jej ekipa mają powód do świętowania. Właśnie przekazano wspaniałą informację, prosto z planu „Nasz nowy dom”. Dziecko jest już na świecie. Pan Wiesław nie mógł powstrzymać wzruszenia. 

Niedawno zakończył się kolejny, 18. już sezon programu „Nasz nowy dom”, a Katarzyna Dowbor informowała, że trwa nabór do kolejnych epizodów. Jej ekipa uczyniła już wiele dobrego dla potrzebujących i nie zamierza przestać, mimo że ich misja jest niełatwa i wymagająca.

Obecnie trwa przerwa w emisji, jednak na Instagramie nieustannie pojawiają się relacje i zdjęcia z tego, co dzieje się na planie. W pewnym momencie, obok nagrań z charakteryzacji i przygotowań, pojawiła się wyjątkowo radosna informacja.

„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor i jej ekipa mają powód do świętowania, urodziło się kolejne dziecko

Zarówno gospodyni, jak i architekci ekipy mają swoje rodziny. Katarzyna Dowbor, mimo że obecnie nie decyduje się na trwały związek, jest bardzo przywiązana do dwójki swoich dzieci: Macieja i Marii. Martyna Kupczyk nadal wychowuje swoją córeczkę, Kornelię.

Maciej Pertkiewicz cieszy się rodzinnym szczęściem wraz z żoną Zofią i dwójką pociech. Z kolei Wojciech Strzelczyk został ojcem rok po tym, jak dołączył do ekipy „Nasz Nowy dom”.

Teraz okazuje się, że radosny moment nastał także w rodzinie kierownika budowy, Pana Wiesia. W ubiegłym roku ekspert świętował 30-lecie swojego małżeństwa z Barbarą, natomiast aż do tej pory niewiele wiedzieliśmy na temat ich dzieci. Teraz jedno możemy powiedzieć z całą pewnością — Wiesław Nowobilski ma pięcioro wnuków. Ostatni właśnie przyszedł na świat.

Na Instagramie „Naszego nowego domu” pojawiła się poruszająca relacja, od której uśmiech sam wpełzał na usta. Dumny dziadek pokazywał zdjęcie, które dostał od dzieci — Kacpra i Renaty — a na nim zawinięte w kocyk, nowo narodzone maleństwo. 

Urodził mi się piąty wnuk. Drugi chłopak – mówił uniesionym ze wzruszenia głosem i złożył synowi serdeczne życzenia.

Z pewnością jest to wyjątkowy dzień dla pana Wiesława i całej ekipy Katarzyny Dowbor. My także gratulujemy i życzymy zdrowia dla całej rodziny.

Nasz nowy dom relacja
Nasz nowy dom relacja
Nasz nowy dom relacja

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor opowiedziała o tragedii. „Zaniedbania doprowadziły do pożaru”
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”