Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Może zaskakiwać, jak dużo razy rozwodziła się Katarzyna Dowbor. Mało kto pamięta jej wszystkich mężów
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 03.06.2022 09:57

Może zaskakiwać, jak dużo razy rozwodziła się Katarzyna Dowbor. Mało kto pamięta jej wszystkich mężów

Katarzyna Dowbor
TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu, a jedna z jej relacji nigdy nie doczekała się formalnego uznania, choć przyniosła piękny owoc. Przypominamy wszystkie małżeństwa i rozwody gwiazdy, która dziś cieszy się życiem — bez związków.

Mimo że Katarzyna Dowbor jest lubianą i szanowaną osobowością telewizyjną, nie wszyscy widzowie znają zaskakujące szczegóły z jej przeszłości. Drogi kariery i miłości gwiazdy nieustannie się przeplatały, lecz o ile pierwsza przynosiła sukcesy, na drugiej nie było aż tak kolorowo.

Gwiazda, ze względu na niepowtarzalną urodę, ale też silny i zdecydowany charakter stała się prawdziwym odkryciem telewizji — i choć wcale nie planowała „romansu” z dziennikarstwem, ostatecznie rozwinął się on w związek na całe życie. Nie można tego jednak powiedzieć o innych relacjach — z mężczyznami.

Katarzyna Dowbor miała trzech mężów. Czwarta relacja dała zaskakujący owoc

Kiedy Katarzyna Dowbor (z domu Kokocińska) po raz pierwszy wyszła za mąż, nie miała nawet 20 lat. Jej serce zdobył Piotr Dowbor, którego oczarowały zapewne piękne, rude włosy i piegi, a także nietuzinkowa osobowość wybranki. Razem doczekali się syna, Macieja, jednak ich związek dość szybko się rozpadł.

Początkowo studiowała pedagogikę, a dziennikarstwem zainteresował ją drugi mąż, Janusz Atlas. Trafiła do radia, a następnie do telewizji, gdzie wkrótce wszyscy przekonali się o jej wyjątkowości, dzięki czemu mogła rozwijać karierę. Związek z Atlasem trwał 7 lat i niestety, według informacji w mediach, zniszczyła go chorobliwa zazdrość i problemy z alkoholem dziennikarza, choć jak podaje „Interia”, mogło także dojść do niezgodności charakterów.

I choć w życiu prezenterki niepodzielnie panowała kariera, ponownie wyszła za mąż, znów za dziennikarza sportowego — Grzegorza Świątkiewicza. Razem przeżyli 12 lat i rozstali się w przyjaźni — ich uczucie po prostu się wypaliło.

„Klamrą” w związkach Katarzyny Dowbor była relacja z Jerzym Baczyńskim, która nigdy nie doczekała się formalizacji, gdyż redaktor naczelny tygodnika „Polityka”, Jerzy Baczyński nie był wolny. Doczekali się jednak córki, Marysi.

„Interia” cytuje słowa gwiazdy, która przyznała, że po prostu nie trafiła na swój ideał. Nie zrzuca jednak winy tylko na dynamiczną karierę, ale też na „niepewność jutra, nerwowość, dyspozycyjność”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aż trudno uwierzyć, jak teraz wygląda uwielbiany Kacperek z „Rodzinka.pl”. Jutro będzie pełnoletni
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek