Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Nieprzyjemne doniesienia ws. związku Cugowskiego. Tak szybko się rozeszli?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.02.2024 15:07

Nieprzyjemne doniesienia ws. związku Cugowskiego. Tak szybko się rozeszli?

Nieprzyjemne doniesienia ws. związku Cugowskiego
Nieprzyjemne doniesienia ws. związku Cugowskiego, fot. KAPIF

Piotr Cugowski zaskoczył wszystkich informacją na temat rozstania ze swoją partnerką oraz matką jego kochanej pociechy. Chociaż dla wielu było to całkowicie niespodziewane, piosenkarz niedługo później pochwalił się swoją nową ukochaną. Teraz głos w sprawie miłosnych zawirowań syna zabrał Krzysztof Cugowski.

Piotr Cugowski niespodziewanie rozstał się z matką swojego dziecka

Piotr Cugowski nigdy nie był bohaterem skandali oraz głośnych afer, dotyczących jego życia osobistego. Gwiazdor bardzo chronił swojej prywatności i niechętnie opowiadał o niej podczas rozmów z mediami. Tym większym zaskoczeniem była informacja o tym, że wokalista po piętnastu latach rozwiódł się ze swoją ukochaną żoną Elizą Tokarczyk.

Wiadomość o niespodziewanym rozstaniu wstrząsnęła wszystkimi fanami muzyka. Piotr Cugowski ożenił się ze swoją wybranką w 2008 roku, a trzy lata później na świat przyszedł ich ukochany synek. Chłopiec otrzymał imię po swoim znanym tacie. Niestety, nie dość, że zakochani podjęli decyzję o rozwodzie, niedługo później na jaw wyszło, że piosenkarz ma już nową ukochaną.

Piotr Cugowski 2.jpg
Piotr Cugowski niespodziewanie rozstał się z matką swojego dziecka, fot. KAPIF
O ostatnim smutku w domu Krzysztofa Cugowskiego mało kto słyszał. Musiał ją pożegnać po tylu latach, wielka strata Krzysztof Cugowski chce pracować do końca swoich dni. Nie jest w stanie wyżyć z emerytury

Piotr Cugowski szybko po rozstaniu przedstawił światu nową ukochaną

Szybko po rozstaniu w mediach pojawiła się informacja o tym, że muzyk miał już znaleźć pocieszenie w ramionach innej kobiety. Jego wybranką miała być tajemnicza Karolina, którą gwiazdor miał nawet przedstawić kolegom i koleżankom z planu “The Voice”. Wtedy też nazwał ją swoją narzeczoną.

Faktycznie, pojawiła się na planie "The Voice". Piotr oficjalnie przedstawił ją ekipie jako swoją narzeczoną. Piękna, kulturalna kobieta z klasą - czytaliśmy słowa informatora portalu “Pudelek”.

Okazało się, że nowa ukochana piosenkarza z zawodu jest lekarzem, o czym opowiedział podczas swojej wizyty w programie “Pytanie na śniadanie”. Niedługo później jego słowa potwierdził również jego znany ojciec. Krzysztof Cugowski wyznał, że Karolina jest mu doskonale znana.

My ją znamy dłużej niż Piotr, ponieważ moja żona jest matką chrzestną jej syna Dawida (...) Karolina to urocza dziewczyna. Jest lekarką, ma trzy specjalizacje i doktorat z nefrologii - powiedział muzyk podczas rozmowy z “Na Żywo”.

Piotr Cugowski 1.jpg
Piotr Cugowski szybko po rozstaniu przedstawił światu nową ukochaną, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Na jaw wyszły zaskakujące fakty na temat nowej ukochanej Piotra Cugowskiego. Rodzice piosenkarza doskonale ją znali.

Czy to prawda, że Piotr Cugowski po raz kolejny się rozstał?

Teraz jednak w mediach pojawiły się przykre wieści na temat życia uczuciowego wokalisty. Jak udało się ustalić portalom plotkarskim, Piotr Cugowski miał rozstać się ze swoją ukochaną Karoliną. Do tej pory jednak nie wiadomo, w jakim stopniu przekazane wiadomości są prawdziwe, a sam muzyk skomentował tych doniesień.

Wiadomo również, że portal “Show News” usiłował skontaktować się z ojcem piosenkarza, aby zapytać go o życie prywatnego jego syna. Jak przekazano, Krzysztof Cugowski był niesamowicie zaskoczony informacjami o rzekomym rozstaniu pary.

Pani mi pierwsza mówi o tym, że się rozstali. Chociaż my znamy Karolinę dłużej niż Piotr, bo jej syn jest chrześniakiem mojej żony. Ale to na pewno nie miało wpływu na dalszy przebieg wydarzeń - miał powiedzieć wówczas wokalista Budki Suflera

Krzysztof Cugowski 1.jpg
Czy to prawda, że Piotr Cugowski po raz kolejny się rozstał?, fot. KAPIF