Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Po tym, co zrobiła teściowa, mąż już mi nie ufa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.02.2024 22:33

Po tym, co zrobiła teściowa, mąż już mi nie ufa

Po tym, co zrobiła teściowa, mąż już mi nie ufa
Po tym, co zrobiła teściowa, mąż już mi nie ufa, fot. Canva

Relacje z teściami bardzo często nie należą do najłatwiejszych. Wiele kobiet skarży się na to, jak napięta atmosfera jest między nimi a matkami ich wybrankami. Historia pewnej internautki poruszyła cały Internet.

Teściowa przez długi czas udawała moją przyjaciółkę

Nie jest tajemnicą, że dobre relacje z teściami to podstawa każdego udanego małżeństwa. Dla wielu jednak budowanie dobrych stosunków z rodzicami męża lub żony wcale nie należy do zadań prostych i przyjemnych, a konflikty, które pojawiają się na tej linii, potrafią zniszczyć każde rodzinne spotkanie.

Nic więc dziwnego, że Kasia była niezwykle zadowolona, gdy okazało się, że trafiła w gusta swojej teściowej. Mama jej ukochanego była nią zachwycona i bardzo chętnie przebywała w jej towarzystwie. Kobiety szybko się zaprzyjaźniły, a nawet wymieniały spostrzeżeniami na temat rodziny i małżeństwa. Wszystko legło w gruzach, gdy okazało się, że rzeczywistość jest całkowicie inna od wyobrażeń, jakie przez lata miała szczęśliwa żona.

Żonaty ksiądz tłumaczy się ze zdjęcia z politykiem Ksiądz pouczył wiernych o Walentynkach. O tym nie ma mowy

Niewiarygodne, czego dopuściła się jej teściowa

Kasia czuła się bardzo swobodnie w towarzystwie swoje teściowej i często to właśnie do niej zwracała się z problemami i kłopotami, jakie pojawiały się w jej związku. Ponieważ rozmawiała z mamą swojego wybranka, miała całkowitą pewność, że kobieta dobrze jej poradzi i zdradzi sekret, jak naprawić usterki w relacji z jej synem.

Wszystko jednak okazało się całkowitą iluzją, która wyszła na jaw w najmniej oczekiwanym momencie. W końcu do Kasi dotarło, że kłótnie z jej ukochanym Rafałem wynikają z powodu nadmiernej obecności osób trzecich. Jak wielkie było jej zdziwieni, gdy okazało się, że za większością awantur stoi właśnie mama jej męża!

Seniorka wysłuchiwała żalów swojej synowej, a następnie zwracała się z tym do swojego syna. Problemem jednak było to, że teściowa całkowicie zmieniała bieg wydarzeń historii, w taki sposób, aby jeszcze bardziej skłócić ze sobą małżeństwo.

ZOBACZ TEŻ: Moja siostra ubrała się tak na mój ślub. Nigdy jej tego nie wybaczę.

Teściowa za plecami snuła swój przerażający plan

Okazało się, że mama Rafała miała w tym swój ukryty cel, który skrupulatnie realizowała od dłuższego czasu. Kobieta od samego początku chciała zyskać zaufanie Kasi, aby potem wykorzystać to przeciwko niej. Wszystko dlatego, że nie przepadała za dziewczyna i nie była zwolenniczką jej związku ze swoim synem.

Jak wyszło na jaw, teściowa od dawna starała się skłócić zakochanych, aby po cichu doprowadzić do ich rozwodu! Wszystko dlatego, że chciała, aby Rafał związał się z córką jej koleżanki — swoją dawną miłością z czasów liceum. Oczywiście, gdy Kasia opowiedziała o wszystkim mężowi, ten nie zamierzał jej wierzyć i ślepo stanął po stronie swojej mamy. Czy takie małżeństwo da się jeszcze uratować?

Tagi: teściowa