Silver.Lelum.pl > Teściowa

Teściowa

Zmartwiona kobieta
04.06.2024 12:08 "Ten nawyk zięcia mnie denerwuje". Zwraca się do niej w dziwny sposób

Z chwilą, gdy w rodzinie pojawia się synowa lub zięć, wiążą się pewne zmiany, które dla wielu osób mogą być bardzo niekomfortowe. Chodzi o zwracanie się per "mamo" i "tato" do teściów. O tym, że ta z pozoru błaha sprawa może być niezwykle irytująca, przekonała się nasza czytelniczka, pani Anna.

Starsza kobieta z telefonem
01.06.2024 10:00 Synowa chciała mnie oszukać. Załatwiłam ją jednym SMS

Teresa od początku czuła, że jej synowa to nieodpowiednia partnerka dla Maćka. Krótko później zdała sobie sprawę z tego, czego tak naprawdę oczekiwała od jej syna Gosia. Nie mogła pozwolić jej na zrujnowanie relacji pomiędzy matką a synem. Musiała natychmiast wkroczyć do akcji. 

Zmartwiona kobieta
29.05.2024 10:57 Synowa traktuje mój dom jak stołówkę. Zadłużyłam się i sama nie mam co jeść

Żarty o teściowej i synowej bawią każdego i wszędzie. Jednak gdy do starcia na linii teściowa-synowa dochodzi w prawdziwym życiu, nikomu już do śmiechu nie jest. Pani Jadwiga, która podzieliła się z nami swoją historią, pisząc na adres [email protected], tak bardzo nie chciała się stać bohaterką dowcipów, że teraz musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami.

Opieka nad chorą kobietą
13.05.2024 16:09 "Miałam dostać dom za opiekę nad teściową. Szwagierka miała diabelski plan"

Kłótnie i konflikty zdarzają się praktycznie w każdej rodzinie i wydają się być wręcz nieuniknione. Niestety, czasami są one na tyle poważne, że skutecznie potrafią popsuć wszelkie relacje. Nawet jeśli początkowo wszystko zapowiadało się dobrze tak, jak w przypadku pani Anety, która wzięła na siebie opiekę nad schorowaną teściową. W zamian za to miała otrzymać dom, w którym razem mieszkały. Niestety, nie wszystko potoczyło się zgodnie z planem. 

Zrozpaczona kobieta
26.04.2024 10:46 "Syn wziął za żonę samolubną dziewuchę". Matka nie chciała dopuścić do ślubu

Ślub zakochanych w sobie osób to z reguły wielkie szczęście dla całej rodziny. Ale czy zawsze? Pani Teresa, która opowiedziała naszej redakcji swoją historię, nie cieszyła się, gdy syn ogłosił swoje zaręczyny. Podczas ślubu i wesela nawet nie próbowała udawać, że jej zdaniem przyszła synowa jest odpowiednią partnerką dla jej Antosia.

Roksana Węgiel
17.04.2024 15:05 Tak wygląda "teściowa" Roksany Węgiel. "Wspiera Roxie we wszystkim"

Roksana Węgiel i Kevin Mglej w maju 2023 roku poinformowali fanów młodej wokalistki o swych zaręczynach. Piosenkarka zdążyła już poznać przyszłą teściową, która wygląda niezwykle młodo. Fani pary są oczarowani!

Smutna kobieta
12.04.2024 15:42 Próbowała być dobrą teściową. Synowe nie dały jej szansy

Relacje między teściowymi a synowymi są obiektem przeróżnych dramatycznych historii. Niektóre kobiety bardzo starają się, by ich relacja z wybrankami synów była daleka od stereotypowej, ale to wymaga chęci z obu stron. Pani Zofia zdecydowała się podzielić swoją historią w sieci, licząc na wsparcie i zrozumienie innych kobiet w podobnej sytuacji. 

Kobieta rozmawia przez telefon
11.04.2024 15:25 Czekała na ślub syna całe życie. "Odebrał mi radość z tego dnia"

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień, na który czeka nie tylko para młoda. Bywa, że rodzice mają wobec tej uroczystości oczekiwania, które niekoniecznie przystają do pomysłu młodego małżeństwa. Zdarza się też, że te wizje są na tyle odmienne, że doprowadzają do wielkiego rozłamu w rodzinie. 

Starsza kobieta patrzy w stronę lasu
20.03.2024 13:46 Syn wywiózł matkę do lasu. Zostawił żonę na pastwę teściowej

Konflikty rodzinne to coś, co zna chyba każdy. Nie bez powodu mówi się, że "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach". Oczywiście nie jest też tajemnicą, że najwięcej problemów można mieć... z teściową, o której powstały już niezliczone ilości dowcipów. Młody mężczyzna, którego matka nie mogła dogadać się z jego nową partnerką, znalazł oryginalny sposób na pogodzenie kobiet. Jaki? 

Po tym, co zrobiła teściowa, mąż już mi nie ufa
13.02.2024 22:33 Po tym, co zrobiła teściowa, mąż już mi nie ufa

Relacje z teściami bardzo często nie należą do najłatwiejszych. Wiele kobiet skarży się na to, jak napięta atmosfera jest między nimi a matkami ich wybrankami. Historia pewnej internautki poruszyła cały Internet.

załamana kobieta, operacja plastyczna
05.01.2024 12:23 Mąż zmuszał ją do operacji plastycznych. Kiedy dowiedziała się, do kogo chciał ją upodobnić, zdębiała: "To policzek"

2 lata temu Kamila postanowiła rozstać się z mężem, po tym, jak odkryła, że cała ich relacja opierała się na kłamstwie. Mężczyzna namawiał ją do coraz to nowszych operacji plastycznych. Na początku czerpała przyjemność z ekskluzywnych zabiegów, na jakie mało która z jej koleżanek mogła sobie pozwolić. Po czasie kobieta odkryła mroczną prawdę o swoim partnerze, która wprowadziła ją w poważne zaburzenia psychiczne. Nieprawdopodobne, do kogo chciał ją upodobnić!

Zenek Martyniuk poznanie teściowej
06.05.2021 20:58 Nie żyje mama Danuty Martyniuk. Zenek zapamiętał pierwsze spotkanie z teściową, okoliczności były nietypowe

Zenek Martyniuk poznał swoją przyszłą teściową w naprawdę nietypowych okolicznościach. Niestety, dzisiaj dowiedzieliśmy się o śmierci seniorki. Śmierć członka rodziny zawsze jest niezwykle trudnym przeżyciem. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o śmierci teściowej Zenka Martyniuka. W tak trudnych momentach członkowie rodzin często wspominają wspólne chwile. Jak się okazuje, Zenek Martyniuk poznał swoją przyszłą teściową w dosyć niecodziennej i krępującej sytuacji. Choć Zenek Martyniuk, a także jego żona skrupulatnie bronią swojego życia prywatnego, to wciąż po internecie krążą różne historie dotyczące ich małżeństwa. Dużo światła na ich związek rzucił również film o liderze zespołu Akcent.

06.05.2021 15:21 Danuta Martyniuk z Zenkiem pogrążeni w żałobie. Nie żyje bliska osoba z ich rodziny

Danuta Martyniuk wraz z mężem pogrążyła się w żałobie. Odeszła niezwykle bliska im osoba. Z całej Polski napływają kondolencje dla gwiazdora disco polo i jego rodziny. Danuta Martyniuk za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku pożegnała właśnie niezwykle ważną dla siebie osobę. Chodzi o jej mamę, która od pewnego czasu zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. – Nasza Kochana Mamusia odeszła wczoraj. Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz. Dołączyłaś Mamusiu do naszego tatusia a do Swego męża. Spoczywaj w Pokoju – napisała Danuta Martyniuk.