Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Poznajesz osobę ze zdjęcia? Dziś znają ją wszyscy Polacy
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.02.2024 18:59

Poznajesz osobę ze zdjęcia? Dziś znają ją wszyscy Polacy

Ewa Kasprzyk
Poznajesz osobę ze zdjęcia? Fot. instagram.com/ewa.kasprzyk

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek właśnie opublikowała w swoich mediach społecznościowych portret uroczej dziewczynki z burzą jasnych loczków i w ogromnej kokardzie na głowie. Czy jesteś w stanie odgadnąć, kto taki znajduje się na zdjęciu?

Na zdjęciu znajduje się osoba, którą dziś znają wszyscy Polacy

Na zdjęciu, które zdążyło już podbić sieć, znajduje się ok. 3-letnia, urocza dziewczynka. Urodziła się 1 stycznia 1957 roku w Stargardzie Szczecińskim. W 1983 zakończyła naukę na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, a później dołączyła do Teatru Wybrzeże, w którym uświetniła przedstawienia takie jak “Antoniusz i Kleopatra”, “Tutam” czy “Trzy siostry”. Kilkanaście lat później została aktorką Teatru Kwadrat w Warszawie. 

Jednak jej kariera nie opiera się wyłącznie na występach na deskach teatrów. Dziewczynka ze zdjęcia wystąpiła w wielu kultowych produkcjach filmowych, w których kreowała role pewnych siebie i zmysłowych kobiet. Poniższe tytuły na pewno są Ci dobrze znane!

Zaskakujące wyznanie Strasburgera nt. ojcostwa. Padły gorzkie słowa Wstrząsające wyznanie Ewy Skibińskiej: „Piłam od zawsze”

Czy już wiesz, która słynna aktorka znajduje się na zdjęciu?

Dziewczynka za zdjęcia zrobiła piorunującą karierę aktorską, a jej nazwisko do dziś wymienia się w panteonie najwybitniejszych polskich artystek. Gwiazda zadebiutowała na wielkim ekranie w 1985 roku w filmie “Dziewczęta z Nowolipek”. Jej występy w kolejnych produkcjach takich jak “Złotopolscy”, “Kariera Nikosia Dyzmy” czy “Magda M.” zapewniły jej ogólnopolską popularność.

Produkcje, w których podbiła serca widzów, można by jeszcze długo wymieniać, jednak jej rola w serii “Kogel-Mogel” przeszła do historii kinematografii jako kultowa. Jej słynny tekst “Marian, tu jest jakby luksusowo” do dziś przywoływane jest przez widzów ze śmiechem. Czy już wiesz, o kim mowa?

ZOBACZ TEŻ: O jego nieudanym romansie z Izabel trąbiło pół Polski. Marcinkiewicz idzie do ślubu

Sprawdź, kto znajduje się na zdjęciu

Aktorka, która zamieściła w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z dzieciństwa, wyrosła na piękną, dojrzałą kobietę. W ubiegłym roku artystka skończyła 67 lat. Kiedy zorientowałeś się, że mowa o Ewie Kasprzyk?

W poście na Instagramie, w którym aktorka pochwaliła się zdjęciem w młodości, Ewa Kasprzyk pochwaliła się, że jest już dostępna książka o walce z nadwagą, z której autorem, Leszkiem Klimasem, gwiazda współpracuje już od jakiegoś czasu. 

Chyba byłam pulchniutka… Znalazłam słodką fotkę… Teraz by mnie Klimas odchudził – czytamy w opisie.

Pod zdjęciem natychmiast zaroiło się od komentarzy fanów, którzy byli pod niemałym wrażeniem urody Ewy Kasprzyk:

  • Śliczna byłaś i jesteś.
  • Była przesłodka!
  • Ale „kukarda” na pół głowy. Śliczna dziewczynka! Piękna kobieta – rozpisywali się internauci.
Tagi: ewa kasprzyk