Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > "Sanatorium Miłości": Małgorzata i Stanisław w miłosnych uniesieniach. Gorzkie wyznanie Andrzeja
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 02.04.2024 10:29

"Sanatorium Miłości": Małgorzata i Stanisław w miłosnych uniesieniach. Gorzkie wyznanie Andrzeja

Gosia i Stanisław, Andrzej - uczestnicy programu "Sanatorium Miłości"
fot. Gałązka/AKPA ; skrin Sanatorium Miłości TVP/www.facebook.com

Czwarty odcinek "Sanatorium Miłości" po raz kolejny zafundował widzom sporo emocji. Po ostatnich wydarzeniach doszło do konfrontacji między Małgosią a Andrzejem i wszystko wskazuje na to, że uczucie między nimi zgasło na dobre. Jak się okazało, Małgosia ma już innego partnera!
 

Afera w "Sanatorium Miłości" zażegnana?

W marcu ruszył szósty już sezon reality show, w którym ponownie bierze udział dwanaście seniorów: sześć kobiet i sześciu mężczyzn powyżej 60 roku życia. Przez trzy tygodnie mieszkają razem w sanatorium, gdzie mogą się lepiej poznać i, kto wie, być może znaleźć miłość na resztę życia!

Od początku emisji sporo emocji wzbudza przede wszystkim dwójka uczestników: Małgosia i Andrzej, którzy stali się głównymi bohaterami miłosnej afery.

Wszystko za sprawą Andrzeja, który już na początku programu wyznał miłość Małgosi. Niestety, mężczyzna okazał się wyjątkowo niestały w uczuciach, bo już w kolejnym odcinku skierował swe względy ku innej kuracjuszce, Teodozji.


Z uwagi na skomplikowaną sytuację doszło do konfrontacji Andrzeja z Małgosią, która poczuła się zraniona całą sytuacją. Marta Manowska, prowadząca program, przedstawiła sytuację całej grupie, która zgodnie uznała, że Małgosi należą się przeprosiny. Andrzej, dopiero pod naciskiem uczestników, w tym Teodozji, której nie spodobało się zachowanie mężczyzny, postanowił przeprosić Małgosię

Mógłbym przeprosić, że niepotrzebnie rzuciłem pewne słowa. (...) Przepraszam cię, Małgosiu, że niepotrzebnie rzuciłem takie słowo - powiedział.

Co na to Małgosia? Jak się okazuje, kobieta definitywnie zakończyła relację z Andrzejem:

Andrzejku, moja mowa będzie krótka: idź do innego ogródka - skwitowała kobieta.
 

Niezwykły hołd dla Zbigniewa Wodeckiego. Gwiazdy zaśpiewają razem Małgosia zapowiada zemstę! Jak sie skończy afera w "Sanatorium Miłości"?

Małgosia i Stanisław na romantycznej wycieczce

Po niepowodzeniach z Andrzejem Małgosia postanowiła skierować swoje uczucia ku Stanisławowi. To właśnie z nim wybrała się na romantyczną przejażdżkę bryczką. Para nie szczędziła sobie czułych słówek, uścisków, a nawet pocałunków! W powietrzu czuć miłość.


Sytuacja wywołała jednak spore oburzenie wśród widzów, którzy zarzucają Małgosi niestałość w uczuciach i nachalność wobec partnerów. Część użytkowników wskazuje jednak, że na miłość zawsze jest czas i każdy ma prawo do swoich wyborów. 
 

Andrzej gorzko o swojej przeszłości. "Popełniłem błąd"

Kiedy Małgosia znalazła ukojenie w ramionach Stanisława, Andrzej postanowił podzielić się z widzami zaskakującymi faktami ze swojej przeszłości. Niestety, to wyznanie po raz kolejny nie stawia mężczyzny w dobrym świetle. 

Andrzej wyznał bowiem, że... miał już kiedyś rodzinę: żonę i syna Mikołaja. Przed laty porzucił ich jednak i zostawił w Australii. 

Pojawiły się konflikty i w pewnym momencie odszedłem od nich. Myślę, że popełniłem błąd. Powinienem zostać. (...) Mam z nimi sporadyczny kontakt, listowny. Trudno mi zrozumieć, dlaczego oni mnie nie rozumieją.

Jak sam przyznał, w tej chwili mają jedynie sporadyczny kontakt.
 

Andrzej z programu
fot. Gałązka/AKPA

"Sanatorium Miłości": kiedy i gdzie oglądać?

Program "Sanatorium Miłości" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 21.15 na antenie TVP1. Losy bohaterów można też śledzić poprzez VOD.

Z uwagi na święta wielkanocne poprzedni, czwarty odcinek, można było obejrzeć wyjątkowo w poniedziałek.