Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Skiba wyjawił, ile żona wydaje na ubrania. Tego się nie spodziewaliście
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 11.06.2024 10:15

Skiba wyjawił, ile żona wydaje na ubrania. Tego się nie spodziewaliście

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska
fot. Gałązka/AKPA

Niespełna rok temu Krzysztof Skiba, legendarny członek zespołu BigCyc, poślubił młodszą o 26 lat Karolinę Kempińską. Od tamtej pory fani mogą śledzić losy szczęśliwie zakochanej pary w mediach społecznościowych. Ostatnio internautów rozpalił wpis, w którym Skiba przyznał, ile kosztują sukienki jego żony. Padniecie z wrażenia!
 

Krzysztof Skiba odszedł od żony do młodszej. Para wzięła ślub

W sierpniu 2023 roku 59-letni Krzysztof Skiba, lider kultowej grupy BigCyc poślubił 33-letnią Karolinę Kempińską. To właśnie dla niej, po 33 latach małżeństwa, zostawił Renatę Skibę — lektorkę łaciny i greki na Uniwersytecie Gdańskim, z którą ma dwóch synów:  Tymoteusza i Tytusa. Jak wielokrotnie przyznawał wokalista, uczucie, które połączyło go z Karoliną, pojawiło się nagle, a artysta zrozumiał, że nie może żyć bez młodszej partnerki.

Mam wielu kolegów, którzy pozostają w wieloletnich związkach i się w nich męczą, a ja już tak dłużej nie chciałem. Mam prawo do szczęścia. Poza tym jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat! - powiedział w rozmowie z reporterem "Gazety Wyborczej".

Karolina Kempińska działa w branży IT oraz w modelingu. Kobieta aktywnie wspiera też fundacje zajmujące się opieką nad bezdomnymi i skrzywdzonymi zwierzętami, a na swój ślub zamiast kwiatów zażyczyła sobie... wpłaty na rzecz jednego z łódzkich schronisk.

 

Robert Janowski wróci do "Jaka to melodia"? Fani zacierają ręce Reakcje na finał Opola ujawniły jedno. Chodzi o koncert z 1997 roku

Lider BigCyc mówi o wydatkach żony. Zdradził, ile wydaje na sukienki

Jakiś czas temu na profilu Krzysztofa Skiby pojawiło się zdjęcie Karoliny, na którym ubrana jest w luźną, czerwoną sukienkę w białe groszki z dużym dekoltem. Dlaczego to takie ważne? Bo rozchodzi się właśnie o cenę owej sukienki! Do fotki wokalista dołączył opis, w którym zdradza, ile pieniędzy kobieta wydaje na ubrania. Jak przyznał: ilekroć proponuje jej drogi ciuch — Karolina odmawia twierdząc, że to zbędny wydatek.

Wiele razy proponowałem Karolinie, że kupię jej jakąś markową sukienkę, czy torebkę. Zawsze odmawia. Słynne firmy proponują jej, że za reklamę będą dawać jej drogie ciuchy. 
- To głupota chodzić w tak drogich rzeczach - mówi. Za to, gdy chodzi o pomoc dla zwierząt, to zawsze jest hojna. Złota dziewczyna - napisał Krzysztof Skiba.

Jak się okazuje, sukienka, którą ma na sobie Karolina kosztowała jedynie... 32 złote!

Nie musisz kupować drogich ciuchów, by być piękną. Moja żona w sukience za 32 zł - dodał artysta.

Wygląda na to, że powiedzenie "ładnemu we wszystkim ładnie" sprawdza się tu idealnie.


Czytaj też: Beata Kozidrak mimo wieku wciąż zachwyca figurą. Zdradziła, jaki jest jej sekret. Tego nigdy nie je

Krzysztof Skiba o byciu ojcem. Czy chce mieć kolejne dziecko?

Skiba jest już ojcem dwóch synów, ale Karolina wciąż nie doczekała się potomka. Nic więc dziwnego, że w mediach co i rusz pojawiają się pytania, czy artysta planuje kolejne dziecko? Lider BigCyc postanowił odnieść się do tej sprawy i w jednym z wywiadów powiedział, co myśli o posiadaniu kolejnego malucha.

Ja już swój obowiązek w tej przestrzeni spełniłem. Mam dwóch dorosłych synów, jestem z nich dumny i ta sprawa w moim wydaniu została zakończona — powiedział muzyk w rozmowie z Tomaszem Dereszyńskim w "Muzotoku".

Póki co para ma dwa małe psy, Leosia i Benka, z którymi spędza całe dnie. To właśnie czworonogi towarzyszą zakochanym w romantycznych wycieczkach, a ostatnio miały nawet okazję wziąć udział w rejsie po Odrze.