Silver.Lelum.pl > Pielęgnacja i uroda > Ukrywały to przed całym światem. Ich uroda to mistyfikacja
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.03.2024 12:46

Ukrywały to przed całym światem. Ich uroda to mistyfikacja

Beata Kozidrak
Fot. KAPiF

Peruki są jednym z najpowszechniejszych rozwiązań, na jakie gwiazdy decydują się, gdy chcą przejść metamorfozę. Sztuczne pukle cieszą się ogromną popularnością za oceanem, jednak w Polsce dopiero wkraczają w świat show-biznesu. Mimo to niektóre sławy regularnie z nich korzystają, by podkreślić swój charakterystyczny wizerunek. W poniższym zestawieniu gwiazd, które noszą peruki, znalazło się wiele zaskakujących nazwisk. Beata Kozidrak otwiera listę!

Które gwiazdy noszą peruki?

Wiele kobiet marzy o drastycznej metamorfozie wizerunku, która niepowtarzalnie mogłaby odmienić ich wygląd. W rzeczywistości mało kto decyduje się na taki krok w obawie przed efektem końcowym, który nie spełni oczekiwań. Istnieje jednak o wiele prostszy i mniej ryzykowany sposób, z którego chętnie korzystają gwiazdy na całym świecie. Noszenie peruk pozwala odświeżyć swoją aparycję. Niektóre sławy wykorzystują sztuczne włosy, by przykryć niedoskonałości własnej fryzury, a jeszcze inne nadają sobie nimi innego temperamentu.

Które z gwiazd w polskim show-biznesie korzystają z peruk? Okazuje się, że jest to m.in. Beata Kozidrak! Fani artystki mogą być zdumieni, jednak elegancko ułożone blond loki, które gwiazda tak często prezentuje w świetle reflektorów, najprawdopodobniej nie należą do niej. Media donoszą, że piosenkarka nakłada perukę nieco za linią swoich naturalnych włosów, by efekt był bardziej naturalny. Swoją prawdziwą fryzurę Kozidrak również pokazuje w mediach, jednak nie tak często, jak tę poprawioną. Prawdzie pukle artystki są prawdopodobnie nieco ciemniejsze i znacznie krótsze, do tego układają się w nieregularne fale.

Wiesław Nowobilski demaskuje „Nasz nowy dom”. Padły mocne słowa Pisał piosenki dla Rodowicz i Niemena. Fani są zdumieni wyglądem jego nagrobka

Gwiazdy przechodzą spektakularne metamorfozy dzięki perukom

Peruki mogą być nie tylko stałym elementem wizerunku, ale również pełnić rolę jego urozmaicenia. Dzięki fantazyjnym fryzurom i kolorom gwiazdy przechodzą spektakularne metamorfozy, których zazdroszczą ich fani. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że za ten oszałamiający wygląd w dużej mierze odpowiadają właśnie peruki! Media donoszą, że Ewa Minge nosi je regularnie. Burza czerwonych loków jest jej znakiem rozpoznawczym, jednak projektantka równie chętnie pokazuje się we fryzurach o fantazyjnych kolorach i długościach.

Jakiś czas temu również Klaudia El Dursi przyznała się do noszenia peruk. Za kulisami programu “Hotel Paradise” pokazała się fanom w krótszej niż zazwyczaj fryzurze z rozwianą grzywką. Jak się okazało, nie była to permanentna zmiana, a właśnie peruka. Również Margaret, Natalia Siwiec czy Bryska korzystają ze sztucznych pukli, by zaskoczyć fanów oryginalnym wyglądem. Niestety ich zwolennicy nie zawsze reagują na takie metamorfozy pozytywnie.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Meller opowiedział o śmierci taty. Ma ważny apel do wszystkich

Fani wprost nie mogą uwierzyć, że te gwiazdy noszą peruki

Gwiazdy korzystają z różnych sposobów, by przykuć uwagę mediów oraz fanów. Popularną praktyką jest zmiana fryzury, jednak ta nie zawsze wychodzi korzystnie. Dzięki korzystaniu z peruk można uniknąć wpadki, jednak to niestety nie gwarantuje pozytywnej oceny publiczności. Wiele osób krytykuje przemiany gwiazd w bardzo ostrych słowach, choć te starają się, jak mogą, aby osiągnąć olśniewający efekt. 

W sieci możemy natrafić na wiele negatywnych komentarzy dotyczących noszenia przez gwiazdy peruk. W części z nich fani krytykują również naturalny wygląd idolek. Po tym, jak fani poznali się na sekretach wizerunku sław, w sieci rozgorzała wielka burza…

  • Kozidrak fatalnie.
  • Wygada jak wszystkie stare kobiety, tylko nie może się z tym pogodzić i udaje nastolatkę jak wszystkie celebrytki.
  • Make upy i peruki to jest jak założenie maski. (…) Oszukują przy tym innych i same siebie.
  • Macie swoje włosy to je szanujcie i pokazujcie.
  • Prawdziwość wyglądu się skończyła – twierdzą internauci.
Projekt bez nazwy - 2024-03-12T140416.240.png
Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-03-12T140434.028.png
Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-03-12T140454.238.png
Fot. KAPiF