Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Wiemy, w jakim stanie jest Krzysztof Cugowski. Czy jeszcze zobaczymy go w „TTBZ”?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.02.2022 08:26

Wiemy, w jakim stanie jest Krzysztof Cugowski. Czy jeszcze zobaczymy go w „TTBZ”?

krzysztof cugowski
Piotr Molecki/East News

Ostatnio do mediów trafiła niepokojąca informacja. Krzysztof Cugowski nie pojawił się na planie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Okazało się, że gwiazdor zachorował na COVID-19 i przebywa na kwarantannie. Ujawnił, co dalej z jego karierą w programie.

Prace do 16. sezonu „Twoja Twarz Brzmi znajomo” idą pełną parą. Już w marcu pojawi się pierwszy odcinek nowej serii, a w niej zobaczymy, jak w wielkie sławy wciela się m.in. Viki Gabor, Patryk Cebulski, Ania Rusowicz czy Karolina Pisarek.

W tym sezonie, w zastępstwie Andrzeja Gromali, na fotelu jurorskim zasiąść miał Krzysztof Cugowski. Fani nie mieli wątpliwości, że legenda polskiej muzyki doskonale sprawdzi się w programie.

Krzysztof Cugowski ujawnił, co dalej z „Twoja Twarz Brzmi znajomo”

Niestety, zaraz potem do mediów trafiła informacja, że Krzysztof Cugowski nie pojawił się 21 stycznia na planie „TTBZ”. Gwiazdor zmuszony był zostać w domu z powodu zarażenia koronawirusem. „Fakt” ujawnił, że juror przechodzi kwarantannę. Wiadomość ta dotarła do ekipy programu w ostatniej chwili.

Choć dziennik donosił, że juror miał na żywo łączyć się ze studiem ze swojego domu, wiele osób zastanawiało się, jak będą wyglądały nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z jednym pustym fotelem. Tymczasem Krzysztof Cugowski udostępnił na Instagramie wpis, a wraz z nim uspokajający komunikat:

I tak oto przeszedłem w tryb online. Od razu uprzedzam, rozwiązanie jest tymczasowe. Następne występy uczestników „Twoja Twarz Brzmi znajomo” będę oglądał z fotela jurorskiego. Tylko wcześniej zdejmę koronę — zapewnił.

Wygląda na to, że juror czuje się dobrze. Fani życzą muzykowi szybkiego powrotu do zdrowia, a my mamy nadzieję, że już wkrótce zobaczymy na antenie odcinek „TTBZ”, w którym Krzysztof Cugowski zajmie swoje zasłużone miejsce na fotelu jurora.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Uwielbiany dziennikarz po wybudzeniu ze śpiączki przerwał milczenie. Widział porażające rzeczy
  2. Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Niepokojący widok na profilu jurora „The Voice Senior”
  3. Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą: „Klon”