Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Żona Zenka Martyniuka zaprasza Ewelinę na wspólne święta: „Chcielibyśmy być z malutką”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 10.12.2020 15:15

Żona Zenka Martyniuka zaprasza Ewelinę na wspólne święta: „Chcielibyśmy być z malutką”

zenek martyniuk
Fot. Piotr Molecki/East News.

Rozwód Daniela Martyniuka z Eweliną odbił się szerokim echem w mediach. Pod adresem byłej żony Daniela padło wiele gorzkich słów, również z ust Danuty i Zenka Martyniuków. Teraz była teściowa, postanowiła zaprosić Ewelinę na święta, chce zobaczyć wnuczkę, Laurę.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak Danuta zaprosiła byłą synową na święta
  • Dlaczego dziadkowie nie widują się często z małą Laurą
  • Czy Daniel Martyniuk także chciałby spędzić święta z byłą małżonką

Danuta Martyniuk szczerze cierpiała podczas rozwodu swojego syna. Choć okazała to złością i kierowała w stronę byłej synowej liczne inwektywy, tak naprawdę chciałaby by Ewelina i jej córka uczestniczyły w życiu rodzinnym.

Danuta Martyniuk zaprosiła byłą synową na święta

Danuta Martyniuk jest bardzo przywiązana do swojej wnuczki Laury. Dziewczynka ma nieco ponad rok i jej słynnym dziadkom zależy na uczestnictwie w jej dorastaniu.

Jednak sprawa rozwodowa Eweliny i Daniela odbyła się w nerwowej atmosferze, główniej za sprawą Martyniuków. Danuta aktywnie uczestniczyła w oczernianiu byłej synowej, prezentując prywatne SMS-y jednemu z tabloidów.

Mimo tego, co wówczas zaszło, Martyniukowie byliby bardzo szczęśliwi, mogąc gościć przy świątecznym stole wnuczkę i syna:

Nie ma nic dziwnego w tym, że chcielibyśmy być w święta z malutką i jedynakiem. Nie wiemy, czy tak będzie – mówiła Danuta w rozmowie z Na żywo.

Czy Martyniukowie widują się z wnuczką?

Podczas rozwodu, Danuta Martyniuk ujawniła, że Ewelina jest bardzo zła na upublicznienie jej prywatnych spraw. W wiadomości pisała do teściowej, że chce ograniczyć kontakty z rodziną Martyniuków.

Oliwy do ognia dolał jeszcze Daniel Martyniuk, który w rozmowie z Super Expressem, przyznał, że nadal wierzy w miłość, myśli o nowej wybrance, a nawet czeka, by założyć nową rodzinę:

Nie straciłem wiary w miłość. […] Marzę o normalnej rodzinie. Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie – powiedział na łamach brukowca.

Ostatecznie mała Laura mieszka z mamą w Rusocicach. Od dziadków dzieli ją aż 400 kilometrów. Wiadomo, że Ewelina zgodziła się na kontakty byłego męża i dziadków z córką, ale na ograniczonych zasadach. Nawet ostatnio Daniel chwalił się, jak spędza czas z córeczką. Jak więc będą wyglądały święta Bożego Narodzenia w domu Martyniuków? Nie wiedzą nawet oni sami.

Zobacz zdjęcia:

Daniel Martyniuk

Rozwód z Eweliną stał się głośną medialną sprawą. W efekcie swoich działań rodzina Martyniuków ma ograniczony kontakt z córką Daniela Martyniuka.

Zenek Martyniuk

Danuta podkreśla, że tęskni za małą. Chciałaby święta spędzić z jedyną wnuczką.

zenek martyniuk

Zenek jako jedyny z rodziny stroni od wypowiedzi na temat poczynań syna.

Zobacz także w naszych serwisach: