Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Do sieci trafiło smutne nagranie z udziałem syna Zenka Martyniuka. Gwiazdor disco polo nie będzie zadowolony
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 14.06.2020 18:34

Do sieci trafiło smutne nagranie z udziałem syna Zenka Martyniuka. Gwiazdor disco polo nie będzie zadowolony

żona
Fot. youtube.com/ pytanie na śniadanie

Zenek Martyniuk po raz kolejny pewnie będzie zawiedziony zachowaniem swojego syna. Syn króla disco polo jest znany ze skłonności do wywoływania skandali wokół swojej osoby. Co ciekawe, Daniel sam publikuje gorszące treści na swoim koncie w social mediach. Na najnowszym wideo pochwalił się swoją wizytą nad morzem i faktem, że imprezował przez całą noc.

Daniel Martyniuk opublikował nagranie, na którym chwali się szampańską imprezą nad morzem. Powszechnie już wiadomo, że mężczyzna jest skłonny do używek, po których publikuje nieprzemyślane i pełne agresji treści. Zenek Martyniuk ma nie lada zmartwienie ze swoim jedynym synem.

Zenek Martyniuk znów wstydzi się za syna?

Daniel Martyniuk opublikował nagranie, na którym o świcie wita się na Instagramie ze swoimi obserwatorami. Z butelką piwa w dłoni, sugeruje, że bawił się całą noc, po czym śpiewa piosenkę Zbyszka Wodeckiego Chałupy welcome to.

Postawa i głos Daniela sugerują, że jest w stanie nietrzeźwym. Syn gwiazdora disco polo znów uległ swojemu umiłowaniu do imprezowania i jak zwykle nieumyślnie pochwalił się tym poprzez swoje social media.

  1. Gigantyczny skandal w TVP. W programie na żywo padły słowa, które przekraczają wszelkie granice
  2. Jutro w Biedronce moneta 1 zł będzie miała gigantyczną wartość nabywczą. Piorunujące doniesienia, dotyczą każdego klienta
  3. Agnieszka Kotońska w bikini. Dumna gwiazda”Gogglebox” chwali się spektakularną metamorfozą

Daniel Martyniuk: skandale

Życie Daniela to prawdziwy rollercoaster. Jego występki są wciąż nagłaśniane przez media, a jego rodzice przestali nawet próbować tłumaczyć zachowania swojego syna. Zenek zdecydował się nawet wysłanie syna do Białowieży, gdzie Daniel miał odpocząć wśród natury i nabrać dystansu do swojego rozrywkowego życia.

Niestety, te działania ojca niewiele dały. Daniel sam nagrywa filmiki na Instagramie, na których pod wpływem używek krytykuje swoją żonę, rodzinę, a ostatnio właściciela jednego ze sklepów. Informatorzy jednego z portali podali nawet, że jego żona Małgorzata złożyła pozew o rozwód.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zenek martyniuk

Kolejny raz Daniel pokazał, że lubi imprezować.

zenek martyniuk

Daniel oprócz chwalenia się rozrywkową częścią swojego życia, pokazuje także, jak spędza wolny czas.

zenek martyniuk

Przez liczne wybryki i kolejne skandale rozpadło się małżeństwo syna Martyniuka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielki strajk, młodzi ludzie mają dość i wyszli na ulicę. Co się wydarzyło? „Ani policja, ani prezydent nie zareagowali”
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
  3. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” bez środków do życia? „Straciłem wszystko”
  4. Mężczyzna rzucił się na pomoc tonącemu chłopcu. Niestety, finał akcji na południu kraju był tragiczny
  5. Niestety, nie żyje Szymon Rogalski. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
  6. Przez 25 lat nie zmywała makijażu z oczu, efekt odbiera mowę. Ostrzegamy, tylko dla osób o mocnych nerwach

Źródło: gwiazdy.wp.pl