Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Martyniuk trafił na żyłę złota, dorabia na polskich weselach. Cena za występ zwala z nóg
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 21.08.2020 20:45

Martyniuk trafił na żyłę złota, dorabia na polskich weselach. Cena za występ zwala z nóg

daniel martyniuk
Fot. TOMASZ RADZIK/East News

Zenek Martyniuk jest najlepiej rozpoznawalną gwiazdą muzyki disco-polo. Na imprezy z jego udziałem przybywają tłumy fanów. W związku z tym artysta wciąż ma ręce pełne roboty. Ponieważ gatunek, który gra jest najchętniej słuchany na polskich weselach, Zenek postanowił zarabiać także na prywatnych imprezach. Cena za jego występ jest powalająca.

Zenek Martyniuk podobnie jak reszta gwiazd estrady postanowiła skłonić się ku prywatnym występom, by coś zarobić. Epidemia koronawirusa wiąże się z odwołaniem wszystkich planów dotyczących wakacyjnych koncertów i festiwali. Występy na weselach jak się okazuje, są istną żyłą złota. Nie każdego stać na występ gwiazdy disco-polo.

Zenek Martyniuk – ile zarabia za występ na weselu?

Portal plejada.pl udostępnił koszta występów różnych gwiazd disco-polo na prywatnych weselach. Ponieważ Zenek wśród nich wiedze prym, jego występ kosztuje najdrożej, należy jednak dodać, że wokalista występuje razem z całym zespołem Akcent.

Za występ Martyniuka na weselu bądź innej prywatnej imprezie będziemy musieli zapłacić aż 35 tysięcy złotych. Niestety, portal nie podaje, ile trwa owy występ i czy oprócz Przez twe oczy zielone, usłyszymy kilka innych przebojów króla disco-polo.

  1. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i poprosił o jedzenie za 2 zł. Gdy obsługa go zobaczyła, zrobiła niewyobrażalną rzecz
  2. Możesz zapłacić nawet 10 tys. zł grzywny, ministerstwo ostrzega. Przepis wchodzi w życie od 1 września

Ile zarabia Zenek Martyniuk?

Możemy się tylko domyślać, że za swoją pozycję gwiazdor zarabia niemałe pieniądze. Jego nazwisko pojawiające się na plakacie jakiegoś festiwalu przyciąga tłumy fanów chętnych zaśpiewania największych przebojów ostatnich lat razem z wokalistą zespołu Akcent.

Mimo epidemii Zenkowi chyba wiedzie się nie najgorzej. Ostatnio wystąpił na kieleckim festiwalu oraz wziął udział w reklamie popularnego sklepu ze sprzętem RTV i AGD. Za 30 sekund reklamy artysta zgarnął sześciocyfrową sumkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zenek martyniuk

Zenek z zespołem Akcent przyćmili wszelką konkurencję, od kilku lat to właśnie oni królują w rodzimym gatunku.

zenek martyniuk

Żeby zobaczyć występ króla disco-polo na prywatnej imprezie trzeba zapłacić 35 tysięcy złotych.

zenek martyniuk

Gwiazdor doczekał się nawet filmu na swój temat. Jego żona Danuta także stała się rozpoznawalna, dzięki zarobkom męża może sobie pozwolić ekstrawaganckie stroje prosto z Mediolanu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie pojawił się komunikat od Andrzeja Dudy. Jego słowa obejmują miliony osób
  2. Michał Szpak nie mógł milczeć. Zdecydował się na zaskakujący krok, w TVP zrobi się gorąco
  3. Zwłoki mężczyzny w Carrefourze. Przykryli je parasolami i pudłami, klienci wciąż robili zakupy
  4. Syn Zenka Martyniuka przyłapany z kochanką? Daniel zapomniał, że ma żonę?
  5. Córka Natalii Kukulskiej to cała Anna Jantar. Mama gotuje jej dania, które nie mieszczą się w głowie
  6. Justyna Żyła jest oburzona kwotą alimentów od męża, nazywa je marnymi. A niedawno chwaliła się obłędną kuchnią, mamy zdjęcie

Źródło: plejada.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!