Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki zodiaku, które powinny wziąć ŚLUB! Pasujecie do siebie idealnie
Redakcja Lelum Silver
Redakcja Lelum Silver 16.10.2018 17:19

Znaki zodiaku, które powinny wziąć ŚLUB! Pasujecie do siebie idealnie

żona
canva.com

Znaki zodiaku potrafią idealnie połączyć się w pary. Z astrologią jest tak, że nie wszyscy w nią wierzymy, mimo to każdy z nas powinien chociaż raz zapoznać się z jej specyfiką. Gdy przeczytacie co na wasz temat do powiedzenia mają gwiazdy – przekonacie się. Podobnie jest, jeżeli chodzi o pary. Powinniśmy znać idealny znak zodiaku, który pasuje do naszego.

Znaki zodiaku kochają czytać niemal wszyscy. Interesuje nas, jacy jesteśmy, jakie mamy nałogi, słabości i mocne strony. Co z miłością? Na nią też możemy poznać odpowiedź w gwiazdach.

Poznajcie znak zodiaku, który jest idealnie dopasowany do waszego. To NIE może się nie udać 😉

Które znaki zodiaku pasują do siebie?

Baran i Wodnik

To bardzo konkretne znaki, które uwielbiają, jak coś się dzieje. Gdy są razem nie istnieje coś takiego jak „krępująca cisza” albo chwile niezręczności. Baran i Wodnik kochają smakować życie i przeżywać chwile głęboko. Są sobie pisani.

Ryby i Rak

Ich wrodzony żywioł to woda. Nie ma wątpliwości, że ta dwójka idealnie do siebie pasuje i będzie się pięknie uzupełniać. Ryby i Raki to osoby pewne siebie, które będą rozumieć się bez słów.

Lew i Strzelec

Ambitni, pracowicie i szalenie wymagający. Oto znaki, które w połączeniu tworzą „power couple”. Są jak dobrze naoliwiona maszyna, która nie ma ochoty się zatrzymywać. W połączeniu będą ciągnąć się do góry i nawzajem motywować.

Panna i Byk

Totalni hedoniści, którzy kochają smakować życie. Będą tworzyć dobry i trwały związek, będąc sobą ciągle zafascynowani. Doskonale wiedzą czego chcą od życia i razem osiągną szczyty. To szczere i hojne istoty, które razem będą zmieniać świat.

Waga i Bliźnięta

Inteligencja. To czynnik, który tak bardzo ich do siebie przyciąga. Kochają głębokie rozmowy przy winie. Szeroko rozumiana sztuka jest dla nich niezmiernie ważna. Mając siebie u boku, będą się rozwijać i przeżywać świat głębiej.

Byk i Rak

Hit naszego zestawienia. Ta para to niczym dwie połówki jednego jabłka. Pasują do siebie idealnie i rozumieją się bez żadnych słów. Oboje są niezwykle emocjonalni i kochają bliskość fizyczną. Obie strony są urodzonymi kochankami, którzy wiedzą jak sprawiać przyjemność i komplementować drugą połówkę, by dodać jej skrzydeł.

Bliźnięta i Wodnik

To bardzo zgrany duet, który kocha spontaniczność. Kochają przygody i naprawdę rzadko mówią „nie”. Dla tej dwójki nie ma rzeczy niemożliwych, razem mogą zdobywać świat. Będą się szanować i kochać do szaleństwa!

Skorpion i Rak

Osoby z niezwykłą pasją i osobowością. Teoretycznie ich pełen namiętności związek – nie ma prawa się udać. Nie w przypadku Skorpiona i Raka! Oni pasują do siebie idealnie i nigdy nie będą się ze sobą nudzić.

Strzelec i Baran

Oboje uparci i z ogromnym apetytem na życie. Są niezwykle entuzjastyczni i gotowi żyć: jakby każdy dzień był tym ostatnim. Ich wspólna energia jest wręcz namacalna, stworzą udane małżeństwo, w którym zawsze będzie się dużo działo.

Koziorożec i Byk

Połączy ich niezwykle silna chemia, która przyciągnie ich do siebie od pierwszego spojrzenia. Nic nie stanie im na przeszkodzie, kiedy na siebie trafią. Są na siebie „skazani” – tak silnej więzi nie można ignorować. Uwielbiają się nawzajem.

Wodnik i Bliźnięta

Wodnik i Bliźniak są dla siebie stworzeni. Ta para dosłownie czyta sobie w myślach i doskonale wie jakie zachcianki ma druga strona, oni nie muszą nawet ze sobą rozmawiać – żeby wiedzieć. Stworzą silny i stabilny związek, którego fundamenty będą nie do zburzenia.

Ryby i Skorpion

Kochają bliskość i samą przyjemność sprawia im opiekowanie się drugą osobą. W połączeniu ze sobą są niezwykle delikatni i czuli. Uwielbiają to w sobie i nie ma możliwości, żeby zrobili sobie jakąkolwiek przykrość.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku

Ryby i Skorpion

znaki zodiaku

Koziorożec i Byk

znaki zodiaku

Baran i Wodnik

znaki zodiaku

Strzelec i Baran

Znaki zodiaku

Lew i Strzelec

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku i zakupoholizm. To dotyczy również ciebie?
  2. Znaki zodiaku. Dowiedź się, gdzie poznasz swoją prawdziwą miłość!
  3. Te znaki zodiaku, będą miały cudowną jesień

źródło: papilot.pl