Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki zodiaku i ich największy słabości. Słodycze, zakupy, a może lenistwo?
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 12.12.2018 16:35

Znaki zodiaku i ich największy słabości. Słodycze, zakupy, a może lenistwo?

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com @rawpixel

Znaki zodiaku mogą wyjawić dużo na temat naszej osobowości. Każdy ze znaków zodiaku jest inny i lubi różne rzeczy. Żadne znaki zodiaku nie są wolne od słabości, dlatego warto poznać, czego nie może odmówić sobie osoba spod konkretnego znaku zodiaku. Co jest największą słabością twojego partnera?

Znaki zodiaku nie mogą już ukryć swoich największych słabości. W naszym artykule przeczytasz, które znaki zodiaku są wprost uzależnione od słodyczy, zakupów czy…lenistwa. Jesteś gotowy na poznanie prawdy? Czy będziesz w stanie pokonać swoje słabości?

Znaki zodiaku i ich słabości

Bliźnięta

Te znaki zodiaku odznaczają się silną osobowością i potrafią wyrazić swoje zdanie. Ciężko toczyć z nimi dyskusję, jednak jeden silny argument może przeważyć cały tok rozmowy. Jeżeli naprawdę się zdenerwujesz, wspomnij lenistwie, bo ich zmorą jest zostawianie ważnych rzeczy na ostatnią chwilę.

Baran

Osoby te lubią gadżety, śledzą internetowe nowości i trendy. Często pragną mieć je w swoim posiadaniu w trybie natychmiastowym. Jeżeli nie spełnią swoich zachcianek, czują się gorsze od innych.

Rak

To typ samotnika, który chodzi własnymi ścieżkami. Niekiedy te ścieżki prowadzą do pobliskiej cukierni. Czasami marudzą, że większość czasu spędzają w domu, dlatego wyjście po słodycze jest formą rozrywki.

Lew

Osoby spod znaku Lwa to wyjątkowe istoty. Wydawać by się mogło, że żyją w ciągłym biegu. Prawda jest taka, że między swoimi zadaniami muszą mieć czas na popołudniową drzemkę. Jeżeli Lew nie znajdzie chwili na odpoczynek, jego wieczorne działania nie będą miały pozytywnego skutku.

Waga

Wagi to osoby, które często miewają humory, a ich kres mogą przynieść wyłącznie zakupy. Na poprawę humoru potrzebują naprawdę niewiele, ważne, aby było nowe i kupione. Trzecia para takich samych spodni? Dwie identyczne kurtki? Konsumpcjonizm z pewnością należy do ich słabych cech, a one same odczuwają to na swojej kieszeni. Co ciekawe, te osoby czasami już nie pamiętają, co mają w swojej szafie i dublują zakupy. Rada dla ciebie, jeżeli jesteś Wagą i często się denerwujesz, ustaw limit na swojej karcie.

Koziorożec

Jesień bywa trudna, szczególnie dla Koziorożca. Chociaż jest on typem sowy, to krótkie dni zbierają żniwa na jego samopoczuciu. Ospałość i brak chęci do życia odbija się na jego motywacji. Nie licz, że w zimie wyciągniesz Koziorożca z domu, bo czas ten, woli spędzić w łóżku. Jego najlepszą forma rozrywki pozostaną seriale i leżenie. Niektórzy z otoczenia martwią się o te osoby, jednak prawda jest taka, że oni tylko śpią.

Wodnik

Jeżeli śmiertelnie pokłóciłeś się z Wodnikiem, to istnieje tylko jeden sposób na zgodę. Nic ich tak nie cieszy, jak darmowe słodycze, a najlepiej Raffaello. Trzymaj to w tajemnicy i w odpowiednim momencie przekup słodkościami.

Skorpion

Skorpiony to śpiochy. Potrafią zasnąć w każdych warunkach, nawet gdy za ścianą jest remont. Wykorzystają każdą okazję, żeby na chwile się położyć. Niestety bywa też tak, że chwilowy odpoczynek zamienia się w kilkugodzinny i twardy sen. Jeżeli umawiasz się ze Skorpionem, a on nie odbiera to wiedz, że śpi.

Ryby

Ryby to osoby pełne energii, są w stanie być na nogach przez cały dzień i wykonać mnóstwo produktywnych rzeczy. Prawdą jest, że pomaga im w tym regularne dostarczanie cukrów prostych. Mogą robić to zupełnie nieświadomie, bo niekiedy działają pod wpływem impulsu. Wystarczy jedna smaczna rzecz na półce sklepowej, żeby zapomnieli o swoich postanowieniach. Często chowają słodycze na później w specjalnie ukrytych szufladach.

Panna

Panny to osoby, które nie tylko co lubią zakupy, ale lubią wydawać pieniądze. Jedyną zaletą w ich przypadłości jest to, że swoje dochody zawsze wydają na rzeczy pożyteczne. Satysfakcje daje im zakup markowych, wysokojakościowych rzeczy. Druga połówka nie zawsze jest z tego zadowolona, bo widzi duże braki na koncie. Niestety, ale jest to częsta przyczyna kłótni w związku.

Strzelec

Strzelce za dnia nie są leniwe, jednak największy problem mają o poranku. Ciężko wyciągnąć ich z łóżka, co wpływa na ich codzienne spóźnienia. Jeżeli jesteś Strzelcem, to pewnie wiesz, że jeden budzik nie wystarczy.

Byk

Byki to największe łakomczuchy. Jeżeli stosują się do diety, zawsze pozostawiają w niej miejsce na słodycze. Prawdą jest, że jawnie się do tego przyznają, bo każdy z otoczenia wie, że bez słodyczy wariują. Gofry, naleśniki, czekolada, ciasta to wszystko, co kochają najbardziej. Lepiej miej przy sobie pączka, zanim zdecydujesz się kłócić z Bykiem.

ZOBACZ GALERIĘ:

Znaki zodiaku

Byki najbardziej lubią ciastka i czekoladę. Obok cukierni nie przejdą obojętnie.

Znaki zodiaku

Skorpiony mogą zasnąć w każdych warunkach o każdej porze. Jeżeli wejdą pod kołdrę, to nie licz, że tego samego dnia wyjdą z domu.

Znaki zodiaku

Zmęczenie Koziorożców wynika również z jesiennej pory, w której nie potrafią dobrze funkcjonować.

Znaki zodiaku

Wagi to znaki zodiaku, które nie potrafią się kontrolować i kupują rzeczy, które są im zbędne. Połowa szafy ma jeszcze metki.

Znaki zodiaku

Panny lubią zakupy, jednak wolą kupić jedną porządną rzecz, niż siatkę mało atrakcyjnych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak uratować zniszczone końcówki? Wszystko, co trzeba wiedzieć
  2. Emma Stone zagra czarny charakter z kultowej bajki. Będzie kolejny Oscar?
  3. Tak wygląda Miss Polski 2018! 27-latka zniewala swoją urodą