Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Żona Krzysztofa Krawczyka właśnie przekazała, w jakim stanie jest muzyk
Julia Smoleń
Julia Smoleń 24.03.2021 22:21

Żona Krzysztofa Krawczyka właśnie przekazała, w jakim stanie jest muzyk

Krzysztof Krawczyk
January Bratek / Wikimedia Commons

Krzysztof Krawczyk jest w szpitalu, z powodu zakażenia koronawirusem. Artysta poinformował na Facebooku, że mimo szczepienia szczepionką Pfeizer, zachorował na COVID-19. Jak się czuje Krawczyk? O jego stanie zdrowia poinformowała żona.

Fani po informacji na temat choroby Krzysztofa Krawczyka byli bardzo zmartwieni. O stanie zdrowia wokalisty poinformowała jego żona, Ewa Krawczyk. W rozmowie z Plejadą przyznała, że stan jej męża nie jest bardzo poważny. Podkreśliła również, że ona nie jest zarażona. Ewa Krawczyk dostała negatywny wynik na obecność COVID-19.

O stanie zdrowia Krawczyka informuje jego żona

Mój mąż nawet nie leży pod respiratorem. Ma łagodną formę koronawirusa – powiedziała Plejadzie Ewa Krawczyk, żona artysty. Przyznała również, że czas bez męża jest dla niej bardzo trudny.

Jest mi ciężko, bo przez 40 lat byliśmy razem przez 24 godziny na dobę. Teraz nie mam męża obok siebie i jest to dla mnie dramat. Przeżywam męki, bo nawet nie mogę go odwiedzić w szpitalu […] Wydaje mi się, że ja bardziej przeżywam jego chorobę. On ma w szpitalu opiekę, a ja zostałam sama i cały czas biję się z myślami. Ale przeżyję to kolejne doświadczenie – wyznała Ewa Krawczyk.

Przypominamy, że Krzysztof Krawczyk zachorował na koronawirusa pomimo tego, iż przyjął szczepionkę firmy Pfizer. Wirtualna Polska poprosiła o komentarz w tej sprawie prof. Roberta Flisiaka. Mężczyzna przyznał, że te szczepionki Pfizer są najbardziej skuteczne, jednak nie dają 100 procent gwarancji.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jeżeli już dojdzie do zakażenia, (szczepionka – przyp. red.) zapewnia, że to zakażenie będzie przebiegało łagodniej i nie będzie stwarzało zagrożenia śmierci. W zdecydowanej większość przypadków szczepionki chronią przed jawnym klinicznie zakażeniem. Pamiętajmy, że zawsze będzie jakiś odsetek osób, które mimo wszystko zachorują – powiedział profesor Flisiak.

Krzysztof Krawczyk – COVID-19

Krzysztof Krawczyk poinformował o swojej chorobie na Facebooku. Podkreślił, że prosi o spokój i nienękanie jego bliskich. Poprosił również o modlitwę. Artysta wspomniał także o Andrzeju Piasecznym, który również przebywa w szpitalu ze względu na zakażenie koronawirusem.

Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek, nie dajmy się tej zarazie! – napisał Krzysztof Krawczyk na swoim Facebooku.

Przypominamy, że aktualnie w szpitalu znajduje się również Rafał Trzaskowski – prezydent Warszawy. Jednak póki co nie ma oficjalnych informacji dotyczących jego aktualnego stanu zdrowia.

Krzysztofowi Krawczykowi życzymy szybkiego powrotu do formy!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: radiozet.pl, plejada.pl, wp.pl