Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Andrzej Piaseczny i Kayah w wyjątkowym projekcie. "Robimy wspaniałą rzecz"
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 17.05.2024 11:14

Andrzej Piaseczny i Kayah w wyjątkowym projekcie. "Robimy wspaniałą rzecz"

Andrzej Piaseczny i Kayah
fot. Gałązka/AKPA

Mimo że w Polsce działa wiele organizacji zajmujących się pomocą bezdomnym i skrzywdzonym zwierzętom, to ich działania są niestety kosztowne, a pieniądze, jak wiadomo, nie biorą się z nieba. Dlatego regularnie organizowane są akcje charytatywne, dzięki którym możliwe jest zebranie środków do dalszej pracy. W jedną z takich akcji zaangażowały się prawdziwe gwiazdy polskiej sceny, czyli Andrzej Piaseczny i Kayah.
 

Piasek i Kayah na kartkach kalendarza

Zarówno Andrzej "Piasek" Piaseczny jak i Kayah (a właściwie Katarzyna Magda Rooijens) to niekwestionowane gwiazdy! Wokaliści znani są w całej Polsce, a ich hity nucone są przez kolejne pokolenia. Nic dziwnego, że gdy w ostatnim czasie w ich mediach społecznościowych zaczęły się pojawiać wspólne zdjęcia, fani zainteresowali się, co też może ich ze sobą łączyć. Czyżby szykował się nowy projekt muzyczny?

Wiadomo, że nie chodzi o miłość, bo Piasek już jakiś czas temu dokonał coming out'u i przyznał, że jest homoseksualistą. Od lat tworzy też udany związek z tajemniczym mężczyzną - tajemniczym, bo dotąd nie ujawnił jego tożsamości. Para planuje wspólne życie, a jeśli byłaby taka możliwość, również ślub. Co więc robi z Kayah? Celebryci zaangażowali się w akcję charytatywną.
 

Andrzej Piaseczny zdradził wspaniałą nowinę. Jesienią spełni wielkie marzenie Mirosław Zbrojewicz otwarcie o swojej emeryturze. "W Warszawie bym nie wyżył"

Polskie gwiazdy na kartkach kalendarza charytatywnego

Jak się okazuje, zarówno Kayah jak i Andrzej Piaseczny pojawią się w kalendarzu charytatywnym "Znani dla Psieronica". To będzie już kolejne wydanie kalendarza, z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc psiakom przebywającym pod opieką fundacji Psierociniec.

"Robimy wspaniałą rzecz dla piesków, które bardzo kochamy" przyznała Kayah.

Wzorem lat ubiegłych, na kartkach kalendarza na 2025 rok będziemy mogli zobaczyć znane osoby ze świata show biznesu czy też sportu. Wszyscy oczywiście w towarzystwie wyjątkowych, szukających domu psiaków. Wiadomo już, że w przyszłym roku na ścianie będzie można powiesić wizerunki Andrzeja Piasecznego i Kayah, ale reszta gwiazd, które znajdą się w kalendarzu na razie pozostaje tajemnicą.


 

Kalendarz "Znani dla Psieronica" 2024

Kalendarz na przyszły, 2025 rok, będzie miał swoją premierę 5 października. Teraz można jeszcze natomiast kupić tegoroczny kalendarz 2024, na którym również znajdują się wizerunki znanych osób. 

Jeśli zdecydujesz się na kupno kalendarza to od czerwca na jego łamach znajdują się zdjęcia takich gwiazd jak: Ewa i Tomasz Lubert, Katarzyna Bujakiewicz i Damian Kulec, Akop Szostak, Alicja Błaszczyk i Kamil Lemieszewski, Marta Krupa i Rafał Collins, Anna Jarosik i Mateusz Damięcki oraz Karolina Pilarczyk i Mariusz Mario Dziurleja.  

Andrzej Piaseczny i Kayah
fot. Gałązka/AKPA