Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Artur Żmijewski przyłapany. Sekret zdradzili jego najbliżsi
Kamil  Świętek
Kamil Świętek 06.03.2024 14:25

Artur Żmijewski przyłapany. Sekret zdradzili jego najbliżsi

Artur Żmijewski
Fot. KAPiF

Artur Żmijewski to jeden z bardziej rozpoznawanych polskich aktorów teatralnych i filmowych. Do jego ogromnej popularności przyczyniły się między innymi takie serialowe produkcje jak: „Ojciec Mateusz”, czy „Na dobre i na złe”. Chociaż aktor często chwalił się swoim pozascenicznym życiem, ta informacja zszokowała wielu fanów.

Kariera Artura Żmijewskiego

Artur Żmijewski od kilku dekad zajmuje czołowe pozycje w gronie najbardziej popularnych aktorów w Polsce. Ogromną popularność zawdzięczać może kultowym serialom takim jak: „Na dobre i na złe”, gdzie wcielił się w rolę Jakuba Burskiego, czy „Ojciec Mateusz”, gdzie grał pierwszoplanową rolę księdza.

57-latek pomimo upływu czasu nie zwalnia tempa. Ostatnio zrobiło się o nim głośno po premierze filmu: „Sami swoi. Początek”, który wyreżyserował. Zdaje się, że Artur Żmijewski ani myśli o pożegnaniu się z wielkoformatowymi projektami, co rusz zaskakując swoich fanów nowymi koncepcjami.

Jerzy Połomski skrywał to przez lata. U schyłku kariery nie wytrzymał Wielka zmiana u Daniela Olbrychskiego. Dostał nauczkę na całe życie

Życie prywatne Artura Żmijewskiego

Dekady pracy na planach filmowych rodziły wiele pytań na temat życia prywatnego Artura Żmijewskiego. Tymczasem aktor od 1992 roku jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Pauliną Żmijewską, a na przestrzeni lat doczekał się dwójki synów (Karola i Wiktora) i córki (Ewy).

Chociaż dzieci Artura Żmijewskiego żyły w cieniu swojego ojca, po sukcesie „Sami swoi. Początek” postanowiły zabrać głos w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN”. Ich słowa zaskoczyły wszystkich.

ZOBACZ TAKŻE: 58-letnia modelka słyszy, że jest "za stara". Ma ważne przesłanie dla rówieśniczek

Tajemnica Artura Żmijewskiego wyszła na jaw

Podczas porannego wydania „Dzień Dobry TVN” poświęconego Arturowi Żmijewskiemu, jego dorosłe już pociechy odpowiadały o tym, jak wyglądało ich życie u boku znanego aktora. Te słowa z pewnością zaskoczyły nie tylko jego najwierniejszych fanów:

Były takie śmieszne sytuacje, że słyszałam, jak z łazienki dobiegają jakieś głosy. Tata sobie rolę przed lustrem ćwiczył – wspomniała jego córka Ewa.

Zawsze kojarzyli naszego tatę z „Ojca Mateusza”. Zdarzają się jakieś żarty o księdzu. I rowerze – dodali synowie Artura Źmijewskiego.

Mimo to, chociaż życie u boku aktora z pewnością nie było łatwe, jego rodzina wspomina lata spędzone z nim bardzo ciepło.

Nie znam drugiej tak bardzo rodzinnej osoby. Mnie tata bardzo mocno zaraził AC/DC […] Na imprezach rodzinnych słuchanie muzyki z tatą. To była taka nasza wspólna zajawka. […] Tworzę muzykę hip-hopową. Jestem producentem muzycznym, produkuję głównie hip-hop i rzeczy około hip-hopowe – dodaje Karol, twierdząc, że pasją do muzyki zaraziła go również jego muzykująca siostra.