Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Córka Natalii Kukulskiej jest prześliczna, wygląda jak aniołek. Największą uwagę zwracają jej włosy, co za widok
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 11.03.2020 10:01

Córka Natalii Kukulskiej jest prześliczna, wygląda jak aniołek. Największą uwagę zwracają jej włosy, co za widok

Opole 2020
Fot. instagram.com/natalia.kukulska

Córka Natalii Kukulskiej ma już trzy latka! Wokalistka nie upublicznia twarzy córki, jednak ostatnio zrobiła wyjątek, pokazując, że jej córeczka jest istnym aniołkiem bardzo podobnym do swojej mamy. Najpiękniejsze są włosy dziewczynki. Zdjęcie powoduje, że serce się roztapia.

Córka Natalii Kukulskiej, Laura Dąbrówka rośnie jak na drożdżach. Zdjęcie, które udostępniła jej mama, udowadnia, że mała jest wierną kopią swojej rodzicielki, a to oznacza, że jest po prostu śliczna.

Córka Natalii Kukulskiej ma włosy po mamie

Laura jest najmłodszym dzieckiem Natalii Kukulskiej. Jest jeszcze najstarszy, dwudziestoletni Jan i piętnastoletnia Anna. Ojcem dzieci jest Michał Dąbrówka, wielka miłość wokalistki i jej mąż od 20 lat. Zdjęcie z Laurą artystka udostępniła z okazji dnia kobiet, który spędziła w butiku swojej przyjaciółko Violi Piechowicz.

Dziewczynka i jej mama wyglądają jak dwie krople wody. Mały nosek i piękne brązowe loczki na głowie, to przecież był znak rozpoznawczy małej Natalii. Wszyscy w tamtych czasach rozpływali się nad słodkim wyglądem córki Anny Jantar. Dziś to samo możemy powiedzieć o słodkiej Laurze, która na zdjęciu zasypuje swoją mamę pocałunkami.

  1. Ciąża gwiazdy TVP. Piękna aktorka po raz pierwszy zostanie mamą, niedawno wzięła ślub
  2. Druzgocące słowa Jackowskiego dla wszystkich Polaków. Zobaczył tragedię, która ma nastać lada dzień
  3. Dzień Dobry TVN: Już wiadomo, kto zastąpi Agnieszkę Jastrzębską. To młoda dziennikarka

Natalia Kukulska zdjęciem z córką chce powiedzieć coś ważnego

Ostatnio obchodziliśmy dzień kobiet, wiele celebrytek i artystek życzyło kobietom siły i wsparcia, wiele apelowało o to, żebyśmy były dla siebie dobre i życzliwe, co wskazuje tylko na to, że jednak między wieloma kobietami panuje zazdrość i zawiść. Natalia Kukulska pod postem napisała:

Kobitki, bądźmy dla siebie łaskawe! Mamy, córki, siostry, kumpele, szefowe! Wspierajmy się!

Trzeba przyznać, że zdjęcie nie tylko skradła słodka córeczka gwiazdy, ale ona sama. Natalia Kukulska obchodziła niedawno 44 urodziny, a wygląda znakomicie, promienna cera, nienaganna figura. Artystka nie wygląda, jakby korzystała z pomocy medycyny estetycznej, to piękno po prostu jest w niej. Kostium, który postanowiła założyć do zdjęć, jest równie atrakcyjny, wygląda na to, że gwiazda razem z córeczką rozpoczęły już wiosnę pięknym, kolorowym ubiorem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka

Laura ma włosy takie same jak jej mama, to zdjęcie rozczuli każdego.

córka

Natalia Kukulska świetnie prezentowała się w garniturze zaprojektowanym przez jej przyjaciółkę, projektantkę Violę Piechowicz.

córka

Artystka unika pokazywania twarzy dziewczynki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiosna prawdopodobnie nie powstrzyma epidemii koronawirusa. Ekspert nie pozostawia złudzeń
  2. Kobieta uwięziona w mieszkaniu z ciałem zmarłego męża. Podejrzewano u niego zakażenie wirusem z Chin
  3. Blond włosy 2020. Champagne Blonde, czy Golden Brunette? To absolutne hity w koloryzacji
  4. Monitoring ujawnił, co robi jego żona. Gdy mąż zobaczył nagranie, od razu zadzwonił na policję
  5. Emerytura Krystyny Loski jest niewiarygodnie niska. Legenda TVP nie może pozwolić sobie na zbyt wiele
  6. Nigdy nie powinno się łączyć kotletów schabowych z ziemniakami. Połączenie wywołuje poważne zaburzenia w układzie pokarmowym

Źródło: polki.pl