Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Była żona Daniela Martyniuka pokazała twarz córki. Mała Laura pozuje jak aniołek w świątecznej sesji, cały tata
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 25.12.2020 22:17

Była żona Daniela Martyniuka pokazała twarz córki. Mała Laura pozuje jak aniołek w świątecznej sesji, cały tata

Daniel Martyniuk
fot. instagram/daniel.martyniuk.89, Facebook

Była żona Daniela Martyniuka dodała na swojego Facebooka zdjęcia z sesji świątecznej z małą Laurą. Ewelina nigdy wcześniej nie pokazywała twarzy córki tak jawni, jednak na święta postanowiła zrobić mały wyjątek. Dziewczynka jest przeurocza, można dostrzec wiele podobieństw do taty.

W lutym 2019 roku Daniel Martyniuk został ojcem. Jednak wspólne szczęście pary zakończył głośny rozwód, który wzięli we wrześniu 2020 roku. Wszystko wskazywało na to, że rodzina Martyniuków nie ma zamiaru godzić się z byłą żoną Daniela.

Daniel Martyniuk może spotykać się z córką

Jeszcze kilka tygodni temu niemal wszystkie tabloidy żyły sporem, jaki toczył się między Eweliną a Danielem Martyniukiem i jego mamą Danusią. Publicznie prali rodzinne brudy, jednak pomimo tego była żona młodego Martyniuka nie odpowiadała na zaczepki. Na końcu zarówno on, jak i Danuta przeprosili dziewczynę.

Ostatnio na Facebooku Eweliny pojawił się wpis, w którym zapewnia, że nie ma zamiaru utrudniać córce kontaktu z ojcem. Podkreślała, że święta to czas na podobne refleksje.

Święta to wyjątkowy czas na refleksję nie tylko w obliczu naszych prywatnych wydarzeń, ale również tych na całym świecie. Warto dla dobra najbliższych spróbować stłumić żal i smutek, by w przyszłości z czystym sumieniem móc wspominać ten wyjątkowo trudny okres […]wyjaśnia kobieta na swoim profilu na Facebooku.

Teraz dodała zdjęcia z sesji zdjęciowej z małą Laurą. Dziewczyna w otoczeniu świątecznych aranżacji wygląda jak prawdziwy aniołek. Są to pierwsze oficjalne fotografie wnuczki Zenka Martyniuka.

Ewelina w świątecznej sesji z córką Daniela Martyniuka

Trzeba przyznać, że mała pociecha Daniela Martyniuka i Eweliny rośnie jak na przysłowiowych drożdżach. Niedługo skończy już dwa latka. Z fotografii widać, że sporo ze swojego wyglądu odziedziczyła po mamie, m.in. błękitne oczy.

Jedni wskazują na jej duże podobieństwo do ojca. Drudzy natomiast w małej Laurze widzą jej sławnego dziadka, Zenka Martyniuka.

Sam król disco polo w jednym z wywiadów dla Super Expressu przyznał, że jego relacje z byłą synową oraz wnuczką uległy znacznej poprawie. Z pewnością musi go to cieszyć pomimo tego, że samych świąt nie spędzi z ukochaną wnuczką.

W tym roku już niestety pewnie nie uda nam się spotkać przez te wszystkie obostrzenia, ale po Nowym Roku mam nadzieję, że tak. W święta spotkamy się na wideorozmowach przez telefon — powiedział.

A według was do kogo najbardziej jest podobna mała Laura? Do taty? Czy może do mamy? A może należy doszukiwać się podobieństwa u dziadków?

Zobacz zdjęcia:

Daniel Martyniuk

Ewelina wzięła udział w świątecznej sesji razem z córką, której ojcem jest Daniel Martyniuk.

Daniel Martyniuk

Dziewczynka wygląda jak istny aniołek.

Daniel martyniuk

Daniel Martyniuk z pewnością jest bardzo dumny z córki. Według niektórych internautów dziewczynka to cały tata!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook