Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Zenek Martyniuk przekazał przykrą wiadomość tuż przed Bożym Narodzeniem. Do końca miał nadzieję
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 24.12.2020 08:41

Zenek Martyniuk przekazał przykrą wiadomość tuż przed Bożym Narodzeniem. Do końca miał nadzieję

zenekmartyniuk
fot. Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 10.02.2020 Premierowy pokaz filmu Zenek n/z: MARTYNIUK ZENON ZONA

Zenek Martyniuk przekazał bardzo smutną wiadomość. Niestety święta Bożego Narodzenia nie będą wyglądały tak, jak życzyłby sobie tego gwiazdor. Danusia już wcześniej w rozmowie z Super Expressem mówiła, że bardzo chciałaby spędzić święta z wnuczką. Zenek jednak poinformował, że nic z tego. Stęsknieni dziadkowie nie zobaczą swojej wnuczki w najbliższe świąteczne dni.

Małżeństwo Daniela Martyniuka i Eweliny z Rusocic skończyło się bardzo głośnym, za sprawą Martyniuków, rozwodem. Ewelina dostała większość praw rodzicielskich i to z nią mieszka mała Laura w miejscowości o kilkaset oddalonej od domu Martyniuków. Spotkanie na święta nie jest takie łatwe.

Zenek Martyniuk nie spędzi świąt z wnuczką

Jeszcze jakiś czas temu w rozmowie z Na żywo Danuta wyraziła ogromną nadzieję, że zobaczy się z ukochaną Laurą. Święta to ważny czas i Danusia chciała, by w jej domu znaleźli się wszyscy najbliżsi. Decyzja jednak należy do Eweliny, mamy Laury.

Nie ma nic dziwnego w tym, że chcielibyśmy być w święta z malutką i jedynakiem. Nie wiemy, czy tak będzie – mówiła Danuta w rozmowie z Na żywo.

Trudno nie przyznać, że Danusia mocno zaszła za skórę Ewelinie. Pozwoliła sobie na publiczne czytanie SMS-ów od byłej synowej, w rozmowie z dziennikarzami obrzuciła ją błotem, potem szydziła z niesprawiedliwego wyroku sądu. Trudno, by Ewelina była jej przychylna.

Mimo tych incydentów rodzina znalazła sposób, by porozumieć się z Eweliną. Widują więc od czasu do czasu Laurę, jednak nie zobaczą jej w te święta:

W tym roku już niestety pewnie nie uda nam się spotkać przez te wszystkie obostrzenia, ale po Nowym Roku mam nadzieję, że tak. W święta spotkamy się na videorozmowach przez telefon – mówił w rozmowie z SE Martyniuk.

Zenek i Danusia odzyskali zaufanie Eweliny?

Dziadkowie bardzo kochają swoją wnuczkę, dlatego zależało im, żeby mieć z nią kontakt. Z tego, co mówi Zenek, Ewelina nie utrudnia im tego i pozwala często kontaktować się z Laurą poprzez telefon:

Często dzwonimy do Eweliny, Ewelina też do nas dzwoni, albo łączymy się na facetime i wtedy rozmawiamy z Laurą, która śpiewa piosenki. Jest fajnie – przyznał szczerze Zenek.

Taki obrót sprawy na pewno Martyniuków cieszy. Sprawa małżeństwa ich syna skończyła się w miarę dobrze, przede wszystkim dlatego, że Ewelina nie odcięła dziadków, ani ojca od kontaktu z Laurą.

Zobacz zdjęcia:

zenek martyniuk

Wesele Eweliny i Daniela było piękne i huczne. Niestety, małżeństwo nie potrwało długo.

zenek martyniuk

Niedługo po ich ślubie na świat przyszła mała Laura. Od tego czasu Daniel się zaczął niepochlebnie wypowiadać o żonie.

zenek martyniuk

Na szczęście Zenek i Danusia nie stracili kontaktu z wnuczką.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl