Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg w ciągu zaledwie 5 tygodni. Wiemy, jak to zrobiła
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 25.07.2019 13:29

Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg w ciągu zaledwie 5 tygodni. Wiemy, jak to zrobiła

katarzyna skrzynecka schudła (2)
fot. instagram.com @katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka schudła aż dziesięć kilogramów! Aktorka straciła je w ciągu niecałych dwóch miesięcy. Czyżby w grę wchodziły intensywne ćwiczenia z trenerem personalnym i rygorystyczna dieta pudełkowa? Nic z tych rzeczy! Wiemy, jak tego dokonała.

Jej niespodziewaną metamorfozą żyły media w całym kraju. Cały show-biznes trząsł się od plotek, w jaki sposób Katarzyna Skrzynecka schudła w tak rekordowym czasie. Mimo że fani byli zachwyceni krągłą sylwetką aktorki, sama Skrzynecka czuła się źle ze swoimi nadprogramowymi kilogramami i zdecydowała się ich pozbyć. Kiedy ta chwila w końcu nadeszła, w ciągu zaledwie pięciu tygodniu zrzuciła aż dziesięć kilogramów. Nie zawdzięcza swojej metamorfozy ani diecie cud, ani zabiegom medycyny estetycznej, wręcz przeciwnie. Chociaż nie głodziła się, to sam proces odchudzania wymagał od niej niemałych wyrzeczeń. Czy osiągnęła swój cel? Szczere wyznanie Skrzyneckiej was rozbroi: „Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę (zwierzę lamę)”, cytuje aktorkę plotek.pl.

Katarzyna Skrzynecka schudła

Jak czytamy na plotek.pl, Katarzyna Skrzynecka przez pięć lat zmagała się z nadwagą — gwiazda ważyła o 16-18 kilogramów za dużo. Niezadowolona z takiego stanu rzeczy, uznała, że chciałaby przejść na dietę.

Katarzyna Skrzynecka schudła dzięki detoksowi wegańskiemu. Ponieważ aktorka jest wielką miłośniczką mięsa, trudno było jej sprostać wymaganiom tej diety. Musiała zrezygnować z takich dietetycznych produktów jak chude mięso, ryby czy owoce morza! Żartowała, że z powodu diametralnej zmiany stylu życia zaczęła zmieniać się… w lamę!

— Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę (zwierzę lamę), a zawsze byłam babą piorun. Ale daję radę — czytamy wypowiedź aktorki na plotek.pl.

Ostatecznie Katarzyna Skrzynecka schudła dziesięć kilogramów. Mimo że utrata tak znacznej wagi w rekordowo krótkim czasie stanowi powód do dumy, sama aktorka nie jest zadowolona. Liczyła, że ostatecznie zrzuci dwa razy tyle.

Co jadła Katarzyna Skrzynecka na diecie?

Katarzyna Skrzynecka postanowiła podzielić się z fanami swoim sposobem na szczupłą sylwetkę. W ramach detoksu musiała bezwzględnie zrezygnować z produktów odzwierzęcych, mięsa i jego pochodnych — co w takim razie jadła?

Okazało się, że Katarzyna Skrzynecka schudła dzięki jedzeniu wielkich ilości warzyw. Szczególnie przypadły jej do gustu wywary z włoszczyzny oraz sałatki. Jeśli chodzi o owoce, poprzestawała na świeżych grejpfrutach, ewentualnie kilku truskawkach lub malinach.

Gratulujemy Katarzynie Skrzyneckiej samozaparcia i mamy nadzieję, że dzięki utracie wagi lepiej czuje się we własnym ciele!

ZOBACZ ZDJĘCIA KATARZYNY SKRZYNECKIEJ:

katarzyna skrzynecka schudła

Katarzyna Skrzynecka schudła na razie dziesięć kilo, a planuje dwadzieścia!

katarzyna skrzynecka schudła

Gwiazda zastosowała wegański detoks.

katarzyna skrzynecka schudła

Katarzyna Skrzynecka schudła, ale wyznaczony cel jeszcze nie został przez nią osiągnięty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 44-letnia piosenkarka jest w ciąży! „To moje pierwsze dziecko”
  2. Jak podróżować samemu? 10 porad bezpiecznego i taniego podróżowania w pojedynkę
  3. W ciele kotki znajdował się przedmiot. Zdjęcie rentgenowskie wykazało przeraźliwą prawdę
  4. Nie żyje Rutger Hauer. Wybitny aktor miał 75 lat
  5. Monika Zamachowska w subtelny sposób skomentowała wyrzucenie Michała Olszańskiego. Napisała wymowne słowa

źródło: plotek.pl