Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Krzysztof Ibisz w ogniu krytyki. Bawił się z byłą żoną
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 16.05.2024 12:10

Krzysztof Ibisz w ogniu krytyki. Bawił się z byłą żoną

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz z synem
fot. KAPIF

Niemałe emocje wywołało wśród internautów zdjęcie Krzysztofa Ibisza, na którym widać jak spędza czas z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz. "Co na to obecna partnerka?" dopytują użytkownicy, a sprawę komentuje sama Anna Nowak-Ibisz.
 

Trzy małżeństwa Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów. W swojej karierze zawodowej sprawdził się także jako aktor, dziennikarz, producent, przedsiębiorca, a nawet polityk. Mimo że celebryta ma już 59 lat, to każdy zgodnie przyzna, że nie widać po nim upływającego wieku. Fani nie bez powodu humorystycznie twierdzą, że Krzysztof Ibisz się nie starzeje, a wręcz młodnieje z każdym rokiem.

Jego niewątpliwy urok od zawsze doceniany był przez kobiety, efektem czego Krzysztof Ibisz zawarł aż trzy związki małżeńskie. Pierwszy, w 1998 roku z Anną Zejdler, drugi w 2005 roku (rok po rozwodzie) z Anną Nowak-Ibisz, natomiast trzeci w 2021 roku z Joanna Kudzbalską, której wciąż pozostaje mężem. 
 

"Jestem szczęśliwa, że żyję". Adrianna Biedrzyńska o walce z guzem mózgu Marek Włodarczyk ujawnił swoją emeryturę. Kwota poraża

Przyjaźń po rozwodzie? Krzysztof Ibisz z byłą żoną odpoczywa na placu zabaw

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz wyłamują się ze stereotypów dotyczących rozwodu. Para mimo rozstania wciąż utrzymuje ze sobą przyjacielskie relacje, co z pewnością ma dobry wpływ na ich synka, Vincenta. To zaskakujące nie tylko jeśli chodzi o show biznes, ponieważ w zdecydowanej większości osobom po rozwodzie trudno jest utrzymać dobry kontakt.

Niedawno w mediach społecznościowych Ibisza pojawiło się zaskakujące zdjęcie, na którym widać jak spędza on wolny czas razem z byłą żoną, ich synem oraz synkiem z obecnego małżeństwa. Szczęśliwa para zdaje się nie mieć żadnego problemu z tym, że jeszcze parę lat temu byli małżeństwem. Uśmiechnięci i zadowoleni bawią się w promieniach słońca. 


 

Lawina komentarzy pod zdjęciem Ibisza. "Ciekawe co na to obecna żona"

Internauci nie pozostali obojętni na zdjęcie Krzysztofa Ibisza, a w komentarzach zawrzało. Niektórzy nie mogą zrozumieć jak to możliwe, by spędzać czas z byłą partnerką, co dobitnie stwierdzili w komentarzach:

Focia z toksyczną byłą

Ciekawe czy obecna żona podziela również ten entuzjazm w kontaktach swego męża z byłą żoną…

Do tego ostatniego zarzutu postanowiła się odnieść sama główna bohaterka fotki, czyli Anna Nowak-Ibisz. W krótkich słowach podsumowała złośliwą wypowiedź:

Odezwała się mentalność Pani Dulskiej. Otóż podziela i jest wdzięczna za czas, który spędzamy z Borysem razem. Mieści się to Pani w głowie, czy już to Panią przerasta? - napisała.

Mimo wszystko, w komentarzach więcej jest głosów wsparcia i gratulacji ze szczęśliwego życia. 

Uwielbiam Państwa w duecie ❤️. Śledzę z przyjemnością od czasu, kiedy relacjonował Pan wizytę na niedzielnym obiedzie u Pani Ani i syna 😀🤭. Relacja powinna być przytaczana celebrytom jako wzór kultury osobistej, taktu i szacunku. Serdecznie pozdrawiam" napisał jeden z użytkowników.

Faktem jest, że takie relacje nie zdarzają się często, dlatego szczęśliwym rozwodnikom należą się tym większe gratulacje!

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska
Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska/fot. KAPIF