Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Ksiądz poszedł w tango z seniorkami do wulgarnej piosenki. Ludzie zdębieli
Julia Bogucka
Julia Bogucka 15.02.2024 20:07

Ksiądz poszedł w tango z seniorkami do wulgarnej piosenki. Ludzie zdębieli

Ksiądz z osiedla
TikTok @ksiadz_z_osiedla

Na TikToku pojawia się wiele treści o przeróżnej tematyce. Można śmiało powiedzieć, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Swoją niszę mają nawet przedstawiciele różnych religii. Również katoliccy księża podjęli się publikowania filmów, na których rozwiewają wszelkie wątpliwości związane z wiarą. Niedawno jeden z nich, ksiądz Rafał Główczyński, opublikował nagranie, na którym widać go u boku seniorek tańczącego do pewnego niewybrednego utworu. 

Wszystko znajdziemy na TikToku?

Aplikacja TikTok bije rekordy popularności zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jest to obecnie najczęściej uczęszczane medium społecznościowe, na którym prym wiodą treści skierowane do młodzieży. Nie oznacza to jednak, że tylko pokolenie Z odnajdziemy wśród rzeszy użytkowników. Tak naprawdę na TikToku odnajdziemy przedstawicieli każdej grupy wiekowej, społecznej i zawodowej i każdy może podzielić się z innymi swoimi filmami.

Na tej platformie nie brakuje treści związanych z gotowaniem, tańcem czy tematami społecznymi. Niektóre z nisz, które są sukcesywnie zapełniane, mogą jednak zaskakiwać. Publikują tam nawet księża. Jak się okazuje, ich filmy cieszą się sporym zainteresowaniem, bo dzięki prowadzeniu profili, mogą rozwiewać wątpliwości swoich obserwatorów w zakresie religii katolickiej.

Ksiądz pouczył wiernych o Walentynkach. O tym nie ma mowy Żonaty ksiądz tłumaczy się ze zdjęcia z politykiem

Ten ksiądz publikuje w sieci

Istnieje kilku duchownych, którzy chętnie dzielą się tajnikami swojej posługi w sieci. To między innymi ksiądz Sebastian Picur, który zgromadził na swoim profilu ponad 700 tysięcy fanów. Nie jest on jednak jedyną osobą, która wypełnia tę niszę. Na TikToku publikuje bowiem również ksiądz Rafał Główczyński, podpisujący się jako “Ksiądz z osiedla”. 

Na jego profilu odnajdziemy różnorodne treści związane z religią i wiarą. Duchowny wykorzystuje aktualne trendy, aby przyciągnąć uwagę odbiorców, a także porusza tematy związane z popkulturą. Odpowiada również na pytania swoich obserwatorów, których jest całkiem sporo. Na swoim koncie ksiądz Rafał Główczyński zgromadził niecałe 120 tysięcy użytkowników, a jego profil ciągle się rozwija.

ZOBACZ TEŻ: Masz nieślubne dziecko? Sprawdź czy możesz pójść do komunii

Ksiądz poszedł w tango z seniorkami?

Niedawne publikacje księdza Rafała Główczyńskiego zszokowały widzów. Duchowny z okazji zakończenia karnawału wziął udział w V Balu Seniora w Piastowie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, jak bawiło się grono imprezowiczów. Fani “Księdza z osiedla” nie są pewni, czy tego typu zachowanie na pewno przystoi osobie pełniącej tak ważną funkcję

ksiądz3.png
Źródło: TikTok @ksiadz_z_osiedla

Okazuje się, że podczas Balu Seniora niektóre utwory, do których tańczył duchowny i inni jego uczestnicy, były dość kontrowersyjne. Na nagraniu opublikowanym na TikToku w tle słychać piosenkę “Wyglądasz idealnie” wykonywaną przez Skolima, a jej tekst nawiązuje do seksu!

 

"Widzę ciebie mała, jak jesteś doskonała

Jak bardzo mnie to jara, jak bardzo mnie to jara

Wchodzę do klubu, zamawiam pierwszą setę

Biorę zawsze dla siebie najpiękniejszą kobietę

Biorę ciebie mała, chcę byś tu została

Chcę, byś skarbie mnie tej nocy mocno całowała"

- to fragment rzeczonego utworu.

Sam ksiądz Rafał Główczyński zapewnia w opisie filmu, że to nie on wybierał muzykę, która była grana podczas balu. Mimo to, publikacja odbiła się szerokim echem.

@ksiadz_z_osiedla @hanka @Zuzka @oliweczqaaaaa @Gaba🫶🏻 @ Musimy więcej z sobą rozmawiać. V Bal seniora w Piastowie :D #dc #D #fyp #f #ksiadz #ksiadzzosiedla #dance #trend #viral ♬ dźwięk oryginalny - Ksiądz z osiedla
Tagi: ksiądz