Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Magda Gessler przyłapana w podróży, zdjęcie wprawiło fanów w osłupienie. "Co się pani stało?"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.04.2023 16:35

Magda Gessler przyłapana w podróży, zdjęcie wprawiło fanów w osłupienie. "Co się pani stało?"

Magda Gessler
Fot. KAPiF

Magda Gessler regularnie pokazuje fanom ciekawostki ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Zazwyczaj jednak widzimy ją w pozach pełnych godności i elegancji. Tym razem pokazała prawdziwe rodzinne szaleństwo i zupełnie niespotykany moment.

Restauratorka spędziła święta wielkanocne ze swoimi dziećmi i wnuczętami w Berlinie. Nadszedł jednak czas powrotów do rzeczywistości i do Polski: to właśnie w trakcie podróży prowadząca „Kuchennych rewolucji” zaskoczyła wszystkich.

Magda Gessler w Berlinie z rodziną

Od kilku dni w mediach społecznościowych Magdy mogliśmy oglądać radosną relację z Berlina, gdzie rodzina restauratorki spędzała beztroski, świąteczny czas. Wszyscy gościli w eleganckim, pięciogwiazdkowym Schlosshotel by Patrick Hellmann.

Gessler z wielką dumą chwaliła się wnukami: uroczą Neną oraz malutkim Bernardem. Dzieciaki swobodnie dokazywały przy wielkanocnym stole. Lekki nastrój udzielił się też ich babci, która po tym, jak oblała biały strój czerwonym winem nie przejęła się ani trochę, lecz „poprawiła” plamy białym trunkiem, żartując, że zneutralizuje powstałe zabrudzenia.

Artur Witkowski z "Nasz nowy dom" szczerze o tym, co go spotkało. "Wstydziłem się"

Magda Gessler pochwaliła się szalonym zdjęciem z podróży

 – To były szaloneeeeee Święta. Pełne ciepła, rodzinnych chwil, uśmiechu i długich podróży! – napisała Magda na Instagramie, dziękując przy okazji firmie, z której wynajęli duży, rodzinny samochód.

W mediach społecznościowych restauratorki możemy też zobaczyć niezwykły kadr z podróży. Fotografię zrobił Tadeusz Müller, jej syn. W kadrze możemy zobaczyć, jak wnuki: Nena i Bernard dokazują w samochodzie. Pomiędzy nimi sieci Magda, próbując zapanować nad rozrabiającymi dzieciakami. „Pomieszanie z poplątaniem” podsumowała scenkę Magda.

Internauci o zdjęciu Magdy Gessler: „Scena niczym z barokowego obrazu”

Rozbrajająca fotografia Magdy przypadła do gustu internautom, którzy chwalili ją za naturalność i prawdziwy, niepozowany klimat rodzinnego szaleństwa. Niektórzy chyba pogubili się w widocznym w kadrze poplątaniu rąk i nóg, bo pytali: „A co się pani stało?”.

Scena niczym z barokowego obrazu.

– Dzieciaki szaleją, a babcia w środku pełen ZEN.

– Nie ma lepszych zabaw jak z babcią.

Madzia, jak potrzebujesz pomocy, to napisz, okej?

– Cudownie Pani wyszła. Jak w Ekstazie św. Teresy Berniniego.

– Życie w rodzinie uchwycone na prawdziwym zdjęciu.

Zdjęcie idealnie oddaje, jak to jest być babcią – czytamy w komentarzach.

Zobacz zdjęcia:

Magda Gessler
Magda Gessler, fot. KAPiF
Magda Gessler
Magda Gessler z mężem, fot. KAPiF
Magda Gessler
Magda Gessler, fot. KAPiF