Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Nie żyje najstarsza polska influencerka. "Nigdy nie pogodzę się ze śmiercią"
Julia Bogucka
Julia Bogucka 13.04.2024 17:14

Nie żyje najstarsza polska influencerka. "Nigdy nie pogodzę się ze śmiercią"

pani Ania, świeczka
Fot. CanvaPro, zycie_zaczyna_sie_po_90/Instagram

Nie żyje jedna z najstarszych polskich influencerek. Pani Ania zmarła w wieku 97 lat w wyniku choroby. Informacje o jej śmierci przekazała jej córka. 

Nie żyje najstarsza polska influencerka

Pani Ania ponad dekadę temu wyjechała do Wielkiej Brytanii. Kilka lat później zamarzyła sobie posiadanie swojego własnego profilu na Instagramie. Życie kobiety po 90. roku życia okazało się być niezwykle interesujące dla internautów, bowiem pani Ania zgromadziła w sieci społeczność liczącą ponad 100 tysięcy obserwujących. Jej zaangażowanie w sprawy społeczne Polski były bardzo doceniane.

Wczoraj najstarsza polska influencerka zmarła, o czym na Instagramie poinformowała jej córka. We wzruszającym oświadczeniu przekazała, że profil, na którym publikowała pani Ania, wciąż będzie istniał.

Tuż przed północą Ania odeszła. Spokojnie, w Czasie Snu - Uśmiechając się. Miała bardzo ważny powód by już dzisiaj Być ze Swoim Edwardem - Jego 96 Urodziny. Kochane Mlodziaczki Ani - chciałam Wam jak najszybciej przekazać tę wieść, bo wiem, że czekaliście na jakąkolwiek wiadomość. Do samego Końca czytałam Ani Wasze wiadomości i komentarze. Słyszała i rozumiała je do Końca. Bardzo Wam Dziękuję. Pamiętacie ? Wielokrotnie Ania powtarzała że Ten Profil na Instagramie to Jej Internetowy Dom. Uwielbiała Go , Doskonale w Nim się Czuła. Tak - Bardzo Go Kochała a jeszcze bardziej Was - Jej Gości, a może Domowników ? Dlatego Profil @zycie_zaczyna_sie_po_90 nadal będzie istniał.

Niezwykłe przesłanie Stanisławy Ryster. Te słowa zapamiętamy na zawsze Nie żyje wybitny artysta. Odszedł w sile wieku

Pani Ania niedawno zachorowała na zapalenie płuc

W pierwszej połowie marca najstarsza polska influencerka trafiła do szpitala. W pierwszej chwili sądzono, że przyczyną jej złego samopoczucia były problemy z sercem. Swój pobyt w placówce medycznej skrupulatnie relacjonowała na Instagramie, w związku z czym jej fani mogli być ciągle na bieżąco ze stanem zdrowia pani Ani. Badania wykazały zapalenie płuc. Kolejne tygodnie kobieta spędziła w szpitalu podłączona do aparatury, jej oddychanie było wspomagane maską tlenową.

Już przez pierwszy tydzień zbadali mnie na chyba każdy możliwy sposób i kolejne badania i rehabilitacja przede mną. Moje Kochane Młodziaczki - wszystko Wam opowiem ale innym razem, bo już wszedł na salę pan doktor i zaczyna się obchód - informowała pan Ania na Instagramie.

Dzień przed Wielkanocą na jej profilu pojawiło się nagranie przedstawiające ozdobę świąteczną oraz test, prawdopodobnie wykrywający koronawirusa. Był on pozytywny. Za pomocą tego postu poinformowano, że pobyt najstarszej polskiej influencerki w szpitalu może się przedłużyć.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje uwielbiana gwiazda. Świat opłakuje wspaniałą projektantkę

Fani żegnają panią Anię

Na profilu najstarszej polskiej influencerki pojawiają się liczne fotografie upamiętniające zmarłą kobietę. Udostępnia je córka pani Ani, która ma dostęp do jej konta. Inni przekazują swoje myśli za pośrednictwem sekcji komentarzy pod opublikowanym wyżej postem. Nie da się ukryć, że wiele osób darzyło ją bardzo dużą sympatią, bowiem niektóre wypowiedzi są niezwykle wzruszające.

  • Tyle razy poprawiała mi humor, że chociaż tu mogę jej podziękować.
  • Była dla mnie motywacją, aby być jak ona i cieszyć się z każdej chwili. Pani Ania zmarła. Będzie nam brakować jej uśmiechu!
  • Nigdy nie pogodzę się ze śmiercią - nawet jeżeli dotyka ona osób w wieku Pani Anny.. Dla mnie jest to straszne i bardzo mi przykro, że tej Pani już nie ma
Zrzut ekranu 2024-04-13 170927.png
Fot. zycie_zaczyna_sie_po_90/Instagram