Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Dowiedział się o romansie żony. Z zemstą poczekał do jej urodzin, upokorzył ją w najgorszy możliwy sposób
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 01.12.2020 22:30

Dowiedział się o romansie żony. Z zemstą poczekał do jej urodzin, upokorzył ją w najgorszy możliwy sposób

romans
fot. pexels.com/ Kaboompics .com

Romans pewnej kobiety miał kompletnie zaskakujący finał. Mąż szybko domyślił się, że coś jest nie tak, później łatwo wpadł na trop, by otrzymać potwierdzenie, że jego żona go zdradza. Wielkie emocje, jakie nim wówczas owładnęły, postanowił w sobie zgasić. Zemsta najlepiej smakuje na zimno, a właśnie zbliżały się urodziny jego małżonki. Wspaniała okazja do nauczki nawinęła się sama.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak jedno kłamstwo doprowadziło do koszmaru
  • W jaki sposób Marcin zaplanował zemstę
  • Jak skończyli upokorzeni kochankowie

Mężczyzna szybko rozpoznał, że z jego żoną dzieją się dziwne rzeczy. Każda zmiana w zachowaniu partnerki była dobrze zauważalna, w końcu byli małżeństwem od kilku lat. Romans zasługiwał zdaniem męża na porządną nauczkę, wymyślił więc najgorszy z możliwych planów i postanowił wykonać go w zbliżające się urodziny.

Romans żony szybko wyszedł na jaw

Ania i Marcin byli dość zgodnym małżeństwem. Uzupełniali się charakterami, lubili razem spędzać czas, dogadywali się w kwestiach intymnych. Po kilku latach małżeństwa siłą rzeczy wkradło się trochę rutyny, oprócz tego ich uczucia wydawały się pozostawać niezmienne.

Mężczyzna zaczął jednak zauważać stopniowe zmiany. Kolejne flakoniki perfum, co tydzień zakupy nowych ubrań i bielizny. Kobieta nie odbierała czasem telefonów, bądź zapominała odpowiadać na SMS-y, twierdząc, że zagadała się z koleżanką.

Jej kłamstwo wyszło na jaw, gdy mąż spotkał kiedyś jej przyjaciółkę w knajpie. Kobieta stroskana pytała co słychać u jego żony, bo kompletnie się do niej nie odzywa…

Teksty wybrane dla Ciebie

Zemsta na zimno w same urodziny

Mężczyzna był wściekły, że jego żona jest pewna, że on niczego się nie domyśla. Postanowił więc wdrążyć w życie okrutny plan. W wieczór na kilka dni przed jej urodzinami powiedział, że ma wyjazd służbowy, akurat w jej święto, ale oczywiście zostanie, jeśli będzie jej przykro.

Kobieta zaprzeczyła, przyznała, że nie chce świętować tego, że się starzeje, a dzień spędzi razem z przyjaciółką. Mąż w dniu urodzin, zgodnie z obietnicą, spakował się i wyszedł z mieszkania.

Jego żona nie miała pojęcia, co dla niej naszykował. Obdzwonił całą rodzinę i przyjaciół i zebrał ich pod budynkiem, gdzie znajdowało się jego mieszkanie. Goście przybyli z tortem i świeczkami, by zrobić kobiecie niespodziankę.

Gdy wszyscy byli już gotowi, wparowali do mieszkania, w którym naga jubilatka tuliła się do równie roznegliżowanego kochanka. Słowo niespodzianka utkwiło im w ustach, wszyscy dosłownie zdębieli. Mąż z satysfakcją obserwował minę małżonki i jej ojca, który stał na czele urodzinowego orszaku. Tego dnia kobieta nie zapomni do końca życia.

Jak się okazuje, nie tylko mężczyźni potrafią zachować zimną krew w kwestii niewierności partnera. Niejedna z nas potrafi zemścić się w jeszcze gorszy sposób.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

romans

Ojciec kobiety zawsze uważał córkę za ideał, dlatego mąż zadbał o to, by to właśnie on niósł urodzinowy tort.

romans

Mąż kobiety był bardzo dumny ze sposobu, jaki wymyślił.

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: webniusy.to