Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Szokujące wyznanie Marii. Uciekła do "Sanatorium Miłości" przed miłością?
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 08.04.2024 11:40

Szokujące wyznanie Marii. Uciekła do "Sanatorium Miłości" przed miłością?

Maria Luiza, Janina i Stanisław z "Sanatorium Miłości"
fot. Sanatorium Miłości TVP/www.facebook.com

Piąty odcinek programu telewizyjnego pt. "Sanatorium Miłości" dostarczył widzom kolejnych emocji. Tym razem wszystko za sprawą osobistego wyznania Marii Luizy, która, jak się okazuje, jest już zakochana. Co jeszcze wydarzyło się w ostatnim odcinku? 
 

Kuracjusze "Sanatorium Miłości" na wybiegu

Za nami już piąty odcinek szóstej edycji reality show pt. "Sanatorium Miłości". Kuracjusze spędzający wspólnie czas w Krynicy-Zdroju poznają się coraz lepiej i bliżej. I mimo że od początku programu nie brakowało afer, w których głównymi bohaterami byli Małgosia i Andrzej, to wszystko wskazuje na to, że główny kryzys został już zażegnany. 

Tym razem seniorzy mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy i pod czujnym okiem Edyty Herbuś zaprezentowali się jako modelki i modele. Dla niektórych przejście przez wybieg to było spełnienie marzeń i trzeba przyznać, że wszyscy świetnie odnaleźli się w nowej roli.


 

Prowadziła "Wielką grę" przed Stanisławą Ryster. Zwolnili ją przez wisiorek Helena Norowicz oszukała metrykę. Po 80-tce wciąż jest aktywna zawodowo

Maria Luiza zaskoczyła wyznaniem. "Jeśli by się zjawił, byłabym z nim"

Tym razem oczy większości widzów zwróciły się w kierunku kuracjuszki Marii Luizy, która w trakcie kolacji z Zygmuntem przyznała, że jej serce jest już zajęte. W szczerej rozmowie z Martą Manowską opowiedziała o swoich uczuciach. Jak się okazuje, kobieta jest już zakochana - niestety, miłością niespełnioną. 

Niestety jest to człowiek, który ma rodzinę. I jest w stosunku do rodziny bardzo lojalny. A ja też nie chcę budować szczęścia na czyimś nieszczęściu. Ale wiem, że gdyby się tu zjawił, przyszedł teraz i powiedział bądźmy razem, byłabym z nim. Patrzysz na kogoś i czujesz, ze to jest ten ktoś - powiedziała.
 

Wyznanie uczestniczki nie wszystkim się spodobało. Widzowie zarzucają, że kobieta nie powinna brać udziału w programie, ponieważ zajmuje miejsce komuś, kto realnie chciałby odnaleźć tam miłość. 

Czytaj też: Małgosia znów odrzucona? Kolejne łzy w “Sanatorium Miłości”
 

Jak potoczą się dalsze losy kuracjuszy? Sprawdź, kiedy oglądać "Sanatorium Miłości"

Losy uczestników reality show można śledzić w każdą niedzielę o godzinie 22:00 na antenie TVP 1. Powtórki emitowane są w soboty o godzinie 15:50 na kanale TVP1 oraz o godzinie 21:15 na kanale TVP Polonia. Epizody wydarzeń z sanatorium dostępne są też w Internecie na platformie TVP VOD.

Wszyscy, którzy nie mogą się już doczekać kolejnych wydarzeń, mają możliwość śledzić Facebookowy profil "Sanatorium Miłości", gdzie na bieżąco umieszczane są rozmowy z kuracjuszami, urywki odcinków i zapowiedzi tego, co wydarzy się już wkrótce.