Silver.Lelum.pl > Aktywność Silversa > Helena Norowicz oszukała metrykę. Po 80-tce wciąż jest aktywna zawodowo
Kamil  Świętek
Kamil Świętek 06.04.2024 17:54

Helena Norowicz oszukała metrykę. Po 80-tce wciąż jest aktywna zawodowo

Helena Norowicz
Instagram/helenanorowicz

Helena Norowicz zdecydowanie zasługuje na miano długowiecznej polskiej aktorki i modelki. Jej figury oraz werwy do życia śmiało może jej zazdrościć niejedna 40-latka. Modelka, aktorka oraz uznana postać polskiego show-biznesu definitywnie oszukała metrykę.

 

Helena Norowicz oszukała metrykę

Gdy słyszymy o jubileuszu 80-tych urodzin wielu z nas ma przed oczami osobę w podeszłym wieku. Tymczasem Helena Norowicz udowadnia, że wiek to tylko liczba. Mimo 81-lat na karku w 2015 roku wzięła udział w akcji promocyjnej kolekcji BOHOBOCO marki Douglas.

Firmy kosmetyczne chętnie korzystają z usług modeli w wieku dojrzałym. W świecie modelingu znane są nazwiska takie jak Dafne Selfe, Carmen Dell'Orefice, czy Linda Rodin, którzy mimo wieku dalej pozostali aktywni zawodowo. Helena Norowicz poszła jednak o krok dalej.

Izabela Trojanowska wspomina spotkanie z Joan Collins. Zakończyło się łzami Zaręczyny gwiazd "Sanatorium Miłości" i "Rolnik szuka żony"? Przekazali radosną nowinę

Mimo 80-tki na karku Helena Norowicz nie zwalnia tempa

Helena Norowicz mimo 81-lat na karku w 2015 roku wzięła udział w akcji promocyjnej linii kosmetyków, występując u boku Magdy Jasiek. Mimo że modelki dzieliło 60 lat różnicy, nie przeszkadzało im to w prezentowaniu nowe linii perfum.

Z jednej strony udowadnia to, że moda nie zna granic wieku ani prezencji, z drugiej obrazuje, że wiek to naprawdę jedynie liczba. Helena Norowicz jako aktorka warszawskich teatrów doskonale wie, jak obcować z kamerą, a mnogość ról w Teatrze Telewizji oraz w filmach tylko podkreślają, że modelka oszukała metrykę.

ZOBACZ TAKŻE: Kariera Heleny Majdaniec była pasmem nieszczęść. Przeszła najgorsze

Wyznanie Heleny Norowicz szokuje

Helena Norowicz wyznała w jednym z podcastów, że faktycznie urodziła się 14 listopada 1934 roku, chociaż mało kto jest w stanie w to uwierzyć. Mało tego, kobieta deklaruje, że chociaż nie jest w stanie wykonać już mostka, dalej potrafi zrobić szpagat i to w obydwie strony.

Siedzę w szpagacie i oglądam telewizję – podała w jednym z wywiadów.

Spójrzcie tylko na to, jak modelka pozuje przed obiektywem. Zdecydowanie mobilności ciała oraz prezencji może jej pozazdrościć niejedna o wiele młodsza od niej koleżanka z branży. Niestety Helena Norowicz nie podaje, jaki jest jej przepis na wieczną młodość. Możemy jednak podejrzewać, że regularna aktywność fizyczna jest tutaj nie bez znaczenia. Helena Norowicz przyznaje, że mimo niemalże 90 lat na karku dalej chętnie się rozciąga twierdząc, że jest to doskonała forma ruchu dla każdego, niezależnie od wieku.